Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  W PRACY TYLKO DO KOńCA TEGO ROKU MOżE SIE STARAC O PIENIąDZE W OPIECE ZA URLOP WYCHOWAWCZY PAOLCIA prawo-pracy.net mam takie pytanie czy jesli z mezem mamy wziety kredyt hipoteczny na dom (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  wiecej bym chcial otrzymywac poniewaz pieniadze laza na koncie na przyszlosc dzieckanp studia czy dolozenie pieniedzy na mieszkanie. czas pomyslec o podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl (...)

 • Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie8 Sierpnia 2002

  podkładkę i składaj pozew o przymuszenie. Trochę to potrwa, ale warto ( tak było u mojego brata). Pozbawić matkę dziecka praw rodzicielskich i zabranie synka to bardzo trudne - musiałaby chyba pracować (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  jest psychiczny.a jak bedziemy raze mieszkac to paszport bedzie na zawsze u jego rodziców bo sie boi ze zabiore córke.to chore.dziecko jest ze mna a ja mam prawo jechac na urlop do polski (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  : karolinka1981@wp.pl karolina Bardzo prosze o poradę jestem w tragicznej sytuacji, sąd zasądził podwyżkę alimentów bez mojego udziału, otrzymałem wezwania na rozprawę, ale się nie odbyła (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne kontaky z nia.chce sie dowiedziec jakie on ma (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  do widywania sie z dzieckiem? Co robi Matka Polka, jesli przez prawie trzy lata od rozstania, ojciec dziecka regularnie placi alimenty na ktore obie strony sie zgodzily, po czym traci prace i prosi (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  pieniądze, urządzał awantury w obecności dziecka. Nie wytrzymałam i odeszłam od niego. Było to prawie rok temu. Po rozpadziw związku ojciec stracił zainteresowanie dzieckiem. Alimentów nie płacił (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  Inspekcji Pracy. Proponuję też poprosić znajomych, którzy gdzieś pracują o sprawdzenie tematu u ich kadrowych, chociaż to nie zawsze jest najlepsze źródło informacji. Szczególnie w przypadkach (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  alimenty, nie płacił zasiłku rodzinnego, w końcu nie przedłużył umowy o pracę i natychmiast zgłosił wniosek o zmniejszenie alimentów z 300 na 100, bo przecież jest bezrobotny...! (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane