Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie 13 tys, (kwaota (...)

 • ABOLICJA ZUS dla przedsiębiorców!15 Stycznia 2013

  Mam pytanie w związku z ustawą abolicyjną. Prowadziłem własną firmę od 2004 do 2008 roku, ale jednocześnie byłem zatrudniony w innej firmie, która odprowadzała za mnie składki do ZUS. W 2009 roku dowiedziałem (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  rzadac spaty zadluzenia i umieszczac dane w krd lub na stronach w celu sprzedazy dlugu a to zle swiadczy o dłuzniku nawet przy znalezieniu jakies pracy, pozatym jak to w Polsce jest długi sie dziedziczy (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  partnera, i obawia się o relacje i ewentualne skutki po swoich zeznaniach, niechce zgodzić się na poświadczenie zatajenia choroby. Moje pytanie brzmi czy ktoś orientuje się, czy taki świadek po ujawnieniu (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .19 Stycznia 2011

  jest to jaki. Pozdrawiam. wax65 alimenty.pl Prześlij dokumenty na maila: elmex77@gmail.com elmex Wnieś te sprawę jak najszybciej - to jest sprawa z powóctwa cywilnego. Napisz też wniosek o zwolnienie (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką opłat. Cyfra została podłączona jednak przez pół roku (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy związek z żoną.Pieniążki na alimenty przekazywałem (...)

 • Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego4 Grudnia 2012

  Witam serdecznie, Szanowni Państwo piszę w imieniu mojego taty który kilka dni temu dostał zawiadomienie z US o zajęciu prawa majątkowego stanowiącego wynagrodzenie u dłużnika zajętej wierzytelności (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe wczoraj dostałam znowu takie samo pismo, tylko z inną datą (...)

 • firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...17 Września 2009

  ta cała cyfra+ to wyzyskiwacze... Nie dosyć że miałam umowe na rok, a przedłuzałam ją aż do 2 lat i po kilka miesięcy temu rozwiazałam umowe z cyfrą, wiec sprzęt należał do mnie, lecz nie wiedziałam (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.