Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  Urzędu Skarbowego a Pani mówi, że skoro kupiłem od sp. zo.o. to musze mieć fakture a nie umowe. I tu pojawia sie problem. Ten szczyl twierdzie, że ma rachunek z komisu na niego, czyli musiałby (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  prawo złożyć wniosek do komornika, a sama eks napisała w wyjaśnieniu, że myślała, że to taki prezent te 3000 zł!! zuczek alimenty.pl Błagam o pomoc!! Jestem w trakcie rozwodu z męzem ,czekamy (...)

 • Dług-zobowiązanie-wniosek do sądu-dowody-dyktafon-pomocy!!!7 Grudnia 2011

  Witam wszystkich użytkowników forum i odwiedzających z ?doskoku?. Jestem nowym użytkownikiem i jest to mój pierwszy post, tak więc proszę o wyrozumiałość. Sprawa dotyczy długu i jego odzyskania. (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  RZYUJĄ NA LUDZIACH I TO JEST NIEPRAWDĄ ŻE NIEWEŹMIE SIĘ KREDYTU OOOOL Jak napisac wniosek o rozlozenie splaty zadluzenia na raty?? Albert_F Jak napisac wniosek o rozlozenie (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  poinformowany o tym, że sprawa ma się odbyć i kilka dni wcześniej doniosłem do sądu wniosek o przedawnieniu. Sąd na mój wniosek odrzucił skarżenie z tytułu przedawnienia (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  wiem, że wtedy nie byłem właścicielem działki ale jeśli nie zajęli się tym problem poprzedni właściciele to dlaczego ja nie mógłbym, przecież nie było zgody na postawienie go. tadeusz72 (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  jakiekolwiek roszczenia finansowe ulegają przedawnieniu. Powodzenia w Walce !!! chawran Dużo sie tu pisze i opinie są rózne.Ja mam dług,który zaciągnął mój były mąż na moje oczywiscie nazwisko.Dostałam (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co robic? Bede mogla chyba wykorzystac jeszcze 21 dni (...)

 • Jak długo w BIK30 Czerwca 2004

  -cywilne.net Czy próbowali pozyczki od lokalnych instytucji finansowych, a nie zostaly przyznane ze wzgledu na swój zly kredyt? Czy chcial Rozwin Biznes Finanse, jednak wydaje sie byc przeszkoda dla Ciebie? (...)

 • alimenty27 Listopada 2009

  możliwości ubiegać się o alimenty dla siebie. Powodzenia! ana86 Dziękuję Ci za cenne wskazówki :-) Pozdrawiam Karolcia85 moj byly maz przebywa od 13 lat w stanach zjednoczonych.Od 10 lat nie lozy (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane