Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  kurwo, szmato, popierdoleńcu itp. Złożyłam skargę na policji o wyzwiska i nękanie. Dostał karę grzywny, ale na tym nie poprzestał. Zaczął grozic i obrazac całą moją rodzinę. O dziecku (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  chcial seksu,grozi ze mnie zabije a ja sie boje o swoja córke i siebie.nie opiekuje sie dzieckiem,nie karmi.5-10 min zajmuje sie dzieckiem czasami.ja sie go balam i balam sie zadzwonic na (...)

 • Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie8 Sierpnia 2002

  . Ciagle albo wycieczki, albo kino albo wyjazdy, muzea - jednym slowem duzo atrakcji. Na mysl o tym, ze ma jechac do matki, dostaje wysypki, zaraz jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne kontaky z nia.chce sie dowiedziec jakie on ma szanse (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  dokumentację medyczną. pzdr 1111 Popieram poprzedni tekst. Na 60 dni przed zakończeniem zasiłku chorobowego zakład pracy musi dać pracownikowi wniosek o przedłużenie tego zasiłku(jeśli (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  ten temat ? Zainteresowanych zapraszam tuptus231@o2.pl tuptus BESZCZELNOSC BEZ GRANIC -URODZIWA LUB URODZIWY ,ZNAMY SIE CO NIE BEA ja mam taka sama sytuacje, Paweł z tej strony co mam zrobić bo moja (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  zostawała z dzieckiem kiedy zona kończyła studia i chodziła na zajęcia. Żonie ciągle było mało pieniędzy, potrafiła mi wypominać że nie zajmowałem się dzieckiem (choć każdą chwilę (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  okolo 600zl do 800zl. Tymczasem tato zlozyl teraz wniosek do sadu o odebranie mi opieki nad dzieckiem, twierdzac ze nie dbam o naszego syna i nie wykonuje swoich obowiazkow (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  system. Sędzia nie mający pojęcia o stanie faktycznym (w sprawach rodzinnych każdy może mówić co mu się rzewnie podoba) podejmuje decyzje mogące naprawde niejednokrotnie zniszczyć komuś życie. (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  Chce pozbawic ojca mojego 6 letniego dziecka wladzy rodzicielskiej, nie widuje sie on z corka od 3 lat i sie nia nie interesuje, jak sprawic by sad przyznal mi racje i zabral mu wladze rodzicielskawarto dodac ze (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane