wniosek do sadu w sprawie oskarzenia z art.292kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

"kicha". Quentin Nalezy zlozyc w Prokuraturze wniosek o dobrowolne poddanie sie skazaniu bez rozprawy z art 335 par 1 kpk i poprosic sad o wyznaczenie pniezwlocznie terminu posiedzenia w (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. Okazało się że pani kasjerka zaksięgowała pieniądze na inne moje konto gdzie nie było żadnego debetu. Mało z tego kiedy zgłosiłam się z rachunkami tym z debetem i tym z (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

przeniósł numer do PLAYA. Pod koniec zeszłego roku dostał pismo z RAPORTU w sprawie długu z POLKOMTELA. Poszedł do salonu PLUSA i dowiedział się że zalega 24 doładowania (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

założyć w Prokuraturze.Pismo jest podobne do tego jakie w takiej sprawiesk,ładasz w sądzie tylko w nagłówku piszesz Prokuratura Rejonowa w ........ itd.W prokuraturze (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

po rozwodzie cywilnym. W sumie nie mam żalu do niej , ponieważ poznałem cudowną kobietę z którą chciałbym mieć ślub kościelny. W największym stopniu robie to dla Niej , bo (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

niego jak to zrobić?Z góry dziękuję za pomoc worek8 Wystąpic do sadu z wnioskiem o pozbawienie władzy rodzicielskiej ( wzory sa w internecie) W uzasadnieniu (...)

Sprawiedliwy czy wredny prokurator?

Sprawiedliwy czy wredny prokurator?

momentu osstaniego dmuchania w alkomat.co ciekawe dzisiaj przyszedl akt oskarzenia w ktorym jako dowod w sprawie nic nie ma o wynikach badania krwi.jak tu wierzyc w dobra (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE (...)

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym

Zlozylem w tej sprawie WNIOSEK o uczestnictwo w rozprawie jako czlonek najblizszej rodziny i sedzia moj WNIOSEK zignorowala.Pomimo ponaglen z mojej strony ze nie mam (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jestes wielka szczesciarą. Zyj miloscia do dzieci a nie nienawiscia do męża,a o swoje walcz...powodzenia... Do samotna mama alimenty.pl Witam W odpowiedzi do autora dyskusji... (...)

PYTANIE O POMOWIENIE I DOCHODZENIE SWOICH PRAW

PYTANIE O POMOWIENIE I DOCHODZENIE SWOICH PRAW

pomowienie z art. 212KK (w szczegolnosci czy takie oskarzenia sa publiczne)? 2. Jakie sa szanse skazania zony w takiej sprawie (nie jestem zainteresowany sprawa (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

.)? (mago) - Przyszłosc nalezy ograniczyc do lat 5 i to w przypadku gdyby ex malzonek znalazl sie w niedostatku (brak srodkow do zycia) choc spotkalam sie tez z tym ze w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

w 1989 na kwote 400.000 i druga w 1990 roku 1.000.000. Pzy zaproponowało jej z jednej 1600najpierw było 794 ale napisałam do nich aby polubownie to zwiekszyli do 1600 a z (...)

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

kiedyś życie odpowiednio CI walnie w dupę, żeby rozum przeszedł do głowy. Zawsze cieszysz się z czyjegoś nieszczęścia??????? W takim razie jest mi Cię żal- już rozumię (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

może zwrócić się do nas o przeprowadzenie wywiadu. Informacji do KRK my nie wysyłamy bo to też należy do sekcji wykonawczej. Moje narzekania związane z Wo wynikają z (...)

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

ania Witam Wszystkich. Mam pytanie do was , rozstałem się z dziewczyną z którą mam 2 letniego syna. Ona chce wyjechac z synem do nowego chłopaka (którego zna 2 tyg) do (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani (...)

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk

groźby karalne art190kk mam pytanie. wczoraj w nocy mialem telefon podczas którego to grozono mi ze jezeli nie zaplace faktury to stanie sie cos zlego z moim zdrowiem. co najwazniejsze (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, czemu tak się dzieje. Ten materiał nadaje się do programu Państwo w Państwie i na skargę do ETS w połączeni z informacją do mediów. Jedyną drogą do (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

były płacone na czas w związku z tym żona wycofała komornika. Niestety brat powrócił do swojego nałogu w zwi Majka Witam. Mam przyznane alimenty na syna od dwóch lat. Ojciec (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

które można wystosować do Żony w sprawie ustalenia widzeń z dziećmi, podobno może byc to dowodem na sprawie ze zona utrudnia mi kontakty z dziecmi. jak mam coś (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

dokumentacje moich blagan o kontakt z dzieckiem wznawianych raz na miesiac... Moja ex uparla sie i nie pozwala mi na zaden kontakt z corka. Nawet jak moja coreczka pisala maile do mnie lub (...)

art 300kk konsekwencje

art 300kk konsekwencje

art 300kk konsekwencje witam do mojej osoby prowadzone jest śledztwo, jakiś czas temu prokuratura wystąpiła z wnioskom o "zajęcie nieruchomości" , sąd jednak odrzucił ich wniosek (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

jedno.Wprowadzić do szkół przedmiot "Przystosowanie do życia w rodzinie".Niech się dziewczynki i chłopcy uczą jak należy postepować z żoną, mężem, dzieckiem.Wiele osób (...)

art.160 kk

art.160 kk

art.160 kk mam pytanie, czy ma wiekszy sens saskarżanie decyzji prokuratury o odmowie wszczecia postepowania. wniosek o popełnieniu przestępstwa przez mojego sasiada (w rozumieniu (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

dobrego adwokata Dariusza Staniszewskiego z Warszawy. Miałam z nim do czynienia w swojej sprawie i byłam bardzo zadowolona. Poza tym jest polecanym adwokatem w takich (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w (...)