Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  uważam,że w przepisach reguluijących wykonywanie kary WO dużo jest niejasnych zapisów,co do których brak jest jednoznacznej interpretacji.Skutkuje to ogólnym zamieszaniem i tym,że co okręg (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  to odebranie praw do opieki. W przypadku wyroku z art 209 KK macie doskonałe podstawy do odebrania praw do opieki nad dzieckiem(dziećmi). No i najważniejsze - KOMORNIKA MUSICIE (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  wykonałem dla Pana jakąś usługę, napiszę w gazecie, iż do dnia dzisiejszego nie oddał mi Pam tych pieniędzy lub nie zapłacił za wykonaną usługę to nie będzie mógł mnie Pan zaskarżyć (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  którymi wydanie ma nastąpić. Przedmiotowy wniosek czyni zadość powyższym wymaganiom. Zbędne jest powoływanie dowodów na poparcie przytoczonych okoliczności, sąd bowiem nie bada ? w myśl (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .19 Stycznia 2011

  wymyśli... lusylla alimenty.pl witam place systematycznie i terminowo aliemnty poczatkowo na konto ex-zony przelewem a potem na jej pisemna prosbe przekazem pocztowym na jej adres. W marcu przelew nie zostal (...)

 • Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?12 Lipca 2004

  W kwietniu 2003r.komornik zajął mi pobory. Choc alimenty płaciłem regularnie i tylko raz spóźniłem się 1 dzień z ich zapłatą. Było to podstawą do zajęcia mi pensji. Mimo iż jeżdziłem (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  krokiem do odejścia to jest pozwanie go do płacenia alimentów.Bardzo prosze o pomoc Wszystkich ,którzy zrozumieli mój problem . issa alimenty.pl Mam maly problem. Moja byla dziewczyna (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  potrafił stworzyć nam odpowiednich warunków bytowych, więc w trosce o dziecko wyprowadziłam się do rodziców. Mój eks uznał dziecko w USC. Przez półtora roku od narodzin dziecka (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  ... więc może zbiorowy pozew ... bo przemawianie do zbiorowej świadomości to chyba nie ma sensu gdy większość głosujących to XB-cy lub inni funkcjonariusze, zatrudniani jako eksperci w podobnych (...)

 • Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika1 Września 2010

  Płace na bieżąco ustalone przez sąd alimenty, pomimo tego moja była oddała mnie do komornika, który zajął mi rentę inwalidzką. Pisałem pisma do komornika, złożyłem w (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane