Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci babci z tego mieszkania? dodam że babcia wymaga (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  żyłam do tej pory mam 6 letnie dziecko Mieszkamy razem (mieszkanie wspólne).Partner nie łoży nic na dziecko ja tym samym nie płacę rachunków za mieszkanie.Od pewnego czasu myślę o roztaniu (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  ! pablo20066 Witaj pablo20066, Masz racje, komornicy robią przeróżnie. Ale wiedz, że to co zrobił, jest naruszeniem ogólnych przepisów o egzekucjach komorniczych. Komornik ma działać zgodnie z prawem (...)

 • Sprawa o znieslawienie ?26 Lipca 2002

  Co moge zrobić osobie ktora mnie publicznie wyzwala ? (uma) To zalezy czy jesteś osobą zaufania publicznego (np. prawnikiem, lekarzem), czyli do twojej pracy wymagane jest społeczne zaufanie. W takim (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  pozbyć władzy sąd powiedział że muszą być rażące oznaki czyli takie jak stosowana przemoc wobec dziecka lub alkohol. Więc nie widzę żadnych szans . A co do paszportu trzeba założyć osobną (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  uważam,że w przepisach reguluijących wykonywanie kary WO dużo jest niejasnych zapisów,co do których brak jest jednoznacznej interpretacji.Skutkuje to ogólnym zamieszaniem i tym,że co okręg to inna (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  twojego brata, rozwod cywilny mam od 3 lat zalezy mi aby uniewaznic slub koscielny justyna1981-26 jesli mozesz to przeslij mi wniosek twojego brata justyna1981-26 prosze o p-rzeslanie wniosku twojego (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  ktoś chciałby to podam jeszcze mail do siebie: kamil_gon@poczta.onet.pl (camil) Twoja sprawa to typowy problem studentów. Po pierwsze nie możesz mówić o nielegalnym wynajmnie mieszkania. (...)

 • Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę11 Grudnia 2002

  Rozwiodłem się. Sąd mi przyznał opiekę nad synem a mojej eks-małżonce je ograniczył. Przez cały okres trwania małżeństwa mieszkaliśmy u jej rodziców. mieszkanie do niedawna było komunalne. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane