wezwanie pracodawcy do zapłaty odprawy Wyszukiwarka e-prawnik.pl


WEZWANIE DO ZAPŁATY

WEZWANIE DO ZAPŁATY

wezwanie do mecenasa żyby od siebie wysłał wezwanie czy nie będzie problemu z tą skróconą nazwą majab0206 Witam od byłego pracodawcy otrzymałem wezwanie do (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

otrzymalam pismo od firmy Raport ugoda raty miesieczne do splacenia 112 tys zl prosze o pomoc Kasia Do mnie dzwonili i zadnych konkretow noe bylo odeslalem panienke do szkoly zeby sie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

100 ZŁ. (PRACOWAŁAM W SOBOTY OD 14:00 DO 24:00 A W NIEDZIELĘ OD 10:00 DO 22:00) PO MINIONYM WEEKENDZIE ZADZWONIŁ DO MNIE PRACODAWCA ( OCZYWIŚCIE PRACOWAŁAM U NIEGO NA CZARNO NIE BYŁO (...)

jak napisać wezwanie do zapłaty odprawy?

jak napisać wezwanie do zapłaty odprawy?

jak napisać wezwanie do zapłaty odprawy? jak napisać wezwanie do zapłaty odprawy?

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

mandatow, kazdy po 165 zl..pierwsze 3 rozlozylam na raty..jestem w trakcie splacania 2..termin do konca lipca z tym ze w tym momencie otrzymalam kolejne 2 do splaty..wiec do konca lipca mam (...)

Jak zmusić pracodawcę do wypowiedzenia umowy o pracę?

Jak zmusić pracodawcę do wypowiedzenia umowy o pracę?

, by - wobec faktu, że pracodawcy nie stać na utrzymywanie pracownika - zmusić go do wypowiedzenia i rozstania w cywilizowany sposób ? (Piotr) Sugeruję pozew do Sądu Pracy wynagrodzenie. (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

miałam do 28 września 2016 ale już od 27 miałam wystawione zaświadczenie lekarskie opiekę nad dzieckiem. I także nie dokonałam wyrejestrowania i zarejestrowania do ubezpieczenia chorobowego (...)

Niewypłacanie zaległego wynagrodzenia przez Pracodawcę.

Niewypłacanie zaległego wynagrodzenia przez Pracodawcę.

pracy i określić termin np. 3 tygodnie do zwrotu zaleglości. Dochodzić roszczenie można do 3 lat od dnia kiedy należność powstała. wezwanie do zapłaty należności ze (...)

Gdzie i jak po zaległe świadczenia

Gdzie i jak po zaległe świadczenia

to wystarczy??? Wezwanie do zapłaty dałem osobiście i mam potwierdzenie że zostało złożone. kajoj007 [cytat] Chciałem zapytać gdzie i jak mogę dochodzić swoich roszczeń od byłego (...)

Niewystawienie PIT-11 przez pracodawcę, jakie konsekwencje?

Niewystawienie PIT-11 przez pracodawcę, jakie konsekwencje?

przyślą, jednak jest już 19 marca! Czy poza poinformowaniem US o braku PIT-11 od pracodawcy mogę coś jeszcze zrobić? Kiedyś przewinęła mi się informacja, iż można w takiej sytuacji wystawić (...)

Dawny pracodawca - wezwanie do zapłaty

Dawny pracodawca - wezwanie do zapłaty

. Pracowałem u tego pracodawcy do lutego 2021r. i przez cały okres od stłuczki do wypowiedzenia nie było żadnych rozmów nt. ewentualnych konsekwencji z tego tytułu ( potrącenia z wypłaty (...)

EPU (e-Sąd): brak aktualnego adresu Pozwanego

EPU (e-Sąd): brak aktualnego adresu Pozwanego

Danych) nr PESEL lokatora. Po wniesieniu pozwu do e-Sądu, w lutym został orzeczony nakaz zapłaty. Wczoraj dostałem z e-Sądu wezwanie do podania aktualnego adresu zamieszkania ex-lokatora, (...)

Kara za przejazd bez biletu

Kara za przejazd bez biletu

wtedy te 102 zł i miała bym spokój, więc zapłaćcie zanim komornik siądzie na wasze wynagrodzenie za pracę, bo niektóre miasta dbają o dobro swoich mieszkańców wysyłając właśnie do pracodawcy (...)

Jak mogę odzyskac pieniądze od francuzkiego pracodawcy.

Jak mogę odzyskac pieniądze od francuzkiego pracodawcy.

Jak mogę odzyskac pieniądze od francuzkiego pracodawcy. Jak mogę odzyskac pieniądze od francuzkiego pracodawcy. 1.5 roku temu pracowałem na kontrakcie budowlanym u francuzkiego pracodawcy. (...)

Pracodawca nie chce wyplacic wynagrodzenia!

Pracodawca nie chce wyplacic wynagrodzenia!

wszelkimi dokumentami dotyczącymi sprawy. Potem ewentualnie myśleć o dalszych działaniach np. ostateczne przedstądowe wezwanie do zapłaty a w przypadku dalszej zwłoki postępowanie sądowe (...)

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

CZY KTOŚ SCIAGAL ALIMENTY PRZEZ PROKURATURE????

wezwanie na policję (nawet jeśli matka dziecka złozyła zawiadomienie do prokuratury to ona skieruje ją do rozpoznania na policji która przeprowadzi dochodzenie). Jeśli matce dziecka (...)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

proszę o pomoc z wyjaśnieniam wyliczeń.. główkuje się bezskutecznie nad tym już tydzień potrzebuje te wyliczenia aby wysłac wezwanie do zapłaty niewypłacalnemu pracodawcy.... (...)

Pomoc w napisaniu pozwu.....proszę o radę!

Pomoc w napisaniu pozwu.....proszę o radę!

wezwanie do zapłaty za potwierdzeniem odbioru i dałam czas do końca miesiąca,ale pracodawca twierdzi że i tak mi nie zapłaci.Po upływie terminu który wyznaczyłam chcę dochodzić (...)

Złożenie wypowiedzenia w trybie natychmiastowym oraz wezwania do zapłaty gdy pracodawca znajduję się w szpitalu psychiatrycznym

Złożenie wypowiedzenia w trybie natychmiastowym oraz wezwania do zapłaty gdy pracodawca znajduję się w szpitalu psychiatrycznym

Złożenie wypowiedzenia w trybie natychmiastowym oraz wezwania do zapłaty gdy pracodawca znajduję się w szpitalu psychiatrycznym Witam,mam dość skomplikowany problem. Chcę złożyć do (...)

Sprawa w sądzie w sprawnie nie wypłaconego wynagrodzenia za umowę zlecenia

Sprawa w sądzie w sprawnie nie wypłaconego wynagrodzenia za umowę zlecenia

regulował je w miarę chęci i możliwości. Została nam "ostatnia rata" - 600 zł, ale przestał odpowiadać na telefony, maile. Wysłałam "ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty" (...)

Sprawa w sądzie w sprawie nie wypłaconego wynagrodzenia za umowę zlecenia

Sprawa w sądzie w sprawie nie wypłaconego wynagrodzenia za umowę zlecenia

regulował je w miarę chęci i możliwości. Została nam "ostatnia rata" - 600 zł, ale przestał odpowiadać na telefony, maile. Wysłałam "ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty" (...)