Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  kraju a byly maz jak sie ostatnio dowiedzialam dziecko z inna kobieta... czy w takiej sytuacji sad moze obnizyc alimeny? z uwagi na to ze ma drugie dziecko i moja sytuacja jest niby lepsza... prosze (...)

 • Łamanie praw ojca!26 Sierpnia 2003

  Szanowni Państwo! Mam 31 lat , jestem lekarzem medycyny Moje małżeństwo rozpadło się , w czerwcu założyłem żonie sprawę rozwodową. W styczniu ubiegłego roku żona wyrzuciła mnie do rodziców, (...)

 • Świadek - hasła do kont e-mail7 Stycznia 2014

  Witajcie. Czy będąc wezwanym na policję w charakterze świadka mam obowiązek podania haseł do swoich kont e-mail? Ogólnie nie mam na nich nic do ukrycia, jednak obawiam się, że (...)

 • Powiadomienie pracodawcy o przyczynie nieobecnośći w pracy22 Stycznia 2013

  Pracownik, chcąc uniknąć ewentualnych sankcji za niepowiadomienie pracodawcy o przyczynie swojej nieobecności w pracy, musi pamiętać, że istnieją przepisy powszechnie obowiązujące, które (...)

 • Postępowanie dyscyplinarne6 Października 2011

  Jestem studentem i właśnie miałem bronić swoją pracę dypl., tylko problem w tym, że uczelnia zarzuca mi plagiat i z tego tytułu wszczęła przeciwko mnie postępowanie dyscyplinarne. Teraz już dostałem (...)

 • Tymczasowe aresztowanie16 Września 2002

  Mój konkubin nie stawil sie na sprawe poniewaz wyjechal za granice do pracy, wezwanie mial w charakterze oskarzonego w sprawie karnej za poslugiwanie sie falszywa legitymacja (...)

 • Uchylanie się od służby wojskowej27 Lutego 2005

  Jakie niesie za sobą konsekwencje unikanie odbycia służby wojskowej (niestawianie się na wezwania WKU)?Czy dziecko w tej sytuacji coś może zmienic (nie jesteśmy małżeństwem)?Czy jest szansa (...)

 • Mam mały problem i nie wiem co mam zrobić???18 Czerwca 2005

  Mam mały problem i nie wiem co zrobić? Chodzi mianowicie o to, że popełniłem przestępstwo z art. 278a § 1kk, 275 § 1kk, 276kk z zw. z art. 12kk tzn. że wtargnąłem na teren posesji i wykorzystując (...)

 • SPRAWA SĄDOWA3 Października 2002

  Od ośmiu lat jestem na okrągło wzywana do Sądu w charakterze świadka. Czy dożywotnio będę zmuszona do wstawiania się na tę sprawę i zwalniania się z pracy tylko dlatego (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane