Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  absurdalne fv (np.dwa razy za internet w jednym miesiącu albo miałam taką jedną nawet na 5000zł), ja musiałam później biegać i wyjaśniać sprawy miałam dość i zrezygnowałam. Wiedziałam, że (...)

 • Podrobiona legitymacja30 Sierpnia 2001

  Co grozi, i co najlepiej robić gdy konduktror PKP złapie Cię z podrobioną legitymacją studencką? W dodatku zabiera legitkę i po dwóch miesiącach policja przychodzi z wezwaniem do domu - nie stety (...)

 • Wezwanie do zapłaty - list zwykły4 Października 2005

  Otrzymałem wezwanie do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono "drobny druk" - klauzulę, (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  za piwo i ucze sie wiec nie mogą ze mnie sciągac komornik to mój kumpel przynosi tylko te papierki ze 100 itd. mam sume ączna 800 złote a mandat po 3 latach sie anuluje wiec ja sobie poczekam , zgadzam (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  zastanow sie co piszesz jaro jaro Postępują niezgodnie z prawen unijnym. Do trybunału z agresorem! Nie popuszczać im. goldberg to jest normalna firma gospodarcza.posiadająca NIP i REGON. Jeśli kupila (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, odpowiedziałem że tak, na to ona tonem nie znoszącym (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  zostaną kumulatywnie spełnione następujące przesłanki: - tytuł wykonawczy zobowiązuje dłużnika do świadczeń wymagalnych w przyszłości, - dłużnik nie będzie zalegał ze świadczeniem już (...)

 • WEZWANIE DO ZAPŁATY24 Maja 2005

  Dnia 13.03.2004 otrzymałam mandat za jazde bez biletu. Dnia 14.04.2005 sprawa trafiła do sądu i tydzień temu otrzymałam nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym, ale moje watpliwości są takie: (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  warunków można takiego dłużnika wpisać do Krajowego Rejestru Długów. Bo tam informacje mogą być przechowywane 10 lat. I wtedy pomimo przedawnienia można mieć nieprzyjemności. 2. Nie jestem absolutnie (...)

 • firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...17 Września 2009

  ta cała cyfra+ to wyzyskiwacze... Nie dosyć że miałam umowe na rok, a przedłuzałam ją aż do 2 lat i po kilka miesięcy temu rozwiazałam umowe z cyfrą, wiec sprzęt należał do mnie, lecz (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane