Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Weksel in blanco26 Maja 2001

  Przy zawieraniu umowy o pracę pracodawca uzależnił moje zatrudnienie od podpisania weksla in blanco. Wtedy nie mając innego wyjścia podpisałem go. Teraz gdy chcę odejść z firmy pracodawca szantażuje (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  czas oczekiwania i tak już 3 rok!nie odpowiadają na e maile,trzeba tylko dzwonić,a i przez tel nie dowiaduję się nic nowego...porażka hardcorowiec witam chciałbym się dowiedzieć kiedy (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy związek z żoną.Pieniążki na alimenty przekazywałem (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  leki + dojazd do przeczkola unijnego wyżywienie jakieś jej zachcianki i ubranka. Od września idzie do szkoły więc wydatki wzrosną. nie pracuje studiuje na 3roku zaocznie. mąż zarabia grosze (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu rodzicach nie wiem dlaczego (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  dziecka nie pójdzie do kina/do teatru/na wystawę/ nie spotka się ze znajomymi po pracy a nawet nie może wybrać się na bal sylwestrowy. słowem jest ograniczony społecznie. (...)

 • Umowa zlecenie15 Lipca 2002

  Chcę zatrudnić osoby do zberania wpisów do katalogu. Jest kilka rodzajów wpisów a co za tym idzie różne prowizje od nich (liczbowa a nie procentowa). Czy mogę to ująć w umowie zleceniu w formie: (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  napisane ze nalezy sie przez okres 2 lat na urlopie wychowawczym zasilek w wysokosci 400 zl od urzedu miasta badz gminy.podobno tam sie to zalatwia. a jeszcze zeby bylo ciekawiej to owszem nalezy sie i (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  o odpowiedz zania prawo-pracy.net Mój przypadek jest tez ciekawy, dlatego ze pracodawca od kilku miesięcy zatrudnia mnie na umowę zlecenie i nie chce mi dać umowy o pracę. Dodatkowo na (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co robic? Bede mogla chyba wykorzystac jeszcze (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane