wbe emerytury w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Alimenty / renta po śmierci byłego

Alimenty / renta po śmierci byłego

. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto potrzebuje skutecznej reprezentacji w sprawach rodzinnych. W ofercie Pani adwokat są również płatne porady prawne, kontakt: 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz

platnosci alimentacyjne

platnosci alimentacyjne

, jeszcze w grudniu oddala sprawde do komornika informujac go , ze jestem bogatym czlowiekiem , mam emerytury 3500 zl. i zarabiam 3-4 tys. euro miesiecznie !( smiech), pomimo , ze zaplacilem rowniez (...)

Emerytury 2011 - podstawa wymiaru emerytury 2011

Emerytury 2011 - podstawa wymiaru emerytury 2011

Emerytury 2011 - podstawa wymiaru emerytury 2011 Witam. chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób obliczyć podstawę emerytury w aktualnym roku, tj. w 2011 (...)

wiek emerytalny służb mundurowych - będą zmiany w 2011 !!!

wiek emerytalny służb mundurowych - będą zmiany w 2011 !!!

wiek emerytalny służb mundurowych - będą zmiany w 2011 !!! Do końca kwietnia 2011 rząd ma przygotować projekt ustawy zmieniający zasady przechodzenia na emerytury przez żołnierzy (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na sprzedaż dom, (...)

POdwyżka emerytury w roku 2011?

POdwyżka emerytury w roku 2011?

POdwyżka emerytury w roku 2011? Witam Mam pytanie kto może liczyc na podwyższenie emerytury w roku 2011?Jakie sa kryteria aby ta podwyżke dostać?Za wszelkie inforamcje (...)

Świadczenia przedemerytalne - upadłość i porozumienie stron

Świadczenia przedemerytalne - upadłość i porozumienie stron

porozumieniem stron, czyli natychmiastowe i pozytywne zakończenie pracy. Pracownik tejże firmy w ubiegłym roku, stan na 31 grudnia 2011, uzyskał / posiada 39 lat pracy uprawniających do emerytury (...)

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać.

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać.

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać. W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana i (...)

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź ! W marcu 2011 r. ZUS z urzędu przeprowadzi roczną waloryzację wypłacanych świadczeń emerytalno-rentowych (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Emeryci a praca  w 2011 ?!

Emeryci a praca w 2011 ?!

Emeryci a praca w 2011 ?! czy pracownik, który będzie chciał pobierać emeryturę od 2011 roku, będzie musiał rozwiązać stosunek pracy z pracodawcą? Czy będą jakieś problemy z powiązaniem (...)

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku

ile można dorobić do emerytury w 2011 roku Witam Na jakich zasadach może dorobic sobie i ile emeryt do emerytury aby nie miez problemu?Z góry dziekuje wszelkie informacje

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011 Co dziesiąty urzędnik straci pracę wraz z początkiem 2011 roku. Wśród zwalnianych będą osoby mające prawo do renty lub emerytury. Nie będzie też (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

, rodzeństwo i inne dzieci, w tym również w ramach rodziny zastępczej. Ponadto prawo do renty przysługuje małżonkowi (wdowie i wdowcowi) oraz rodzicom.Renta rodzinna przysługuje członkom (...)

ile wzrosną emerytury?

ile wzrosną emerytury?

ile wzrosną emerytury? W przyszłym roku mają zostac podniesione emerytury, ale nie wiem o ile, czy wskaźnik waloryzacji emerytur i rent będzie na najniższym poziomie? Z tego co mi wiadomo (...)

Rząd zlikwiduje emerytury górnicze!

Rząd zlikwiduje emerytury górnicze!

Rząd zlikwiduje emerytury górnicze! To chyba jakaś fikcja. Rząd ma zamiar wpuscic tylnyumi drzwiami, projekt ustawy odbierającej górnikom możliwość wcześniejszego zakończenia pracy pojawi się (...)

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany ! Od lutego 2011 r., ZUS w ramach corocznej waloryzacji (najprawdopodobniej - 2,7 proc.) podwyższy wypłacane

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

Emerytura a praca 2011 - list z ZUSu !!!

września 2011 roku rozwiązać umowę o pracę, jeśli chcą zachować prawo do emerytury. Gdy tego nie zrobią, ZUS od 1 października zawiesi im jej wypłatę. Tacy emeryci muszą dostarczyć (...)

Emerytura 2011

Emerytura 2011

Emerytura 2011 Witam Mam pytanie co się zmienilo jesli chodzi o emerytury w roku 2011?Ciagle cos sie pojawia i już nic nie wiem prosze o pomoc?

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

, skoro mieszkamy na stale w Niemczech (obywatelstwo mamy polskie)? Jaka roznica bylaby w przypadku rozwodu w Polsce a jaka w Niemczech? Czy ktos moze odpowiedziec na to pytanie? Mieszkajac (...)

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/ mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/ Brat w (...)

Przeterminowany mandat.Komornik zciąga nadal należność.

Przeterminowany mandat.Komornik zciąga nadal należność.

) Niestety nie otrzymałam z sądu nakazu w postępowaniu upominawczym do zapłaty.Wtedy w terminie mogła bym złożyć sprzeciw ze względu na przedawnienie. Jak teraz mam ?prosić o przywrócenie (...)

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

Jaka będzie kwota wolna od zajęcia komorniczego 2012 ?

minimalnego wynagordzenia a w 2011 jest wolna od zajęć komorniczych, i wątpie zeby sie miato to zmienic w 2012 roku. kate34 zajac mogą w takim wypadku co najwyzej mienie które pan (...)

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!!

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!!

? To,że posłowie już dorobili się majatków to nie znaczy,że musza kłaść kłody pod nogi młodym ludziom,którzy będą pracować na ich emerytury (a każdy wie,że nie będzie to "pare stówek"). (...)

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011

kwota bazowa 2011 Witam ile wynosi obecnie kwota bazowa do obliczania emerytury? Witam, jeśli złożę wniosek o emeryturę w marcu, otrzymam już obliczoną od nowej kwoty bazowej? Czy wnioski (...)

Choroba zawodowa

Choroba zawodowa

się dowiedzieć od znajomego to w tym przypadku min to 5% na rękę, czy ktoś wie gdzie mogę to sprawdzić? witam mam przyznaną chorobe zawodowa w 2011 roku 10 procent ciesnie nadgarstka (...)

ustawa emerytalna 2011

ustawa emerytalna 2011

ustawa emerytalna 2011 Witam Jakie zmiany jesli chodzi o emerytury w nowym rpku?Za wszystkie informacje z góry dziekuje

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011

Projekt ustawy o emeryturach i rentach 2011 Prezydencki projekt nowelizacji ustawy o emeryturach i rentach zakłada, że osoby, które zrezygnują do końca września tego roku z pobierania emerytury, (...)