w jakiej wysokości przysługuje w 2011 roku dodatek pielęgnacyjny Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jedzenia itp freudeee prawo-pracy.net WITAM MAM PYTANIE IL;E JEST PŁACONE NA URLOPIE WUCHOWAWCZYM?:) AGNIESZKA prawo-pracy.net Witam, a ja mam pytanie w połowie lutego kończy mi się urlop wychowawczy, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

nowy ,,dodatek '' - świadczenie na dziecko w wysokości 170 zł, plus inne świadczenia w zależności od sytuacji w jakiej znalazł się rodzic adm. Po waszych wypowiedziach (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w wielu) (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

przedłuzanej z miesiąca na miesiąc, wpisuje, że otrzyzmuję wynagrodzenie w wysokości 150zł, chociaż tak na prawdę jest ono kilkakrotnie wyższe. Pracuję w pełnym wymiarze godzin, (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

w wysokości 500 zł na dziecko stanowią odpowiednią kwotę w stosunku do moich zarobków i jakie żona ma szansę podwyższyć je i do jakiej kwoty ? Czy mam prawo żądać udokumentowania (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

mąż mieszka na stałe w Polsce, gdzie pracuje i zarabia bardzo dobrze. Rozwód był przeprowadzony w Polsce w 1999 roku. Orzeczono wyłączną winę męża. Ja jestem od lat na rencie (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. Przez półtora (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie orientowac, ze cos jest nie (...)

zachowek

zachowek

zapisać swoje mieszkanie w testamencie, ale czy moje rodzeństwo ma w takim przypadku prawo do zachowku? Jeżeli tak to w jakiej części? arystarch1 To zależy, czy mieszkanie wyczerpuje (...)

rozwód, alimenty, podział majatku

rozwód, alimenty, podział majatku

zakup mieszkania moja mama nie jest w stanie zarobić, ani w żaden sposób uzyskać. Bardzo proszę o poradę, co można zrobić w takiej sytuacji. Są Państwo ostatnią deską ratunku, gdyż (...)

Fundusz alimen.

Fundusz alimen.

Fundusz alimen. Od kilku lat mąż nie pracuje,mam dwoje dzieci w wieku 5 i 15 lat.Od zeszłego roku płaci mi alimenty fundusz alimentacyjny w wysokości 150PLN na każde dziecko.Mieszkamy (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

sam będziesz osądzony. zielony2 Litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debet miałem w wysokości 1000 zł więc nie jest to jakaś drobnostka, a spłacałem to w ratach, a odsetki rosły mi skali (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

"indywidualne wynagrodzenie osób wymienionych w art. 2 przysługuje w wysokości ustalonej w 2010 roku". Mówiąc krótko - pensje rady nadzorczej zostały zamrożone, (...)

1

2

3

4

5

...

13