vzm.xls w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

termin: 16 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: dr Sebastian Ładoś - sędzia Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Kierownik Sekcji Postępowania Przygotowawczego. Więcej

Najdroższe marki świata

Najdroższe marki świata

. Walmart Wartość w 2011 r.: 36,2 mld USD Wartość w 2010 r.: 41,4 mld USD Pozycja w 2010: 1. Kraj pochodzenia: USA 2. Microsoft Wartość w 2011 r.: 42,8 mld USD Wartość (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!!

Juwenalia w Gliwicach - IGRY 2011 !!! Planowany harmonogram IGRÓW 2011: * 8 maja 2011 ? niedziela: dzień motoryzacyjny + Akcja Krwiodawstwa (Nowe Gliwice, parking przy Gliwickiej (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

przyczyny uzasadniające istnienie zakazu konkurencji (31 maja 2011), czy może z dniem w którym zostałem o tym poinformowany (1 grudnia 2011). Uwzględniając wszystkie umowy i okoliczności, (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

administracji z 12 kwietnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U. z 2011 r. nr 89, poz. 509).

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

podanie o urlop w łącznym wymiarze, czy też muszę czekać aż się zacznie rok 2011 i wtedy mogę złożyć dodatkowy wniosek urlopowy za wykorzystanie urlopu za 2011? czy pracodawca jest (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. Abonament płacimy w placówkach Poczty Polskiej do 25 dnia każdego miesiąca. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry, (...)

Noc Muzeów 2011 - Kraków

Noc Muzeów 2011 - Kraków

Noc Muzeów 2011 - Kraków Cześć!!! Noc Muzeów 2011 w Muzeum Narodowym w Krakowie rozpocznie się 20 maja 2011 w godz. 19.00-1.00 we wszystkich Oddziałach Muzeum Narodowego (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza (...)

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

, a nastepne dziecko rodzi się 6 pażdziernika 2011. Witam W chwili obecnej jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym do 4 grudnia 2011. 6 pażdziernika 2011 urodzi mi się kolejne (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na sprzedaż dom, (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie ? W takich sprawach z nimi nie można wdawać się w żadne rozmowy. Wystąpić pisemnie /listem poleconym/ i zażądać dokumentów, w oparciu o które wzywają do zapłaty. Jeżeli (...)

Sylwester Studencki  Góral Party Camp 2011

Sylwester Studencki Góral Party Camp 2011

14 pensjonatów w Białym Dunajcu, Chata Góralska oraz najlepszy w Nowym Targu Klub ADHD. ATRAKCJE KTÓRE ZAPEWNIAMY W CENIE: ? Pobyt w jednym z wybranych pensjonatów 5 dni w (...)

Waloryzacja emerytur  w 2011 !!!

Waloryzacja emerytur w 2011 !!!

Waloryzacja emerytur w 2011 !!! W 2011 r. - jak wynika z projektu budżetu rządu - wskaźnik waloryzacji może wynosić 2,7 proc. Ostatecznie, wskaźnik waloryzacji 2011 poznamy (...)

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy

egzekucyjnego z lutego 2011, - postanowienie o ustaleniu kosztów zastępstwa w egzekucji z lutego 2011, - zajęcie wierzytelności w byłym urzędzie skarbowym z lutego 2011 (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Płaca minimalna będzie wynosiła 1386 zł brutto, czyli o 5,2 % więcej w stosunku do stawki obowiązującej w roku 2010. Wraz ze zwiększeniem (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok 2001 jeszcze (...)

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011 Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane jest to tym, iż 1 stycznia wchodzi w (...)

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ?? Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane jest to tym, iż 1 stycznia wchodzi (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

pytanie dokładnie takie jak w temacie?Będę bardzo wdzięczna?Z góry dziekuję wiarosława1 Witam, czy w tym roku zmieniają się zasady nadawania kont bankowych do przelewów za abonament? Nadal (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

;wnego Urzędu Statystycznego z 18 lutego 2011 r. przeciętne wynagrodzenie miesięczne w gospodarce narodowej, pomniejszone o potrącone od ubezpieczonych składki na ubezpieczenia emerytalne, (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

1

2

3

4

5

...

32