vzm-1 w 2011 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie formularze VZM na 2011

Jakie formularze VZM na 2011

Jakie formularze VZM na 2011 Wypełniam formularze VZM w celu odliczenia podatku nadpłaconego za materiały budowlane. Czym się rózni formularz VZM-1/A OD VZM-1/B? Kiedy (...)

Najdroższe marki świata

Najdroższe marki świata

. Walmart Wartość w 2011 r.: 36,2 mld USD Wartość w 2010 r.: 41,4 mld USD Pozycja w 2010: 1. Kraj pochodzenia: USA 2. Microsoft Wartość w 2011 r.: (...)

rozliczenie vzm-1 w 2011

rozliczenie vzm-1 w 2011

rozliczenie vzm-1 w 2011 Witam robiłem wzeszłym roku remont w domu której właścicielem jest w 50% żona, wypełniłem wniosek o zwrot niektórych wydatków związanych z (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

. PRAWNIK MENADŻEREM. ZARZĄDZANIE KANCELARIĄ I RELACJAMI Z RYNKIEM ? KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW termin: 14 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

włączonego światła (100 złotych). PODSTAWA PRAWNA: 1. Rozporządzenie ministra infrastruktury z 28 marca 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. Abonament płacimy w placówkach Poczty Polskiej do 25 dnia każdego miesiąca. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem (...)

VAT-25

VAT-25

został uzupełniony pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.). W przedmiotowym wniosku został przedstawiony następujący stan faktyczny: Wnioskodawca w (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

kwartału 2010 r., a te dane zostaną opublikowane przez Główny Urząd Statystyczny nie wcześniej niż w połowie stycznia 2011 roku. czy zatem wiadomo już coś na ten temat? z góry dziękuję (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

, włącznie z wypłatami z zysku. Według obwieszczenia Prezesa GUS z 19 stycznia 2011 r. w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, włącznie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie ? W takich sprawach z nimi nie można wdawać się w żadne rozmowy. Wystąpić pisemnie /listem poleconym/ i zażądać dokumentów, w oparciu o które wzywają do zapłaty. Jeżeli (...)

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy Witam serdecznie W czerwcu 2004r. wzięłam tel. na abonament w dawnej Erze. Niestety w trakcie przeprowadzki zaginęły mi wszystkie dokumenty, a tel miała (...)

 Odpis na zfśs 2011

Odpis na zfśs 2011

;wnego Urzędu Statystycznego z 18 lutego 2011 r. przeciętne wynagrodzenie miesięczne w gospodarce narodowej, pomniejszone o potrącone od ubezpieczonych składki na ubezpieczenia emerytalne, (...)

Sylwester Studencki  Góral Party Camp 2011

Sylwester Studencki Góral Party Camp 2011

14 pensjonatów w Białym Dunajcu, Chata Góralska oraz najlepszy w Nowym Targu Klub ADHD. ATRAKCJE KTÓRE ZAPEWNIAMY W CENIE: ? Pobyt w jednym z wybranych pensjonatów 5 dni w (...)

Waloryzacja emerytur  w 2011 !!!

Waloryzacja emerytur w 2011 !!!

Waloryzacja emerytur w 2011 !!! W 2011 r. - jak wynika z projektu budżetu rządu - wskaźnik waloryzacji może wynosić 2,7 proc. Ostatecznie, wskaźnik waloryzacji 2011 (...)

Spadek po ojcu proszę o pomoc

Spadek po ojcu proszę o pomoc

. Wszystko wydawałoby się zakończone, niestety w lipcu 2011 r ( czyli na dniach). Przyszła decyzja z US do syna i córki że obowiązek podatkowy powstał 01.04.2010 r. i niestety (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

2006 r. siostrze. W skład masy spadkowej wchodziło: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, działka, samochód, środki pieniężne w bankach. W 2009 r. (...)

Dyrektor miejskiej placówki zwolniony bezprawnie

Dyrektor miejskiej placówki zwolniony bezprawnie

kwietnia 2011 r. w sprawie odwołania Pana Mirosława Badury ze stanowiska Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Świętochłowicach. Wnoszę o przywrócenie do pracy w Młodzieżowym (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w sobotę, (...)

PODATEK VAT 2011 - Transakcja w 2010 r. a obowiązek podatkowy w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Transakcja w 2010 r. a obowiązek podatkowy w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Transakcja w 2010 r. a obowiązek podatkowy w 2011 r. Jaką stawkę zastosować w sytuacji, gdy dostawa towaru została dokonana pod koniec 2010 (...)

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r. Co zrobić w sytuacji, kiedy to dostawa towaru (lub świadczenie usługi) miało miejsce po 1 stycznia (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

1

2

3

4

5

...

9