vzm-1 rok 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie formularze VZM na 2011

Jakie formularze VZM na 2011

Jakie formularze VZM na 2011 Wypełniam formularze VZM w celu odliczenia podatku nadpłaconego za materiały budowlane. Czym się rózni formularz VZM-1/A OD VZM-1/B? Kiedy co (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

? Ksiegowy ,ktory nalicza mi wynagrodzenie twierdzi ze sa to inne kwoty i ze sa zmienne co miesiąc, czy ma racje? Jakie to są zmienne? frania6 Witam Ile wyniosi najniższa krajowa w Polsce na rok 2011

rozliczenie vzm-1 w 2011

rozliczenie vzm-1 w 2011

rozliczenie vzm-1 w 2011 Witam robiłem wzeszłym roku remont w domu której właścicielem jest w 50% żona, wypełniłem wniosek o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem. Czy jest (...)

program vzm 2011

program vzm 2011

program vzm 2011 Witam Gdzie znajdę darmowy program do wypełnienia formularzy podatkowych tak aby módz go ściągnąć za darmo?Z góry dziekuję za odpowiedzi

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat czy na ten ostatni rok mogę się starać o wychowawczy płatny jak się to załatwia e_kinia prawo-pracy.net co do mojego pytania to się dowiedziałam można się starać o ostatni 3 rok (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości zapłaconych (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE DO (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok 27 grudnia kończy mi się urlop macierzyński, chcę złożyć podanie o zaległy urlop wypoczynkowy za 2010 rok, a także za 2011 (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba zapłacic (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał trzy polisy, (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to oczywiście że Ci się (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

informacje uttka Witam Mam pytanie jakie dokumenty trzeba złożyć jesli chcę się starać o zasiłek wychowawczy?Chodzi mi już o rok 2011 z góry dziękuję za informacje katarina29 Witam Mam (...)

umowa najmu

umowa najmu

gdzie indziej. Za październik nie płaciłam, Pan zarządzający powiedzial mi tylko, ze kwota ta sama co rok temu. Zastanawiam sie czy jestem zmuszona podpisac umowe na nastepny rok, czy tez (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza składki (...)

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu Witam, Prosiłbym o poradę w sprawie odliczenia od podatku wydatków na internet. Moja sytuacja wygląda następująco. Cały 2011 rok mieszkam we Wrocławiu przy ulicy kruczej (...)

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011 polecam kalendarz urlopowy na rok 2011 na: http://www.kalendarzswiat.pl/urlop/2011/1 dzięki niemu sprytnie zaplanujesz urlop wypoczynkowy, (...)

składka zdrowotna 2011 rok

składka zdrowotna 2011 rok

składka zdrowotna 2011 rok Witam Jaka jest składaka zrowotna na rok 2011?za wszelkie informacje z góry dziekuję i pozdrawiam

Zmiany OFE rok 2011

Zmiany OFE rok 2011

Zmiany OFE rok 2011 Witam jakie zmiany w OFE w roku 2011?Za wszelkie inforamcje z góry dziekuję. Pozdrawiam

Urlop wychowawczy rok 2011

Urlop wychowawczy rok 2011

Urlop wychowawczy rok 2011 Witam Mam pytanie jakie zmiany jesli chodzi o urlopy wychowawacze w roku 2011?Z góry dziękuję

składka zus 2011

składka zus 2011

społecznych. Czy ktoś wie jak będą wyglądały te składki? Witam Ile wynosza skłądki na ZUS-wskie na rok 2011?Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi kilt61

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011 Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane jest to tym, iż 1 stycznia wchodzi w życie zmieniony (...)

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ?? Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane jest to tym, iż 1 stycznia wchodzi w życie zmieniony (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011 Witam Mam pytanie w roku 2011 jaka składa ubezpieczeniowa obowiązuje?Z góry dziękuję za wszelkie informavje na ten temat Podstawa na rok 2001 jeszcze (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Boje sie ze za rok zostane bez pieniedzy i nie bede mogla skonczyc studiow i nie bede miec szans na dobry zawod i zycie. Bardzo prosze o pomoc xbelievex

samotna matka - rozliczenie roczne

samotna matka - rozliczenie roczne

samotna matka - rozliczenie roczne Do 2011 roku byłam osobą samotnie wychowującą dziecko - 12 letniego syna. W maju 2011 roku wyszlam za mąż,niestety okazało się to oszostwem. Jeszcze w 2011 (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

. danutastreusel Witam Jak ajest kwota abonamentu RTV na rok 2011?Będę wdzięczna za informacje kasia58 Witam Na jakie konta wpłaca sie opłate za abonament rtv?Z góry dziekuje za pomoc ewwa41 (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy ta zmiana i jak teraz (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

prywatne towarzystwa. Tylko komu się chce to zrobić:( franko91 witam, ile wynosi podatek dochodowy od osób fizycznych w 2011 roku i do jakiej kwoty? tora30 do kwoty 85.528 zł podatek wynosi 18% (minus

1

2

3

4

5

...

8