vat r druk interaktywny na 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

VAT-25

VAT-25

września 2008r. (data wpływu 11 września 2008r.), uzupełnionym pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.), o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

dalej płacone świadczenia na zwolnieniu a potem na macieżyńskim? aneta prawo-pracy.net Mam umowe na czas nieokreslony 25 0.3.2009r poszlam na zwolnienie pracodawca szykowal (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

składanych w II kwartale 2011 r. (cena 1m2 = 3 979 zł) ogólne limity zwrotu dla tych osób wyniosą: - 33 967 zł - inwestycja wymagająca pozwolenia na budowę (70 m2 x cena (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

abyś przez ten czas pozwoliła NA WIDZENIE SIĘ Z DZIECKIEM-sprubuj porozmawiac na ten temat z nim polubownie ale nagraj to na dyktafon -rozmawiaj z nim na wazne żeczy jak jego zarobek (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

soki, obecnie opodatkowane wg stawki 7 proc. raflok5 Z tymi wyrobami piekarskimi to tak nie do końca, bo od 1 stycznia 2011 r. w stosunku do wyrobów piekarskich zastosowanie mogą znaleźć trzy (...)

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT Witam!! Mam pewien problem. Od sierpnia 2011 r. prowadzę działalność gospodarczą. Do końca 2011 r. rozliczałem (...)

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R BEZPŁATNIE DO POBRANIA NA: http://www.isk.infor.pl/druki,51,898,VAT-7.html Witam, chciałam się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć (...)

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011 Co powinienem zrobić żeby móc dalej odliczać VAT w całości od płaconych rat leasingowych, w związku z nowymi zasadami obawiam się że (...)

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r.

minimalny dochód podlegajacy opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych w 2011 r. Jestem studentką na utrzymaniu rodziców. W grudniu 2011 r.otrzymałam wynagrodzenie z tytułu umowy-zlecenia (...)

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011

dokonując rozliczenia podatku VAT jeszcze na starym druku deklaracji VAT-7, w części C deklaracji dotyczącej rozliczenia podatku należy wprowadzić pewne zmiany. pozytwy56

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT W obecnym roku istniała możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie samochodu z "kratką" (czyli z homologacją ciężarową). (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% (...)

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r. Jak na przełomie roku stosować stawkę VAT w przypadku usługi ciągłej, (...)

Jakie szkolenia  są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011? Mam pytanie, które szkolenia będą zwolnione z VAT w 2011 roku. Na podstawie przywołanych przepisów, od 1 stycznia 2011 (...)

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

i ZLA/K będą one wystawiane na dotychczasowych formularzach. jolek85 Rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 12 stycznia 2011 r. pancio45

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r. Co zrobić w sytuacji, kiedy to dostawa towaru (lub świadczenie usługi) miało miejsce po 1 stycznia 2011 (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011 Samochód dostawczy o ciężarze poniżej 3500, mający OBT stwierdzający, że jest ciężarowy, będzie obowiązywać zawieszenie w odliczaniu Vat od zakupionego (...)

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12? Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe (...)

wzór faktury VAT na 2011 r.

wzór faktury VAT na 2011 r.

wzór faktury VAT na 2011 r. Witam, skąd można pobrać wzór faktur na 2011? Witam, czy zaszły jakieś zmiany w formularzach faktur? Czy faktury dostępne w internecie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

Droższy remont ? stawki VAT na usługi budowlane

Droższy remont ? stawki VAT na usługi budowlane

Droższy remont ? stawki VAT na usługi budowlane Tak każdy wie, że wzrósł VAT ale czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć jak bardzo może to wpłynąć na budowę domu, którą (...)

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011 Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o transporcie drogowym - art. 4 ustawy - w okresie od dnia wejścia (...)

Podwyżka VAT w 2011, na co pójdą nasze pieniądze?

Podwyżka VAT w 2011, na co pójdą nasze pieniądze?

Podwyżka VAT w 2011, na co pójdą nasze pieniądze? Ciekawi mnie na co zostaną przeznaczone nasze pieniądze? nigdzie nie mogę znaleźć rozpisu jak zostaną rozdysponowane dodatkowo (...)

SPA bez Vat!!

SPA bez Vat!!

52 to sie zdziwia jak im fiskus na zakłady kosmetyczne wjedzie ;] kijo Nie wjedzie. Przepisy o VAT (t.j. Dz.U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054) zwalniają z opodatkowania usługi medyczne (...)

VAT od samochodu w leasingu

VAT od samochodu w leasingu

usług., ustawa o rachunkowości (DzU z 2011 r. nr 102, poz. 585). adrew 32 Z VAT zwolnione są tylko firmy mające samochody w leasingu kapitałowym. qwarq

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

200 tys. euro. W 2011 r. limit przeliczony na złote wynosi 4 mln 736 tys. złotych. Natomiast za rozpoczynającego działalność uważa się osobę, która nie prowadziła firmy dwa (...)