vat 7 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] w przedmiocie odmowy (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat W lipcu 2007 r. od Spółki nabyto lokal użytkowy. Od zapłaconej kwoty uzyskano zwrot VAT w części dotyczącej sprzedaży opodatkowanej. (...)

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

Kamil wraca do Polski i Michal bierze prywatna pozyczke u Kamila na 15 000 zl , ktora zobowiazuje sie zwrocic do 30 kwietnia 2010r. Otwarcie lokalu w lutym 2010r. pod koniec maja, Michal proponuje

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011 Od kiedy należy korzystać z nowych druków VAT 7? Czy jest to obowiązek od 1 stycznia czy może jednak w grę wchodzi okres rozliczeniowy?? Minister Finansów (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

soki, obecnie opodatkowane wg stawki 7 proc. raflok5 Z tymi wyrobami piekarskimi to tak nie do końca, bo od 1 stycznia 2011 r. w stosunku do wyrobów piekarskich zastosowanie mogą znaleźć trzy (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

UPS wynosiła 7,- + 23% VAT czyli brutto 8,61,- Natomiast firma Sendit obciążyła mnie ponad 50 zł co jest absurdem i naciągactwem z ich strony. Dzisiaj za kolejne przekroczenie gabarytów za (...)

VAT-25

VAT-25

września 2008r. (data wpływu 11 września 2008r.), uzupełnionym pismem z dnia 19 listopada 2008r. (data wpływu 19 listopada 2008r.), o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów (...)

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R BEZPŁATNIE DO POBRANIA NA: http://www.isk.infor.pl/druki,51,898,VAT-7.html Witam, chciałam się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć (...)

Odmowa w wydaniu zaświadczenia VAT 25 US

Odmowa w wydaniu zaświadczenia VAT 25 US

, chyba że na podstawie ustawy będą w stanie wskazać zasadność domagania się takiego dokumentu. Art. 105 ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r. (Dz. U. z 2004r. Nr 54, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

komornika,o czym dowiedzieliśmy się bo 7 marca 2016 ,a miał płatność do 10-tego ,komornik zajął jego konto z którego zniknęły wszystkie pieniądze ok2400zł mial odłożone na trzy miesiące na (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie samochodu z "kratką" nie będzie już możliwa. Z dniem dzisiejszym pozostało 35 dni, kiedy można jeszcze odliczyć 100% VAT. Warto się tym (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

wielokrotnie Sąd Najwyższy (np. uchwała z dnia 17 lipca 1969 r., sygn. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP (...)

vat 7

vat 7

a US nadal nie jest spłacony. witam. chciałbym się dowiedzieć jakie dokumenty powinienem dołączyć do korekty VAT7? z góry dziękuję za pomoc! wrotsław Witam! Mam problem z wypełnieniem VAT (...)

25 proc. VAT w 2013? to realne?

25 proc. VAT w 2013? to realne?

25 proc. VAT w 2013? to realne? Czy to prawda, że w ustawie o VAT jest blok przepisów wprowadzający kolejne podwyżki VAT?? W 2012 r. podwyższenie stawki VAT podstawowej (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. jestem nauczycielem

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

zajęcie. miki alimenty.pl chciał bym wiedziec ile sie płaci alimetuw jak sie zarabia 700zl. jacek alimenty.pl czy mozna anulowac sprawe o alimenty ktora ma sie odbyc 06.02.2009 r.? kielbasa13 alimenty.pl

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka podstawowa wzrasta (...)

korekta vat - 7 z opóźnieniem ?

korekta vat - 7 z opóźnieniem ?

korekta vat - 7 z opóźnieniem ? Witam, jakie są terminy na składanie korekty vat-7? Co grozi za nie terminowe złożenie? Jeżeli pierwotną deklaracje muszę składać do 25 każdego miesiąca (...)

Niezłożone deklaracje vat-7 ... będą kłopoty ??

Niezłożone deklaracje vat-7 ... będą kłopoty ??

poczta nawala i deklaracje nie dochodza). Jesli byles zarejestrowany na Vat -UE to w czerwcu powinni Cie w urzedzie wykreslic. A jesli osoba nie sklada deklaracji VAT -7 w ciagu ostatnich 12 (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

czy limity VAT na materiały budowlane mają wzrosnać?! luc667 limit będzie wyższy jeśli złożysz wnioski o zwrot VAT w I kwartale 2012 r, to jest na bank pewne! eryk14 Wiadomość dla (...)

Niezłożona deklaracja VAT-R

Niezłożona deklaracja VAT-R

8,5%. Niestety nikt nie poinformował mnie ( ani ja sam się nie doinformowałem - tu biję się w pierś), że aby wystawiać faktury VAT muszę dodatkowo w urzędzie skarbowym złożyć deklarację VAT-R. (...)

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

długi os.fizycznej a zalozenie spółki z o.o.?

rachunkowych lub dane księgowego 7- wizyta w US dot. VAT Terminy: 1 - 4 - kilka dni 5 - jeden dzień na redakcję formularzy - W KRS trzeba czekać do 1 m-c 6 - jeden dzień 7 - jeden (...)

VAT od gruntu

VAT od gruntu

VAT od gruntu Zapłaciłam za grunt 30.04.2005r.(wystawiono fakturę), natomiast w maju za pozostałą część mieszkania. Mieszkanie przekazano mi protokołem odbioru 19.09.2005r. W grudniu (...)

prawnik, VAT od gruntu

prawnik, VAT od gruntu

prawnik, VAT od gruntu Zapłaciłam za grunt 30.04.2005r.(wystawiono fakturę), natomiast w maju za pozostałą część mieszkania. Mieszkanie przekazano mi protokołem odbioru 19.09.2005r. (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

płatnikiem tego podatku. mary Ale i tak musisz najpierw zarejestrować się drukiem Vat-R jako płatnik vat. wkor Osoba osiągająca przychody z najmu staje sie podatnikiem VAT dopiero (...)

vat 7 12 interaktywny

vat 7 12 interaktywny

vat 7 12 interaktywny POLECAM do pobrania na: http://mofnet.gov.pl/_files_/podatki/formularze_podatkowe/vat_2006/vat7_int.pdf

pytanie o cyfre.

pytanie o cyfre.

przypisane odpowienio liczby od 10 do 35. Znak < jest kodowany jako 0. < A B C D E F G H I J K L M 0 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 N O P Q R S T U V W X Y Z 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (...)

Oskarżony Bardzo proszę o pomoc

Oskarżony Bardzo proszę o pomoc

telefonicznej IP za kwotę 48800zł podczas, gdy w rzeczywistości w/wym centrala telefoniczna została zakupiona przez (przeze mnie) reprezentującego firmę X w dniu 7 maj a2010r. od firmy Z oraz (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

przysługuje świadczenie rehabilitacyjne przyznane tą decyzją. Także gdy 182-dniowy okres zasiłkowy został przez ubezpieczoną wykorzystany przed 31 grudnia 2008 r. (najpóźniej 30 grudnia 2008 r.), (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

chwili złożenia deklaracji VAT należności wynikających z faktur od zakupów. Podstawa prawna: * Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 r., Nr 54, poz. (...)

1

2

3

4

5

...

18