vat 2011 na kwiaty Wyszukiwarka e-prawnik.pl


VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy w sprawie oceny (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

czy limity VAT na materiały budowlane mają wzrosnać?! luc667 limit będzie wyższy jeśli złożysz wnioski o zwrot VAT w I kwartale 2012 r, to jest na bank pewne! eryk14 Wiadomość (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

mojej działce tylko) szacuję na jakieś 60m. Na stary kabel była podpisana zgoda z elektrownią wraz ze skromnym odszkodowaniem. Na położenie nowego (niby to było tylko przełożenie (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej? Wchodzą w życie nowe stawki vat, co zdrożeje bardzo, a co tylko trochę? Bo wiadomo , że wszytko pójdzie w górę. Jak to będzie wyglądać? Na co 5 (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ??? Stracą na tym przede wszystkim konsumenci, którzy zapłacą więcej np. za usługi kurierskie, pocztowe oraz produkty spożywcze. Obecnie w przypadku zakupu (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. od 1 kwietnia * stawka na (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT Witam!! Mam pewien problem. Od sierpnia 2011 r. prowadzę działalność gospodarczą. Do końca 2011 r. rozliczałem się (...)

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

Rejestracja umowy leasingu w urzędzie skarbowym w 2011

umową leasingu do naczelnika właściwego urzędu skarbowego. Pomimo nowelizacji ustawy o VAT mamy przepisy przejściowe pozwalające na zachowanie prawa do pełnego odliczenia VAT od rat (...)

Nowe druki vat 7 2011

Nowe druki vat 7 2011

istnieje także możliwość stosowania starych druków deklaracji VAT-7, jednak nie dłużej niż do rozliczenia za ostatni okres rozliczeniowy pierwszego półrocza 2011 r. Z tym że dodatkowo wskazał, (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT W obecnym roku istniała możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie samochodu z "kratką" (czyli z homologacją ciężarową). (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten temat: 22% stawka (...)

 Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

podatnikiem VAT czy też nie jest VAT-owcem. Jeśli jest VAT-owcem to powinna wystawić fakturę z 22% VAT za sprzedaż złomu. michał 33

Jakie szkolenia  są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011? Mam pytanie, które szkolenia będą zwolnione z VAT w 2011 roku. Na podstawie przywołanych przepisów, od 1 stycznia 2011 (...)

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami,

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami,

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami, W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi (...)

USTAWA O VAT NA 2011 - TEKST JEDNOLITY !!

USTAWA O VAT NA 2011 - TEKST JEDNOLITY !!

USTAWA O VAT NA 2011 - TEKST JEDNOLITY !! Ustawa o VAT na 2011 rok - TEKST JEDNOLITY !! do pobrania w pdf na: http://www.sendspace.com/file/xr7nx6

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011 Samochód dostawczy o ciężarze poniżej 3500, mający OBT stwierdzający, że jest ciężarowy, będzie obowiązywać zawieszenie w odliczaniu Vat od zakupionego (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z góry dziekuję

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Rozliczanie usług ciągłych na przełomie 2010 r. i 2011 r. Jak na przełomie roku stosować stawkę VAT w przypadku usługi ciągłej, świadczonej (...)

Faktura VAT 2011 - wzór !

Faktura VAT 2011 - wzór !

Faktura VAT 2011 - wzór ! Bezpłatny wzór faktury VAT można pobrać na : http://dokumenty.nf.pl/Dokument/344/FAKTURA-VAT-od-1-stycznia-2011r/faktura-fakturowanie-vat-wystawianie-faktur/

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12? Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane (...)

Zdrożeje prąd od 2011

Zdrożeje prąd od 2011

górę średnio o 70 zł. Na początku sprzedawcy domagali się od Urzędu Regulacji Energetyki zgody na podniesienie cen o 13 ? 22 %, lecz urząd uznał, że są one niedopuszczalne. Aktualnie firmy (...)

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM

TEKST JEDNOLITY USTAWY O PODATKU VAT 2011 SEJM Witam Gdzie znajde jednolity tekst ustawy o podatku Vat na 2011 rok?Z góry dziekuję za wszelkie informacje na ten temat

Podatki VAT 2011

Podatki VAT 2011

Podatki VAT 2011 Witam Gdzie znajdę skalę podatkową na rok 2011? Jaki vat od usług cateringowych?Z góry dziekuję za pomoc

USTAWA VAT 2011

USTAWA VAT 2011

USTAWA VAT 2011 Witam Gdzie znjade ustawe o podatku Vat na rok 2011 dokładnie interesuje mnie teks jednolity tej ustawy.Z góry dziekuję

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a jeżeli (...)

ustawa o vat 2011 tekst jednolity

ustawa o vat 2011 tekst jednolity

ustawa o vat 2011 tekst jednolity Witam Gdzie znjadę tekst jednolity ustawy o podatku VAT na rok 2011?Z góry będę bardzo wdzięczna

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe?

vat od paliwa 2011 zostanie na stałe? Został podniesiony VAT ale słyszałem również, że ma to być po pewnym czasie cofnięte. Wydaje mi się, że państwo nie tak szybko zrezygnuje (...)

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r.

PODATEK VAT 2011 - Zaliczka w 2010 r. a transakcja w 2011 r. Co zrobić w sytuacji, kiedy to dostawa towaru (lub świadczenie usługi) miało miejsce po 1 stycznia 2011 r., lecz przed (...)

1

2

3