ustawa żłobkowa 2011czas pracy opiekunki dzieciecej w zlobku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

to tydzien ;( > problem polega na tym ze boje sie ze w pracy nie przedłużą mi umowy gdyz :§ 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

kochanki z usmiechem na ustach. W miedzy czasie jak nie bylo go w domu jego zona dowiedziala sie o tym. Po przyjsciu powiedziala mu, ze wie o tym, a jedyna jego reakcja byla taka, ze sie uronicznie

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

chore-a w domu brud-okna za niedługo wylecą z brudu-ale mąż winny bo zrobiła z niego ofiarę losu-dzisiaj ten mąż żyje się w dostatku konkubina go utrzymuje -alimenta ma zniżone bo nie (...)

Zatajanie zarobków przez eks.

Zatajanie zarobków przez eks.

, tak by zapewnić im start w nowe, dobre dorosłe życie w pierwszej kolejności powinien zainwestować w swoje zdrowie psychiczne, pracę nad naurozami, które zupełnie świadomie przekazuje (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

bo jestem w podobnej sytuacji co Ty.Chciałam ci życzyć i sobie również żebyśmy w końcu znalazły spokuj dla siebie i swoich dzieci.Żebyśmy miały w końcu dość sił żeby powiedzieć (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

zielony w temacie mieszkania komunalnego po Babci. proszę o opis jak i co trzeba zrobić aby zostać w tym mieszkaniu. Czy lepiej jest mieć jakieś zatrudnienie czy zarejestrować się w (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

widnieje jako fikcyjny. Mieszkam w małej miejscowosci co idzie w parze z brakiem miejsc pracy obecnie jestem starzystką zarabiam 684 zł i otrzymuje zasiłek w wysokości 48 zł oraz (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

naruszenie przepisów tj. korzystanie z pracy na czarno pracodawcy grozi grzywna w wysokości 3.000 PLN. Podobne konsekwencje grożą za nieodprowadzanie w terminie składek na Fundusz Pracy. (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

miesięcznie na moją dwojkę dzieci......... Ja nie mam od kogo pozyczać, nie mam rodziny, rodzeństwa, ciotek, wujkow , dziadkow itd. Zostałam w pewnym momencie w życiu sam dosłownie i w (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

konczyc bron boze, nie ma prawa zadac, zeby matka w koncu zapisala dziecko np. na angielski tym bardziej ze caly czas otrzymuje pieniadze na ten cel przypdkow mozna mnozyc i w ta i w (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sytuacji złożone przez nauczycieli wnioski w okresie wakacji powinny być rozpatrzone w dniu 1 września czyli w dniu , w którym rozpoczynają się zajęcia w szkole." Pozdrawiam (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny dzien w pracy. (...)

Ustawa żłobkowa 2011 - co dobrego ?? sprawdź !

Ustawa żłobkowa 2011 - co dobrego ?? sprawdź !

Ustawa żłobkowa 2011 - co dobrego ?? sprawdź ! Dzięki tzw. ustawie żłobkowej ma przybyć ok. 41 tys. miejsc w placówkach dla najmłodszych dzieci w ciągu trzech lat. W (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

nie masz na pampersy takim jak ty zawsze krzywda :) Jurek400 Żeby realnie i w miarę na poziomie dziś utrzymać w Polsce dzieciaka w szkole średniej trzeba na niego wydać ok 1300zł i nie (...)

Łamanie praw ojca!

Łamanie praw ojca!

sądzie się nie stawiaj donosząc kolejne zwolnienia lekarskie i wymuś na żonie, notoarialnie podpisaną 'ugodę' w sprawie dziecka. Nie zostawiaj dziecka w tym czasie w domu, a u opiekunki (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 kkw. W (...)

Rozwód i opieka nad dzieckiem

Rozwód i opieka nad dzieckiem

zlozylam pozew o rozwod w Polsce,mieszkam w Londynie i moj maz jest brytyjczykiem,a mimo to moge to zrobic w Polsce poniewaz jestem zarejestrowana w polskim urzedzie,z tym ze rozod bedzie (...)

Ojciec jest, ale czy w akcie urodzenia moge wpisac ojciec nieznzny ??

Ojciec jest, ale czy w akcie urodzenia moge wpisac ojciec nieznzny ??

on swietnie sie bawil. Nie wiem takze ze czy powinnam go wpisac w akcie urodzenia dziecka czy najlepiej w takiej sytuacji w ogole o nim nie wspominac. Dodam ze chcialabym aby moje dziecko dostawalo (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani w tej sytuacji (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pracy w zakładzie pracy. Pozdrawiam i wrazie jakich kolwiek pytań chętnie odp. Ewa vika41 alimenty.pl Witam! Wypowiedź Pani VIKA41 jest błędna, kompletnie bez sensu i wyssana z palca. W (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

godziny. To znaczy jeśli mieszkasz w hotelu - meldujesz się w recepcji, jeśli mieszkasz w mieszkaniu - meldujesz się w urzędzie gminy lub dzielnicy. Poprzednia ustawa nakładała (...)

Staz absolwencki a Unia???

Staz absolwencki a Unia???

. Jeśli w ciągu 6 miesięcy od zarejestrowania się w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne i podejmą dalsza naukę w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej dla dorosłych albo (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje (...)

Alimenty dziecko, ktore nie mieszka z matka?...

Alimenty dziecko, ktore nie mieszka z matka?...

którą można liczyć nie tylko w sprawach rodzinnych. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętność pracy z klientem przekładają się na skuteczne rozwiązania. W mojej sprawie adwokat Rymkiewicz-Aranowska (...)

Faceci są dziwni

Faceci są dziwni

przesyłał jakieś grosze. W grudniu był w Polsce a ja wylądowałam na pogotowiu po jego wizycie, świeta moje dzieci spędziły z nim i jego rodzicami , przesłuchiwane każde w innym pomieszczeniu (...)

DYSKRYMINACJA!!!!!!!!!!!!!!!

DYSKRYMINACJA!!!!!!!!!!!!!!!

dojeżdzam do pracy kwota 600 zł nie starcza nawet na opłacenie opiekunki. Wiem ze w przypadkach losowych zawsze moge liczyć ze mąz da większą kwotę np. ostatnio gdy mielismy kolejną (...)

Czy jest możliwość odebrania mi dzieci?

Czy jest możliwość odebrania mi dzieci?

on), caly czas spraszy mnie jego matka. Jestem zalamana cala syt. ze strace dzieci. Umowilismy sie na widzenia 2-3 razy w tyg i co 2 weekend ale on uwaza ze to za malo, umawial sie na sb a przychodzi (...)

JESTEM MATKA A CHCA MI ODEBRAC PRAWA

JESTEM MATKA A CHCA MI ODEBRAC PRAWA

najbardziej ? Zna adres szpitala, w którym rodziłaś ? Jeśli dzieciak chodzi do przedszkola, to zna imię i nazwisko opiekunki, dyrektorki ? Zna imię najlepszego kolegi dziecka ? MASZ PRAWO w (...)

1

2

3