ustawa od podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity Wyszukiwarka e-prawnik.pl


VAT-25

VAT-25

towarów i usług lub brak obowiązku uiszczenia podatku od towarów i usług z tytułu nabycia środka i transportu tzw. VAT-25, który musiałem (...)

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 tekst jednolity Witam Na jakiej stronie znajdę ustawę o podatku VAT, dokładnie zależy mi na tekście (...)

Ustawa o podatku od towarów i usług 2012 tekst jednolity.

Ustawa o podatku od towarów i usług 2012 tekst jednolity.

Ustawa o podatku od towarów i usług 2012 tekst jednolity. Dla osób zainteresowanych tematem. Tekst jednolity ustawy dotyczącej towarów (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

poniedzialek). wtedy wystap o zwrot. marta Zgodnie z art. 87 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w przypadku, gdy kwota podatku naliczonego, (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

rozporządzeniu oraz w ustawie o podatku od towarów i usług nie regulują terminu do wystawiania faktur korygujących. Jednocześnie art. 112 ustawy o podatku od (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

; wllodek99 Witam.Od blisko 5 lat mój mąż i jego siostra zostali włascielami domu i działki po zmarłych rodzicach.Dom został wybudowany w 1964 roku.Na podwórku od frontu budynku stoi (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

tynkami i elektryką, z góry dziękuję za odpowiedź. do kogo należy wystąpić z pismem i czy tylko skończy się na karze pieniężnej czy czymś więcej. x_mann1 Witam. Proszę o pomoc!! Dostaliśmy (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, zwalnia się z tego podatku dostawę samochodów osobowych i innych pojazdów samochodowych (...)

podatek od towarów i usług 2012 - tekst jednolity

podatek od towarów i usług 2012 - tekst jednolity

podatek od towarów i usług 2012 - tekst jednolity Kiedy wreszcie będzie znany tekst ustawy?? w marcu whcodzi:) 11 dokładnie. lolla32

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011

vat od paliwa 2011 Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o transporcie drogowym - art. 4 ustawy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

zapłaty". Było to w maju 2011 roku. Od razu zadzwoniłam do nich i wyjaśniono mi, że dokumenty dostali, sprawą się zajmują, a tymczesem takie wezwania będą przychodzić i mamy (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

wyciagnac od nich niezle siano. trwa to dlugo ale wygrana 100%. Pozdrawiam. ostry dostałam podobna pozdrowienia z Warszawy Kasia i tresc "oddzwon i numer" a dzis kasia zadzwoniła (...)

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10 Witam Gdzie znajde ustawę o podatku VAT w roku 2011 cały tekat mnie interesuje.Z góry (...)

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

Rozliczenie od programów typu Bug Bounty w Polsce

wypłacona Uczestnikowi, lecz zostanie pobrana jako podatek zryczałtowany od wartości przyznanej Nagrody, o którym mowa w ustawie z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

. Ale jeżeli widze że ktoś coś kręci i do tego dług na długu mu stoi i dostrzegam to że to zawodowy wyłudzacz to muszę zacisnąć wargi i bez pieprzenia mu powiedziec kilka słów. (...)

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT), 3) zmiany dotyczące zwolnienia przedmiotowego od podatku, 4) zmiany w odliczaniu podatku naliczonego z tytułu nabycia samochodów i paliwa do ich napędu, 5) zmiany o charakterze (...)

wykup mieszkania od spółdzielni.......

wykup mieszkania od spółdzielni.......

wykup mieszkania od spółdzielni....... Chciałbym wykupić na własność mieszkanie od spóldzielni w którym mieszkam od 20 lat, i sprzedac je za kilka dni. Czy w związku z tym poniosę (...)

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011

projekt ustawy o podatku od towarów i usług 2011 Czy ktoś może w skrócie opisać zmiany w tym podatku w 2011? wszędzie są organizowane szkolenia, ale (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

zapłać dla Świętego spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem i był spokój, (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać się (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

accrose nich i dali świadectwo i wiem i wierzę, że jeśli skontaktować otrzymasz samo świadectwo. które to w Wielkiej państwa Ameryki i ma oddziały w sześciu krajach. w kontakcie (...)

Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług

Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług

Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług Nowe wzory druków do podatku od towarów i usług: * VAT-7 (12), * VAT-7K (6), * VAT-7D (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

zastępstwie za nauczyciela który jest na urlopie na poratowanie zdrowia KREDO Dzień dobry!mam pytanie...Chcę iść na urlop od 1 września.Lekarz wystawił mi takie orzeczenie o udzielenie urlopu zdrowotnego (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

też tatusiowie, którzy samotnie ponoszą wszelki etrudy wychowania dziecka i te psychiczne i te fizyczne i te materialne. i proszę Państwa, przecież nie można ani od samotnej (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

jednego samochodu lub pojazdu, nie może jednak przekroczyć kwoty 6.000 zł. Jeśli chodzi o paliwo Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów (...)

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości

interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od towarów i usług, w szczególności dotyczącej wątpliwości interpretacja art. 87 ust. 5a ustawy o podatku od (...)

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ??? Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy, aby ustalić właściwą stawkę VAT dla towarów i usług, (...)

Jak obniżyć podatek do usług?

Jak obniżyć podatek do usług?

od wartości brutto towaru (art. 85 ustawy z dnia 11 marca 2004 o podatku od towarów i usług) stosuje wówczas stawki: 18,70% wartości brutto dla towarów i (...)

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

zasady od wszystkich towarów i usług. Z kolei akcyza jest podatkiem należnym tylko od niektórych towarów uznawanych za wyroby akcyzowe oraz od samochodów osobowych. (...)

1

2

3