ustawa o wynagrodzeniach w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

raportach, o których mowa w ust. 1-6, płatnik składek przekazuje ubezpieczonemu na piśmie w celu ich weryfikacji. Art. 41. 11. Ubezpieczony zgłasza na piśmie lub do protokołu do płatnika (...)

Praca w sądzie

Praca w sądzie

.. ZLECENIÓWKA Jestem z południa Polsk, tu również nie ma mowy o pracy w sądzie. Mam wyższe wykształcenie administracyjne i i mowy nie ma. Któraś z Pań wspomniała o BIP to również (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skromną opinią. windykator123 właśnie dzisiaj dostałam liścik o "długu" w Orange od I-J i jutro wysyłam list do prezesa wg Twoich sugestii :-) jestem w 100% pewna, że nie mama żadnego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej kolejności, (...)

Od 10 maja 2011 można wyrzucić firmę z przetargu bez prawomocnego wyroku sądu !!!

Od 10 maja 2011 można wyrzucić firmę z przetargu bez prawomocnego wyroku sądu !!!

. PODSTAWA PRAWNA: Ustawa z dnia 25 lutego 2011 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2011 nr 87 poz. 484).

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

. wskaźnik waloryzacji. Ustawa budżetowa na 2011 r. przewiduje, że wyniesie ona 2,46%. Oznacza to symboliczny wzrost świadczeń - w przypadku najniższych o około 16 zł. Dla porównania, (...)

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ??? Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy, aby ustalić właściwą stawkę VAT dla towarów i usług, będą (...)

Służebność

Służebność

umowy Ponadto sąsiedzi siedzą u nas w w działce , 40 cm. Więc nasza działka zahacza jeszcze o kawełek ich przybudówki i chlewka.Teraz sąsiedzi chcą sprzedać dom. Mam pytanie ,czy (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

budowlanej w ktorej pracowalem stracilem prace. Jeszcze miesiac i przestane otrzymywac zasilek. W miedzyczasie moja byla zona zaskarzyla mnie o podwyzszenie alimentow z uwagi jak to, jak tlumaczyla (...)

ustawa o vat 2011 tekst jednolity pdf

ustawa o vat 2011 tekst jednolity pdf

ustawa o vat 2011 tekst jednolity pdf Witam Mam takie pytanie gdzie moge odszukac w internecie w pliku pdf ustawy o VAT 2011?Będę bardzi wdzięczna za wszelkie (...)

USTAWA O VAT NA 2011 - TEKST JEDNOLITY !!

USTAWA O VAT NA 2011 - TEKST JEDNOLITY !!

USTAWA O VAT NA 2011 - TEKST JEDNOLITY !! Ustawa o VAT na 2011 rok - TEKST JEDNOLITY !! do pobrania w pdf na: http://www.sendspace.com/file/xr7nx6

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r.  o kierujących pojazdami

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami Mam pytanie odnośnie ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (więcej informacji http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje

ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym  2011

ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2011

ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2011 Witam Czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a jeżeli zostaną zmienione to na jakie? (...)

Tymczasowe aresztowanie - odwołanie od postanowienia - nowelizacja  od 22 marca 2011 !

Tymczasowe aresztowanie - odwołanie od postanowienia - nowelizacja od 22 marca 2011 !

jest teraz? Nowelizacja daje mu taką możliwość. W takiej sytuacji zażalenie można złożyć do innego, równorzędnego składu sądu odwoławczego. PODSTAWA PRAWNA Ustawa z 20 stycznia 2011 (...)

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

A jakby tak dołożyć firmie Kruk

windyki (ustawa z 06 czerwca 2011 Bardzo domagają się by płacić odszkodowania za art karne i cywilne O tak!!!!!!!! w pełni pracują na art 190akk,- stalking, art115par12, art191kk.. (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny !

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny !

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny ! Ministerstwo Finansów w przygotowanych założeniach do projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym (...)

płatny drugi kierunek studiów

płatny drugi kierunek studiów

wakacjach a ustaw wejdzie w życie później to nie będe musiał za niego płacić, tak?? Proszę o odpowiedź. jesli ustawa wejdzie w życie później niż pan rozpoczął studia, (...)

Pytanie w sprawie dowodu osobistego

Pytanie w sprawie dowodu osobistego

stylu", że dokument został unieważniony? farastas Udało mi się to znaleźć http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/57/1686/Ustawa_o_ewidencji_ludnosci_i_dowodach_osobistych__tekst_jednolity.html Art. (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

której pisałem wcześniej. W tym temacie zmiany poczynione w Ustawie w 2011 roku nic nie zmieniły. PPHUEDMAR

ustawa emerytalna 2011

ustawa emerytalna 2011

ustawa emerytalna 2011 Witam Jakie zmiany jesli chodzi o emerytury w nowym rpku?Za wszystkie informacje z góry dziekuje

ustawa o racjonalizacji zatrudnienia w 2011

ustawa o racjonalizacji zatrudnienia w 2011

ustawa o racjonalizacji zatrudnienia w 2011 Witam czy wiadomo coś więcej o trybie zwolnień? tzn. jak instytucje będą wybierać ludzi do zwolnienia? pod kątem wydajności (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

ust. 1 w/w ustawy stanowi, że przed upływem 2 miesięcy od dnia wydania postanowienia, o którym mowa wart. 50 ust. 1, właściwy organ w drodze decyzji nakazuje zaniechanie dalszych (...)

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

z nim do czynienia również przy zakupach na raty. Kredyt konsumencki obejmuje kwotę 255 tys i 550zł w walucie PLN lub równowartości tej sumy w walucie obcej. Ustawa dotyczy wszystkich (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

ust. 1 nie dotyczy przypadków, gdy odprzedaż lub oddanie w odpłatne używanie tych samochodów (pojazdów) na podstawie umowy najmu, dzierżawy, leasingu lub innych (...)

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10

ustawa o podatku od towarów i usług 2011 załącznik nr 10 Witam Gdzie znajde ustawę o podatku VAT w roku 2011 cały tekat mnie interesuje.Z góry dziekuję za pomoc

1

2