ustawa o słuzbie wojskowej żołnierzy zawodowych 2011 awanse Wyszukiwarka e-prawnik.pl


wypowiedzenie stosunku służbowego podczas usprawiedliwionej nieobecności w pracy

wypowiedzenie stosunku służbowego podczas usprawiedliwionej nieobecności w pracy

wojskowej żołnierzy zawodowych (Dz. U. Nr 179, poz. 1750) w swojej istocie nie różni się od nominacji, która jest źródłem stosunku służbowego policjanta, funkcjonariusza Agencji (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

5@wp.pl noc a mozna wiedziec co to za rozporzadzenie? bo ustawa o powszechnym obowiazku obrony (art. 28 ust. 3) mowi: Ostateczne orzeczenie o zdolności do czynnej służby wojskowej (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

zmiany w przepisach, które zrzucały na byłych małżonków sprawę podziału mieszkania. Wystąpiłam do sądu o rozkwaterowanie nas oraz o przyznanie mi mieszkania ( w międzyczasie urodził się (...)

Jakim terminem należy definiować stosunek służbowy zawodowej służby wojskowej żołnierza zawodowego?

Jakim terminem należy definiować stosunek służbowy zawodowej służby wojskowej żołnierza zawodowego?

? Żołnierze zawodowi pełnią zawodową służbę wojskową na podstawie ustawy z dn. 11 września 2003r o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych (Dz.U. z 20010r., Nr 90, poz. 593 (...)

Nowelizacji ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych.

Nowelizacji ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych.

Nowelizacji ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych. Czytał ktoś z was co ma wprowadzać ta nowelizacja? Będzie obiecane tacierzyńskie dla naszych ułanów :)?? Zmieniły (...)

WOJSKO P R O S Z Ę P I L N E - RESTRUKTURYZACJA - ZWOLNIENIE

WOJSKO P R O S Z Ę P I L N E - RESTRUKTURYZACJA - ZWOLNIENIE

ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych z 30 czerwca 1970 r. a w szczegółności Art. 36 Dokumenty można otrzymać pocztą za potwierdzeniem ????????? Do kogo przysługuje (...)