ustawa o szkolnictwie wyższym 2011 stypendia naukowe Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 druk - dla studenta - zwolnienie z podatku !!!

PIT 37 druk - dla studenta - zwolnienie z podatku !!!

naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki, stypendia doktoranckie otrzymywane na podstawie przepisów - Prawo o szkolnictwie wyższym, inne stypendia (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

życia adamN oooo dzięki za link koci7 Witam. Mam pytanie w związku z zasiłkiem rodzinnym. Czytałam ustawę o tymze zasiłku i chodzi mi konkretnie o ten fragment: " Art. 6. 1. Zasiłek rodzinny

Postępowanie dyscyplinarne

Postępowanie dyscyplinarne

osdyłający do przepisów o należnościach świadków i biegłych w postępowaniu sądowym. Zgodnie z zasadą informowania stron, organ powinien Cię pouczyć o tej możliwości oraz o tym, (...)

Studencie!!!! Martw się czy dostaniesz STYPENDIUM!!!!

Studencie!!!! Martw się czy dostaniesz STYPENDIUM!!!!

Studencie!!!! Martw się czy dostaniesz STYPENDIUM!!!! Cześć Wszystkim Polskim Studentom!!! Zgodnie ze znowelizowaną ustawą o szkolnictwie, od października na stypendia za wyniki w nauce (...)

płatny drugi kierunek studiów

płatny drugi kierunek studiów

płacić. robert40 "Projekt, z dnia 30 marca 2010 r., ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym, ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach (...)

na chorobowym zasiłek a nie pensja?

na chorobowym zasiłek a nie pensja?

to nowelizacja prawa o szkolnictwie wyższym z 18 marca 2011 r. (DzU nr 84, poz. 455), która będzie obowiązywac o 1 października. fantazy Teraz nauczyciele będą dostawali pieniądze zgodnie (...)

ustawa o szkolnictwie wyższym

ustawa o szkolnictwie wyższym

ustawa o szkolnictwie wyższym witam, gdzie znaleźć pełną ustawę o szkolnictwie?? Interesuję mnie zmiany dotyczące płatnych drugich kierunków? witam, mam pytanie (...)

Twoje prawa-czyli jak nie zginąć w gąszczu przepisów

Twoje prawa-czyli jak nie zginąć w gąszczu przepisów

tworzy nowa Ustawa o szkolnictwie wyższym. W ramach projektu odbywa się także konkurs na najlepszy artykuł naukowy o tematyce: ?Ustawa o szkolnictwie (...)

czy wypłacą nam w tym roku stypendia naukowe???

czy wypłacą nam w tym roku stypendia naukowe???

czy wypłacą nam w tym roku stypendia naukowe??? Czy prawo działa wstecz? Od kiedy wchodzi nowa ustawa dotycząca zmian w przyznawaniu stypendium naukowego? Jeśli za ten rok 2010/2011 przysługuje (...)

Jak nagłośnić sprawę wieloletnich przekrętów?

Jak nagłośnić sprawę wieloletnich przekrętów?

;wi dziekan.  elpasonaso Dziękuję za zainteresowanie. MEN nie jest władny w szkolnictwie wyższym. PIP? Tylko teoretycznie, bo trzeba wziąć pod uwagę, że obecnie były dziekan pilnuje (...)

Jakie szkolenia  są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011?

Jakie szkolenia są zwolnione z vat w 2011? Mam pytanie, które szkolenia będą zwolnione z VAT w 2011 roku. Na podstawie przywołanych przepisów, od 1 stycznia 2011 r. zwolnieniem objęte (...)

podanie o dofinansowanie

podanie o dofinansowanie

, indie, nepal) srednio na miesiac dwa jednak w tym roku wszystkim obcieli stypendia naukowe (jakas chora ustawa poprzedniego rzadu) i cienko widze nas wyjazd w 2006 roku dlatego zdecydowalismy (...)

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!!

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!!

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!! Cześć! W dniu 3 marca 2011 r. Senat RP po rozpatrzeniu uchwalonej przez Sejm RP ustawy przyjął nowelizację ustawy Prawo o szkolnictwie (...)

Drobna pomoc

Drobna pomoc

, organizacje kościelne itp. -yższa uczelnia (Prawo o szkolnictwie wyższym), -fundacja (ustawa o fundacjach), a pominac mam spółka cywilna, spółki osobowe stowarzyszenia (...)

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

. Nr 106 poz. 1126), (tekst jednolity: Dz. U. 2003 r. Nr 207 poz. 2016) 3) do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń: a) ukończenia studiów magisterskich, w rozumieniu przepisów o szkolnictwie

Potrzebna pomoc w zastosowaniu wykładni językowej, systemowej i celowościowo-funkcjonalnej

Potrzebna pomoc w zastosowaniu wykładni językowej, systemowej i celowościowo-funkcjonalnej

dotyczącego przepisu prawnego. "Ustawa z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Art 313. 1. Rzecznik dyscyplinarny do spraw studentów wszczyna postępowanie wyjaśniające (...)

Czy straż miejska może interweniować na terenie akademika studenckiego i terenu do niego przyległego?

Czy straż miejska może interweniować na terenie akademika studenckiego i terenu do niego przyległego?

interweniowac na terenie akademika i terenów przyległych do niego? Ustawa o szkolnictwie wyższym jasno określa, że to policja a nie straż miejska może podejmować działania (...)

Nepotyzm na uczelni!!!

Nepotyzm na uczelni!!!

Nepotyzm na uczelni!!! witam! jestem ciekaw jak nowa ustawa o szkolnictwie wyższym ureguluje kwestie NEPOTYZMU! Czy może mi ktoś udzielić takiej odpowiedzi? I czy będą zwalniać (...)