Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Darowizna25 Lutego 2001

  Mam otrzymac mieszkanie wlasnosciowe - darowizna, trzecia grupa podatkowa (darczynca zyje i nadal w nim bedzie mieszkac). Jakich kosztow moge sie spodzieawac i jak ich uniknac. (Piotr) Podatek : jeżeli (...)

 • Zasiedzenie podatek pomocy!23 Marca 2006

  Mam udziały w nieruchomości. Udziały takze takie posiada 2 innych właścicieli. Razem jest ans troje i żłożyliśmy do sądu wniosek o zasiedzenie. Sąd prawdopodobnie orzeknie zasiedzenie na (...)

 • podatek spadkowy6 Lutego 2007

  Czy obejmuje mnie nowa ustawa o spadkach i darowiznach. Moja matka zmarła w 1995 roku nie pozostawiając tetamentu. Spadkoborcami jest mój ojciec oraz ja. Dotychczas nikt z nas (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  zł a oni zaś poniosa kare [/cytat] A co do linku to jest w nim zawarte, że firma zaprzestała działania przed zakończeniem postępowania. Artykuł jest z 2010 roku a ja takie pismo dostała w roku 2011... (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  - kanalizacyjne, ciepłownicze i inne ustroje obniżające jakość, funkcjonalność i wartość działek budowlanych, gruntów ornych i innych. Odszkodowania z tytułu przebiegu linii przesyłowych (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  spokoju". Jak to się stało? zlapali mnie w autobusie w 1999 roku i wlepili mandat na kwote 70zł. Na drugi dzień pojechalem i ten mandat zaplacilem i był spokój, a o całej (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  ulubionych zajęć kuratorów - przynajmniej u mnie. .Jeżeli chodzi Ci o jakieś szczegóły to sprecyzuj pytanie.Pozdrawiam Anka Faktycznie wyszło słoneczko,oby na dłużej tym razem. Przypomniało (...)

 • Unieważnienie małżeństwa9 Kwietnia 2002

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. Piszę pracę magisterską i potrzebuję (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu27 Lutego 2001

  Została zawarta umowa na wynajęcie lokalu uzytkowego na okres 5 lat do dnia 31.12.2003. Jak sporzadzić wypowiedzenie umowy najmu lokalu prawnie jeżeli w tej umowie nie ma żadnej adnotacji co do wypowiedzenia (...)

 • Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe9 Października 2004

  W 1999 r. przekształciłam mieszkanie spółdzielcze na własnościowe, podpisując jedynie umowę ze spółdzielnią mieszkaniową i wpłacając oczywiście odpowiednią kwotę na wykup tego mieszkania (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane