ustawa o narkomanii 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

sprawie o udostepnianie konopi przez wszelkie procedury odwolawcze by w koncu poprzez rzecznika praw obywatelskich zlozyc skarge konstytucyjna przeciw ustawie o przeciwdzialaniu narkomanii, (...)

Zakaz palenia

Zakaz palenia

. ayoa ayoa [cytat] Powolutku możemy zacząć odliczać dni do 15 listopada, kiedy to wejdzie w życie ustawa o zakazie palenia. Zwolennicy (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

2001r., Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego Ostatnio wprowadzona aktualizacja: Dz.U. z 2010 roku Nr 3, poz. 13 Zatem jaka by (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

lekarza i on daje mi orzeczenie o konieczności pójścia na taki urlop? Bardzo proszę o jasne odpowiedzi. Z góry dziękuję. [/cytat] chmielewskamag czy można zmienić warunki pracy nauczycielowi (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

mieszkania. Chciałabym sie dowiedziec jak moge odzyskac nadpłate za ogrzewanie? Prosze o odpowiedz [b]karelcia@o2.pl[/b] karelcia prawo-cywilne.net Witam. Prosze o pomoc w podobnej sprawie. 1.10.09 (...)

Narkotyki.Pilna sprawa!!!

Narkotyki.Pilna sprawa!!!

siedzieć, ponieważ raz że ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii w art 48 zawiera przepis dotyczący wypadku mniejszej wag i(zagrożenie grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia (...)

Nieletni spożywający lek jako narkotyk.

Nieletni spożywający lek jako narkotyk.

narkotyzuje. Chodzi o to iż jeżeli zostaną oni na tym czynie złapani przez policję to co im grozi? Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii jest w stanie tutaj zadziałać w ogóle (...)

Eksperyment poznawczy a uprawa konopii indyjskich

Eksperyment poznawczy a uprawa konopii indyjskich

ustawa o wykonywaniu zawodu lekarza i lekarza dentysty precyzuje, że eksperyment medyczny jest przeprowadzany przez lekarza. Czy jednak byłoby możliwe podpięcie tego jakoś pod eksperyment poznawczy? (...)

Pomoc dla samotnego rodzica

Pomoc dla samotnego rodzica

przeznaczy w tym roku około 300 mln zł. O wsparcie może wystąpić kilkadziesiąt tysięcy osób. - Dziś wchodzi w życie ustawa o pomocy państwa w spłacie kredytów hipotecznych. Chciałabym, (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

ogóle się nie kalkuluję. Zresztą już nie chodzi o kasę tylko o zasadę, że bezprawnie przekazali moje dane osobowe i denerwują mnie tymi listami. Na listach podpisy są skserowane, list nie (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

przysylaja smsy o tresci ze jest jeszcze jakas ostatnia szansa zawarcia z nimi ugody i ze mam zadzwonic ale nawet nie wiem o co im chodzi, nie mam zadnego dlugu a o tej firmie dowiedzialam (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sprawa ta ulegla przedawnieniu? kiedy mam wyslac pismo o przedawnieniu? najpierw do firmy windykacyjnej czy od razu do sadu? bardzo prosze o szybka odpowiedz. kamila prawo-cywilne.net czy jest to (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

splunął sobie koło nas i powiedział "ojoj nie jest dobrze" - o co mu kurwa chodziło nie wiem do tej pory. Mandat zapłaciłem, o całej sytuacji już prawie zapomniałem, kiedy niedawno doszło (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

życia adamN oooo dzięki za link koci7 Witam. Mam pytanie w związku z zasiłkiem rodzinnym. Czytałam ustawę o tymze zasiłku i chodzi mi konkretnie o ten fragment: " Art. 6. 1. Zasiłek rodzinny

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

pracę na podstawie umowy agencyjnej, umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, do której zgodnie z Kodeksem cywilnym stosuje się przepisy dotyczące zlecenia albo umowy o dzieło, jeżeli (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

stycznia 2011 roku pensja minimalna wynosi 1386 zł. - Kończymy prace dotyczące zmiany ustawy o świadczeniach rodzinnych i ustawy o pomocy społecznej, w taki sposób, aby dokonać waloryzacji (...)

Służebność

Służebność

, przed którym toczy się sprawa o własność lub o wydanie nieruchomości albo jej części, jest właściwy również do przeprowadzenia rozgraniczenia, jeżeli ustalenie przebiegu granic jest (...)

płatny drugi kierunek studiów

płatny drugi kierunek studiów

wakacjach a ustaw wejdzie w życie później to nie będe musiał za niego płacić, tak?? Proszę o odpowiedź. jesli ustawa wejdzie w życie później niż pan rozpoczął studia, to nie (...)

składki zus 2011 - co i jak ??

składki zus 2011 - co i jak ??

składki zus 2011 - co i jak ?? W Dz. U. nr 238 z 17 grudnia 2010 r., pod poz. 1578, opublikowano ustawę z dnia 26 listopada 2010 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z realizacją ustawy

ustawa o prokuraturze tekst jednolity 2010

ustawa o prokuraturze tekst jednolity 2010

ustawa o prokuraturze tekst jednolity 2010 Witam Gdzie znajde tekst jednolity ustawy o prokuraturze w roko 2011?Z góry dziękuję za pomoc

ustawa o własności lokali tekst jednolity 2010

ustawa o własności lokali tekst jednolity 2010

ustawa o własności lokali tekst jednolity 2010 Witam Gdzie znajdę jednolity teks o własności lokali?Tak aby móg go sobie ściagnąć w całości ?Z góry dziekuję za szelekie informacje

Pytanie w sprawie dowodu osobistego

Pytanie w sprawie dowodu osobistego

. W przypadku obywateli polskich przebywających za granicą termin, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, wynosi 4 miesiące. 3. Unieważnienie dowodu osobistego w przypadkach, o których mowa w ust. 1, (...)

Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi- mówi gdzie można legalnie pić?

Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi- mówi gdzie można legalnie pić?

Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi- mówi gdzie można legalnie pić? Witam! Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z 26 (...)

ustawa prawo bankowe tekst jednolity 2010

ustawa prawo bankowe tekst jednolity 2010

ustawa prawo bankowe tekst jednolity 2010 Witam Gdzie znjade ustawę o prawie bankowych, zalezy mi na tekście jednolitym gzdie ją znajdę?Z góry dziękuję

ustawa vat 2010 tekst jednolity 2011

ustawa vat 2010 tekst jednolity 2011

ustawa vat 2010 tekst jednolity 2011 Witam Gdzie znjade jednolity tekt ustawy o podatku VAT 2011?Z góry bardzo dziękuję

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

jednego samochodu lub pojazdu, nie może jednak przekroczyć kwoty 6.000 zł. Jeśli chodzi o paliwo Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 16 grudnia 2010 r. o zmianie ustawy o podatku od (...)

samowola budowlana

samowola budowlana

zawiadomienie w sprawie wyjaśnienia sprawy o samowolkę. Chodzi o tzw. suszarnię do tytoniu którą to razem z bratem ojca i ojcem robiliśmy, gdyż wujko ma małe poletko tytoniu. Suszarnie zrobiliśmy (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

pozostaje o tym informacja że było a nie ma, i kontrola może przyjść żeby to sprawdzić. sroczkaaa Właśnie przeczytałem artykuł na gazecie prawnej gdzie mowa jest o tym ile jest zarejestrowanych (...)

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

marcu 2010 r. była waloryzowana o wskaźnik 4,62%.

Przedawnienie kredytu-windykacja z Kruka .Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedawnienie kredytu-windykacja z Kruka .Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

wytatutowani i mysla,ze pol swiata sie ich boi teri Dług z banku 1999 został sprzedany do ULTIMO w 2003 Jest 2008 czy można mówić o przedawnieniu? PROSZE O PODPWIEDź EWA SYK Czesc:) to milo, (...)

1

2