ustawa o dodatkach mieszkaniwych zmiany w 2011 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

cywilne sądy rejonowe, na podstawie Ustawy o najmie lokali mieszkalnych i dodatkach mieszkaniowych (ustawa z dnia 2 lipca 1994 r. z późn. zm.: ostatni tekst jednolity w DzU (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

macierzyńskiego, w razie przyjęcia na wychowanie dziecka w wieku do ukończenia 7 lat albo odpowiednio 10 lat, ulega wydłużeniu do 9 tygodni. II. Zmiany w Ustawie z dnia 25 czerwca (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

. PRAWNIK MENADŻEREM. ZARZĄDZANIE KANCELARIĄ I RELACJAMI Z RYNKIEM ? KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW termin: 14 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

wnioskujaca o alimenty postępuje w sposób właściwy i nie narusza zasad współzycia spolecznego- np. dotad nie ukonczyla szkoly, a w chwili jak opisano w poscie ubiega sie o (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

i opiekuńczego, tj. po dniu 13 czerwca 2009 r. W artykule tym omówione zostały ostatnie zmiany przepisów dotyczących świadczeń alimentacyjnych. W dniu 13 czerwca 2009 r. (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

mogę. Mnie chodzi o to, czy bez problemu mogę założyć sprawę o alimenty jego rodzicom, czyli dziadkom syna??????? Aditi Hej CO TY MÓWISZ MI O ZA WYSOKICH DOCHODACH ABY OTRZYMAĆ ALIMENTY (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

zabraklo....:( Wiecie co ja tez sie chyba zaopatrze w taki pieprzyk, w razie co to bedzie:) A jesli chodzi o grupe interwencyjna to my wczoraj w punkcie sprawdzilysmy tak zwany cichy (...)

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ??? Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy, aby ustalić właściwą stawkę VAT dla towarów i usług, (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skromną opinią. windykator123 właśnie dzisiaj dostałam liścik o "długu" w Orange od I-J i jutro wysyłam list do prezesa wg Twoich sugestii :-) jestem w 100% pewna, że nie mama żadnego (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

-pracy.net w pazdzierniku 2011r przekroczyło mi 10 lat pracy(ze stażem) nie wiedziałm ze staz wlicza mi sie do lat pracy i dokumenty o stazu dostarczylam księgowej w styczniu 2 012 (...)

Komunalne mieszkanie

Komunalne mieszkanie

niekorzyść Gminy. Zgodnie z przepisami Wynajmujący ma obowiązek wydać Najemcy rzecz w stanie przydatnym do użytku. Przed lipcem 2001 r. obowiązywała inna regulacja prawna (ustawa o (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

której pisałem wcześniej. W tym temacie zmiany poczynione w Ustawie w 2011 roku nic nie zmieniły. PPHUEDMAR

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kandydaci na aplikację nie składaja zapytań o karalność. Anca droga anco,badz anca nie moge sie z toba zgodzic, bo jestes w bledzie a co gorsza innych wprowadzasz w blad. Wystarczy zerknac (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Najwyższego (np. wyrok SN z dnia 4 grudnia 2003 r. PK 72/03 , wyrok z dnia 11 września 2001 r. PKN 633/00) w opinii sądu nabycie prawa do emerytury zostało użyte w Karcie Nauczyciela (...)

Deklaracja dochodów dla TBS - pomocy

Deklaracja dochodów dla TBS - pomocy

). W tym miejscu rodzi się moje pytanie - co to jest dochód? Ustawa o dodatkach mieszkaniowych z dnia 21 czerwca 2001 r. (Dz.U. Nr 71, poz. 734)mówi, że: "Za dochód uważa (...)

Problemy z mieszkaniem

Problemy z mieszkaniem

.(tekst jednolity: Dz. U. z 1998 r. Nr 120, poz. 787, ze zmianami późniejszymi) w Art. 35 stanowi, iż Jeżeli w przypadku konieczność przeprowadzenia rozbiórki budynku lub remontu albo (...)

Ugoda w sądzie

Ugoda w sądzie

Ugoda w sądzie Witam! W sądzie na rozprawie o eksmisję sędzia zaproponował ugodę z podaniem terminu opuszczenia mieszkania przez pozwanego. W związku z tym mam pytanie: Czy do (...)

Służebność

Służebność

umowy Ponadto sąsiedzi siedzą u nas w w działce , 40 cm. Więc nasza działka zahacza jeszcze o kawełek ich przybudówki i chlewka.Teraz sąsiedzi chcą sprzedać dom. Mam pytanie ,czy (...)

Bezprawie w majestacie prawa

Bezprawie w majestacie prawa

, a dokładniej sporzadzanie dokumentów z pozoru mających znamiona pełnomocnictw przez osoby zatrudnione w WAM, które nie miały uprawnień d9o ich udzielania i sporzadzania w formie pisemnej- (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

91,73 m2 a w ustawie (o Ustawa z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego.)Jest zapis że powierzchnia (...)

Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

kategorie D na A w moim przypadku udalo sie wku bylem to powiedzieli mi ze bez szans ustawa sie zmienila pisalem do szefa wojskowego sztabu tez to samo wszyscy robili pod gore dostalem w 1997 (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

rozwiedzionych regulował art. 28 ustawy z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr z 2002 r., Nr 42, poz. 368.). Zgodnie z tym przepisem, (...)

Rok po katastrofie smoleńskiej - jakie zmiany w umacnianiu państwa ??

Rok po katastrofie smoleńskiej - jakie zmiany w umacnianiu państwa ??

Rok po katastrofie smoleńskiej - jakie zmiany w umacnianiu państwa ?? Już w pierwszych dniach po katastrofie została w ekspresowym tempie znowelizowana ustawa o NBP, (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

donata771 Witam mam następujący problem, zostały mi przyznane alimenty w 1989 lub 90 r. i były podane w pewnej kwocie która teraz nie jest nic warta ponieważ było to podane w (...)

Zmiany w kodeksie pracy -2011

Zmiany w kodeksie pracy -2011

Zmiany w kodeksie pracy -2011 Witam Mam pytanie czy są jakies zmiany jeśli chodzi o kodeks pracy w nowym roku 2011 jeśli macie potwierdzone informacje prosze piszcie (...)

1

2

3

4

5

...

22