ustawa meldunkowa 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

związku z tym chciałem wiedzieć jedną rzecz: jak ma się do tego ustawa meldunkowa?? Po jakim czasie pobytu w jakimś miejscu, mając stały meldunek w innej miejscowości trzeba się zameldować (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo nie miły. Kiedy (...)

ustawa o policji 2012

ustawa o policji 2012

ustawa o policji 2012 Hej mam takie pytanie, czy po zaostrzeniu prawa do zgromadzen i osób zamaskowanych, oraz po zamieszkach 11 listopada, które w sumie ine były tak dawno a troche si eo nich

Uwaga-Ustawa budżetowa 2012!!

Uwaga-Ustawa budżetowa 2012!!

Uwaga-Ustawa budżetowa 2012!! Hej, ile wynoszą dochody nowej ustawy budżetowej a ile wydatki i dlaczego tak dużo;p? A poważnie czy deficyt został przekroczony, a jeśli nie to czy niema ryzyka (...)

Ustawa o pomocy społecznej 2012

Ustawa o pomocy społecznej 2012

Ustawa o pomocy społecznej 2012 WITAM. CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ KIEDY MA WEJŚĆ W ŻYCIE TA USTAWA, I JAKIE ZMIANY W KRYTERIACH DOCHODOWYCH WPROWADZA. POZDRAWIAM. Proponuje się od 1 października (...)

ustawa o samorządzie gminnym 2012

ustawa o samorządzie gminnym 2012

ustawa o samorządzie gminnym 2012 Witam Państwa, poszukuje informacji z zakresu działania i zadań gminy na rok 2012. Potrzebuej informacji o ewentualnej zmianie kompetencji władz, oraz (...)

Jaki ma mieć budżet ustawa żłobkowa 2012?

Jaki ma mieć budżet ustawa żłobkowa 2012?

Jaki ma mieć budżet ustawa żłobkowa 2012? Jak w temacie postu. Ile ma wynosić budżet przyszło rocznej ustawy żłobkowej? 40 mln. złotych zdaje mi się, ale poczytaj ustawe to sie dowiesz najprędzej

od kiedy tłumacz migowy w urzędzie?

od kiedy tłumacz migowy w urzędzie?

stycznia 2012 r. mariusz2678

ustawa o weteranach 2012

ustawa o weteranach 2012

ustawa o weteranach 2012 Hej. Mam takie pytanie. Jeżeli mój bart teraz jest na misji w afaganie i będzie tam zdecydownaie dłużej niz 60 dni to będzie on już weteranem? czy dopiero ci co tam (...)

Ustawa o rachunkowości 2012.

Ustawa o rachunkowości 2012.

Ustawa o rachunkowości 2012. Hej szukam aktualnych tekstów ustaw, potrzebne mi to jest niebywale ale nie wiem gdzie czegos takiego wogóle szukać.... hmm w sumie chyba sama to zakupie. wiola_Z (...)

ustawa o wychowaniu o życiu w trzeźwości 2012

ustawa o wychowaniu o życiu w trzeźwości 2012

ustawa o wychowaniu o życiu w trzeźwości 2012 Witam mam takie pytanie, to prezydenci miast i burmistrzowie min. wydaja takie zezwolenia. Ale jeżeli ustawa o zciu w trzeźwości określa (...)

Abolicja ZUS 2012

Abolicja ZUS 2012

Abolicja ZUS 2012 Do sejmu trafiłą ustawa złożona przez posłów PO, która ma umożliwić abolicję dla setek lub nawet tysięcy osób jak twierdzą posłowie. Ustawa ma wprowadzić umorzenie (...)

Ustawa o ochronie zwierząt 2012

Ustawa o ochronie zwierząt 2012

Ustawa o ochronie zwierząt 2012 Proszę, napiszcie mi predko czy ustawa ma wniesc cos wiecej niz mniej niz 12h na łancuchu i likwidacje handlu psami na straganach i handlu bez zarejestrowania (...)

Ustawa o zamówieniach publicznych 2012.

Ustawa o zamówieniach publicznych 2012.

Ustawa o zamówieniach publicznych 2012. Hej, potrzebuje się wdrożyć w ten temat, gdzie mogę znaleść aktualną treść ustawy??

Ustawa żłobkowa 2012, tekst ustawy.

Ustawa żłobkowa 2012, tekst ustawy.

Ustawa żłobkowa 2012, tekst ustawy. Witam. Gdzie znajdę jakieś wstępne zmiany w ustawie żłobkowej które miałyby nastąpić w przyszłym roku?! Nie znajdziesz bo niczego takeigo nie ma. cracovia09

podatek od kopalin 2012

podatek od kopalin 2012

podatek od kopalin 2012 ustawa o podatku od wydobycia niektórych kopalin wprowadza nowy rodzaj podatku od wydobycia miedzi i srebra, przepisy weszly w życie 18 kwietnia 2012 r.

Rozliczenie dochodów dziecka w PIT 2012.

Rozliczenie dochodów dziecka w PIT 2012.

rozliczali się osobno wówczas dochody dziecka dzieli się po równo i dodaje do dochodów obojga rodziców. Ustawa o PIT 2012 wymienia dochody dziecka które można i których nie można połączyć (...)

GMO - będą protesty jak przy ACTA 2012?

GMO - będą protesty jak przy ACTA 2012?

stane w młodym pokoleniu wzbudzic obawy równe lub wieksze niż te związane z wolnością w interencie i utawą ACTA z 2012 roku? W sumie ACTA dotyczyło wolności, natomiast GMO dotyczy zdrowia, a obecna (...)

Kiedy będzie znana kwota bazowa 2012?

Kiedy będzie znana kwota bazowa 2012?

Kiedy będzie znana kwota bazowa 2012? Kiedy będzie ogłoszona wysokość kwoty bazowej? Najpóźniej ma być znana dnia 15 lutego 2012 roku. olgierd30 Stara ustawa zawsze obowiązuje do (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

milionów na przyszły rok. Założenia są już na ukończeniu i mam nadzieję, że ustawa wejdzie w życie przed wyborami - dodała Fedak. czyżby wraz z cenami żywności wzrosły by nasze wypłaty???? (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

roku życia, ale nie szkoła wyższa. Jednakże dalej ustawa stanowi, iż do zasiłku uprawniona jest osoba ucząca się w szkole lub szkole wyższej,lecz nie dłużej niż do 24 roku życia. Tylko że nie (...)

Rekonstrukcja Historyczne - ustawa o broni palnej 2012.

Rekonstrukcja Historyczne - ustawa o broni palnej 2012.

Rekonstrukcja Historyczne - ustawa o broni palnej 2012. witam, mam zapytanie dotyczące zmian w prawie o dostępie do broni palnej i używaniu środków bezpośredniego przymusu. Czy obecna znowelizowana

Ustawa emerytalna 2012 w służbach mundurowych.

Ustawa emerytalna 2012 w służbach mundurowych.

Ustawa emerytalna 2012 w służbach mundurowych. Pan Jacek Rostowski rok temu złożył uroczystą obietnicę, iż rząd PO-PSL przeprowadzi przed wyborami parlamentarnymi cztery reformy, w tym reformę

Ustawa o broni 2012, rekonstrukcja historyczna i armta na podwórku.

Ustawa o broni 2012, rekonstrukcja historyczna i armta na podwórku.

Ustawa o broni 2012, rekonstrukcja historyczna i armta na podwórku. Witam, teść prowadzi zajazd. Można tam też robić imprezy okolicznościowe i wesela. Teść zajazd ma w stylu staropolskim ale (...)

Ustawa o weteranach 2012 Dla kogo i co daje?!

Ustawa o weteranach 2012 Dla kogo i co daje?!

Ustawa o weteranach 2012 Dla kogo i co daje?! Witam, z końcem marca w życie weszła ustawa o weteranach. Kto w jej świetle staje się weteranem i jakie ma korzyści z tego powodu? min. 60 (...)

Ustawa Emerytalna 2012 jest juz w kancelarii premiera!

Ustawa Emerytalna 2012 jest juz w kancelarii premiera!

Ustawa Emerytalna 2012 jest juz w kancelarii premiera! Resort pracy przesłał już tekst ustawy o wydłuzeniu wieku emerytalnego do kancelari premiera Donalda Tuska. Przypominam tylko zę wiek ten (...)

Kiedy wchodzi w życie ustawa o transporcie drogowym 2012 ?

Kiedy wchodzi w życie ustawa o transporcie drogowym 2012 ?

Kiedy wchodzi w życie ustawa o transporcie drogowym 2012 ? Heja, jak w temacie. ludziska kiedy whcodzi ta ustawa, oprócz tego że od nowego roku? Od 1 stycznia dokładnie!! fidelis6 dzięki (...)

Rodzina na swoim 2012

Rodzina na swoim 2012

Rodzina na swoim 2012 Mam dwa pytanie. Czym dokładnie jest "rodzina na swoim", jak wygląda ten pomysł w obecnym roku? Rodzina na Swoim to ustawa o finansowym wsparciu rodzin i innych osób w

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r.  o kierujących pojazdami

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami

/pirat-drogowy-na-kurs-reedukacyjny.html). Otóż ustawa wchodzi w życie w styczniu 2013 roku i tu pojawia się pytanie - czy osoba, która uzyskała prawo jazdy w maju 2012 roku również zostanie (...)

likwidacja ogródka działkowego

likwidacja ogródka działkowego

również ustawa o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych z dn 10 04 2003 (art. 18 ) - jak w wyniku likwidacji działki i tym samym zniszczenia nasadzeń (...)

1

2