ustawa czerwiec 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

prawko w czesnie niz ten czerwiec prosze o podpowiedz co mam robic tomek To paranoja.. za jazdę skuterem 60m po drodze mało ruchliwej odebrano mi prawko na4 lata ,5500zł kary i 20godz prac miesięcznie

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

dostalem w 2017 dopłaty z 2013, przedawnone uwazajcie na daty, odpisałem ze przedawnione i anulowani WIĘKSZOŚĆ DOPŁAT. Bo to co robią jest niezgodne z prawem, szczególnie dopłaty. PŁACISZ ZA PACZKĘ (...)

Telekomunikacja zerwanie umowy

Telekomunikacja zerwanie umowy

, zatem czerwiec to ostatni miesiąc, za który zapłacimy. W tym tygodniu otrzymaliśmy pismo od tej firmy, że nie rozpatrzą wypowiedzenia, ponieważ potrzebny jest również podpis mojego taty. Czy (...)

wyjazd zagraniczny z 5 letnim dzieckiem

wyjazd zagraniczny z 5 letnim dzieckiem

wyjazd zagraniczny z 5 letnim dzieckiem witam serdecznie , w 2013 roku rozwiodłam sie z ojcem mojego dziecka ( dziecko ma 5 lat ) w chwili obecnej mam zaklepane wakacje na punta canta na czerwiec

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę od 2013 roku (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na L4. Zus nie chce wypłacić mi pieniędzy za chorobę. Od sierpnia 2013 roku byłam zgłoszona do ubezpieczeń w tym do chorobowego. Urodziłam dziecko 25.12.2013 - nie wygłaszałam się od sierpnia (...)

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

dzisiaj , stwierdziły że nic im nie wiadomo na ten temat, a ustawa to jeswzcze nie wiadomo czy wejdzie , jesli juz to od pażdziernika może. Jolka Z końcem sierpnia ukazała się w mediach informacja (...)

alimenty - nowe przepisy

alimenty - nowe przepisy

skończyłam studia, także tak czy siak straciłabym prawo do alimentów. Ale myślałam, że przynajmniej za ten maj lub czerwiec mogłabym liczyć na kontynuację alimentów w wysokości 70%. Jestem meżatką, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ze weszla ustawa o minimalnej kwocie placenia alimentow 500 zl.Czy to prawda?Czekam na odpowiedz. fragles alimenty.pl czy jezeli podjelam prace(umowa o prace) ojciec moze pojsc z tym do sadu i alimenty

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zobligowany do zwrotu połowy kosztów za lekarstwa jakie ponoszę na dziecko, które kiedyś leczyło się onkologicznie.Ale problem jest tego typu,że nie zapłacił do 10-tego czerwca alimentów za czerwiec,ponieważ

Kredyt pod zwrot VAT 2013

Kredyt pod zwrot VAT 2013

Kredyt pod zwrot VAT 2013 Od 1 stycznia 2013 r. ustawa z 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce. I tak z dniem 1 stycznia 2013 będziemy (...)

Ustawa śmieciowa 2013 wchodzi w życie!!!!

Ustawa śmieciowa 2013 wchodzi w życie!!!!

Ustawa śmieciowa 2013 wchodzi w życie!!!! Od 1 stycznia obowiązuje nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Polska dołącza do europejskiego standardu zagospodarowania (...)

Ustawa o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce 2013.

Ustawa o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce 2013.

Ustawa o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce 2013. Witam, ustawa o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce podpisana przez prezydenta wchodzi (...)

ustawa śmieciowa 2013

ustawa śmieciowa 2013

ustawa śmieciowa 2013 Hej mam pytanie jaka obecnie w warszawie obowiązuje jeszcze umowa na wywóz śmieci? Od czego się płaci? Cała warszawa ma tak czy każda dzielnica inaczej bo ja teog nie (...)

Ustawa o redukcji obciążeń administracyjnych w gospodarce 2013.

Ustawa o redukcji obciążeń administracyjnych w gospodarce 2013.

Ustawa o redukcji obciążeń administracyjnych w gospodarce 2013. Nowe przepisy wejdą w życie 1 stycznia 2013 r. wprowadzają rozwiązania zwiększające transparentność działania instytucji (...)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

? maria Witam. Mam pytanie,ale zacznę od początku. Ojciec mojej córki ma zasądzone alimenty od maja 2013 roku w kwocie 500 zł miesięcznie. miał płacić dobrowolnie(nie płacił) sprawa trafiła do (...)

Nowa kontrowersyjna ustawa FATCA... ??

Nowa kontrowersyjna ustawa FATCA... ??

. FATCA to Amerykańskie przepisy podatkowe wejdą w życie w styczniu 2013 roku, które oddziaływać będą na inne kraje. jesika Ten twór nakłada na zagraniczne banki oraz instytucje finansowe obowiązek

waloryzacja procentowa w 2013 roku.

waloryzacja procentowa w 2013 roku.

waloryzacja procentowa w 2013 roku. W 2013 roku waloryzacja ma być procentowa. Od marca przyszłego roku ma nastąpić zmiana z waloryzacji kwotowej takiej jak ta mająca miejsce w tym roku. Tego (...)

kto może skorzystać z abolicji ZUS 2013?

kto może skorzystać z abolicji ZUS 2013?

kto może skorzystać z abolicji ZUS 2013? Szanowni Państwo! Kto może skorzystać z abolicji ZUS 2013? Pozdrawiam, maryś Ustawa jest powszechna, więc teoretycznie wszyscy. Z umorzenia (...)

ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej?

ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej?

ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej? ile wynosi zasiłek macierzyński w 2013 przy najniższej pensji krajowej? Bardzo prosiłabym o poradę, Aktualnie jestem (...)

Mieszkanie z zasobu mieszkaniowego miasta

Mieszkanie z zasobu mieszkaniowego miasta

niewidy :) jesteśmy już po serii spotkań z radcami i adwokatami każdy to samo stawki odtworzeniowe właściciel ma takie prawo ustawa o ochronie praw lokatorów itp. Jedynie prezydent i urzędnicy naszego

'Nowe' prawo jazdy

'Nowe' prawo jazdy

, egzaminy będę mógł zdawać na przełomie grudnia 2012 / stycznia 2013 to czy jeśli przeciągnęłoby się to dłużej, tj. kilka dni po 19 Stycznia, będę musiał od nowa uczyć się nowej teorii (...)

Wchodzi w życie zakaz łączenia świadczeń.

Wchodzi w życie zakaz łączenia świadczeń.

Wchodzi w życie zakaz łączenia świadczeń. Nowa ustawa ma wejść w życie 1 stycznia 2013 r. Ale policjanci już działają i zaczynają gromadzić dokumentację niezbędną do otrzymania renty (...)

Ulgi prorodzinne w przyszłym roku.

Ulgi prorodzinne w przyszłym roku.

przyszłym wszystko bedzie po staremu. oleks no to skoro mają być dopiero od 2013 to jeszcze wiele rzeczy moze sie pozmieniwac....;] artek66

zakup alkoholu nieletnim 2013 !!

zakup alkoholu nieletnim 2013 !!

popełnienie omawianego występku jest grzywna; ustawa przewiduje ponadto możliwość nałożenia środków karnych w postaci zakazu prowadzenia działalności objętej zezwoleniem lub przepadku napojów (...)

Jak wygląda ustawa żłobkowa w 2013 ?

Jak wygląda ustawa żłobkowa w 2013 ?

Jak wygląda ustawa żłobkowa w 2013 ? Czy w tym roku należy spodziewać sie zmian dotyczących wieku dzieci czy zapisów ich do przedszkoli? Ile dziecko musi miec lat żeby szlo do przedszkola czy (...)

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r.  o kierujących pojazdami

USTAWA z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami

/pirat-drogowy-na-kurs-reedukacyjny.html). Otóż ustawa wchodzi w życie w styczniu 2013 roku i tu pojawia się pytanie - czy osoba, która uzyskała prawo jazdy w maju 2012 roku również zostanie (...)

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

Sąd odmawia mi protokołów z rozprawy jawnej jako informacji publicznej

dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym (art. 47 Konstytucji). Ustawa o dostępie do informacji publicznej ma poddać działanie organów władzy publicznej, osób i jednostek organizacyjnych

abolicja zus 2013

abolicja zus 2013

abolicja zus 2013 za jaki okres czasu obowiązuje abolicja dłużników zus w tym roku? Ustawa abolicyjne docelowo dotyczy firm, które w latach 1999- 2009 zawiesiły działalność lub wybrały niższe (...)

GMO w Polsce 2013

GMO w Polsce 2013

, poszukiwaniach Katarzyny W. oraz bomberze z krakowa, przeszła ustawa legalizująca w Polsce GMO oraz co więcej nie zmuszająca producenta zaznaczenia na opakowaniach iż żwyność którą kupujemy to (...)

1

2