ustawa budżetowa 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


USTAWA BUDŻETOWA NA 2011R. TEKST JEDNOLITY

USTAWA BUDŻETOWA NA 2011R. TEKST JEDNOLITY

USTAWA BUDŻETOWA NA 2011R. TEKST JEDNOLITY PROJEKT USTAWY BUDŻETOWEJ NA ROK 2011 - TEKST JEDNOLITY!! na: http://www.skpnszz.org/downloads/2010r/wrzesien%202010/Pojekt%20Budzetu%202011.pdf (...)

Uwaga-Ustawa budżetowa 2012!!

Uwaga-Ustawa budżetowa 2012!!

... doprawy robią z nas idiotów, ja sie pytam kiedy bedą zyski... francio Limit wydatków budżetowych na 2012 r. jest wyższy o 4,6 proc. od planowanego na 2011 r. cyran7

Ustawa budżetowa 2011 - bez podwyżek dla...

Ustawa budżetowa 2011 - bez podwyżek dla...

Ustawa budżetowa 2011 - bez podwyżek dla... Ponad 0,5 mln osób zatrudnionych w państwowej sferze budżetowej w 2011 r. nie otrzyma podwyżek płac. Są wśród nich: policjanci, żołnierze, (...)

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

Emerytury 2011 - waloryzacja o 2,46% - wzrost o około 16 zł. - sprawdź !

. wskaźnik waloryzacji. Ustawa budżetowa na 2011 r. przewiduje, że wyniesie ona 2,46%. Oznacza to symboliczny wzrost świadczeń - w przypadku najniższych o około 16 zł. Dla porównania, (...)

ustawa budżetowa na 2011

ustawa budżetowa na 2011

ustawa budżetowa na 2011 Witam, gdzie można pobrać pełną treść ustawy budżetowej na 2011??

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny !

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny !

Ustawa budżetowa w 2011 a wyroby tytoniowe !!! wzrost ceny ! Ministerstwo Finansów w przygotowanych założeniach do projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym proponuje podwyżkę stawki

Prawo jazdy w 2011 - zdrożeje od stycznia !!!

Prawo jazdy w 2011 - zdrożeje od stycznia !!!

Prawo jazdy w 2011 - zdrożeje od stycznia !!! Od 1 stycznia 2011 wejdzie w życie nowa ustawa budżetowa. Nałoży ona podatek VAT na ośrodki szkolenia kierowców - dotąd nieopodatkowane. Jak wiadomo

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów Ustawa budżetowa na 2011 rok zwiększa wysokość ulgi dla studentów za przejazdy pociągiem na podstawie biletów jednorazowych. Ich wysokość (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

). Źródło i podstawa prawna: Ustawia z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Z 2005 r. Nr 31, poz. 266, z późn. (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

przysługuje świadczenie rehabilitacyjne przyznane tą decyzją. Także gdy 182-dniowy okres zasiłkowy został przez ubezpieczoną wykorzystany przed 31 grudnia 2008 r. (najpóźniej 30 grudnia 2008 r.), (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

pracy w szczególnym charakterze nie wlicza się urlopow dla poratowania zdrowia tylko z okresu miedzy 01.07 2004 r a 31.10.2005 r. a natomiast zwolnienia lekarskie po 1 lipca 2004r.Wiec musimy walczyć (...)

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

to raczej jest on nadal aktualny, raczej ustaw nie nowelizuje się co 3 lata, nasz kodeks cywilny to znowelizowana ustawa z 1964 r, prawo wekslowe to ustawa z 1932 roku, tylko nieliczne artykuły (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

obowiązuje) ale jest tam jasno i wyraźnie napisane:USTAWA z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy. Art. 1. Dniami wolnymi od pracy są: 1) dni niżej wymienione: a) 1 stycznia (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. jestem nauczycielem

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

się po zakończeniu leczenia i rehabilitacji. Od 1 kwietnia 2007 r. jednorazowe odszkodowanie przysługuje w wysokości 20% przeciętnego wynagrodzenia za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

osoba jeszcze się uczy (wyjątek stanowią dzieci niepełnosprawne). Podobno w.w. ustawa weszła w życie od maja 2003 r. Uprzejmie proszę osobę znającą kodeks rodzinny i wszystkie ostatnio wprowadzone

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

91,73 m2 a w ustawie (o Ustawa z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego.)Jest zapis że powierzchnia użytkowa jest bez antresoli (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

Administracyjna z dnia 11 lutego 1986 r. II CRN 439/85, OSPiKA 1987/4 poz. 85. 13. Wyrok SN ? Izba Cywilna z dnia 14 listopada 1997 r. III CKN 257/97 OSNC 1998/4 poz. 70. 14. Wyrok SN ? Izba Cywilna (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

wielokrotnie Sąd Najwyższy (np. uchwała z dnia 17 lipca 1969 r., sygn. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy (...)

Służebność

Służebność

. Z tego względu ww. argumenty są jedynie próbą uzasadnienia jednego z dwojga możliwych stanowisk. Przepis art. 36 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. - Prawo geodezyjne i kartograficzne stanowi, że sąd

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

terenie.Na dzień dzisiejszy rozmiar zadań,obciążenie,przekracza możliwości tej kadry,która jest.Najpierw trzeba dobrze wykonać te zadania,które stawia przed nami ustawa,kkw itp,a póżniej dopiero (...)

Plan zagospodarowania przestrzennego

Plan zagospodarowania przestrzennego

podpowiedź, czy ja źle myślę, czy naprawdę jak jest napisane w planie 2 kondygnacje + poddasze użytkowe to tak ma być i koniec? Czy ustawa nie jest aktem nadrzędnym nad aktem prawa miejscowego? (...)

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

wprowadzają jednak w błąd co do terminu, w jakim można będzie skorzystać z tego świadczenia. Ustawa nowelizacyjna w artykule 2 stanowi "Ustawa wchodzi w życie pierwszego dnia miesiąca następującego (...)

Jak władający może zostać właścicielem

Jak władający może zostać właścicielem

uregulowaniu własności > gospodarstw rolnych. > Niestety w stosownym czasie mama nie skorzystała z niej i w związku z tym > nie posiada aktu własności. > Znalazłam też informację że w 1982 (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

znaleźć jakąkolwiek pracę, jednak uparcie jej szukałam. Ponownie zarejestrowałam się w PUP. Z dniem 12.09.2001 r. weszła w życie nowa ustawa z dn. 22.06.2001 r., która przywróciła (...)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

roku dowiedziałam się ze wrócił do kraju i wniosłam wniosek do odpowiedniego komornika o alimenty.Dostałam w pażdzierniku 2017r- 220 zł,listopadzie 180,grudniu-85 zł.Moje pytanie co mogę zrobić?czy

Pomoc dla samotnego rodzica

Pomoc dla samotnego rodzica

maksymalnie 1,2 tys. zł. Wnioski można składać do 31 grudnia 2010 r., potem ustawa straci moc. Według szacunków minister pracy Jolanta Fedak, na pomoc bezrobotnym w spłacie kredytów hipotecznych (...)

Bezprawie w majestacie prawa

Bezprawie w majestacie prawa

to makabra. Nikt nic nie wie i a jak, wie to nie chce rozmawiac z nami. Wszystkie papiery są w ZZN i dlatego te moje opowieści są tak mało konkretne. Kolego MAJORZEGRAF może i wspomniana ustawa UWL (...)

Czy ktoś odpowie na pytanie o czynsz?

Czy ktoś odpowie na pytanie o czynsz?

dnia 15 grudnia 2000r. o spóůdzielniach mieszkaniowych /t. j. Dz. U. z 2003r. Nr 119, poz. 1116/ czůonkowie spóůdzielni, którym przysůugujŕ spóůdzielcze prawa do lokali oraz czůonkowie (...)

1

2

3

4

5

...

10