Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  jest nie zagrożona ? Ala prawo-pracy.net Witam was :) co do pracy w ciąży to uważam że i jedne i drugie panie maja rację.każda praca jest inna,jedne panie mogą pracować w ciąży i (...)

 • Palenie śmieci na własnej posesji?29 Lipca 2006

  piecach a nie na polu ( w Bielsku i Małopolsce nie mówi się "na dworze" tylko "na polu") najlepiej po 22**. Polskie prawo nie definiuje pojęcia smrodu więc nie da się udowodnić, że ktoś spala śmieci, (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków18 Stycznia 2001

  majac np:10 lat udac sie do kina na filn np:9 i pół tygodnia ? czy w ogóle zostalabys wpuszczona na film od 18 lat ? NIE ! wiedz w naszym przypadku dziecko czy tez czlowiek nie spelniajacy odpowiednich (...)

 • Unieważnienie małżeństwa9 Kwietnia 2002

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. Piszę pracę magisterską i potrzebuję (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie 13 tys, (kwaota głowna 8 tys.) (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  to większego znaczenia, ponieważ sprawa i tak prowadzona jest w miejscu zamieszkania. Prowadzimy sprawy w całym kraju, na Śląsku również. Wyceny dokonujemy na podstawie danych z kwestionariusza, który (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  daje nic na dziecko..nie zrob mojego bledu i nie wyprowadzaj sie pierwsza..jako konkubina nie zrobisz nic jak on se kogos sprowadzi.. kari alimenty.pl Witam.mam wielkie zmartwienie i potrzebuje pomocy!jestem (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów31 Stycznia 2002

  pokrzywdzone, przemysl to kwiatuszku. waldes tu masz pewnie racje, ale problem polega na tym ze faceci swinie i kobiety bladzie dobrze sie maja na tym swiecie, nie generalizujmy, nie wszyscy sa tacy, ja (...)

 • Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków12 Kwietnia 2005

  Czy skreślenie z listy członków prowadzi bezpośrednio do eksmisji? Co z moim prawem własnościowym do mieszkania? Jakie są praktyczne skutki skreślenia z listy członków? Mam po prostu problem finansowy, (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  miesięcy, Pozdrawiam, ------------------------ Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą doradca_euro-tax Może doradca powie mi czemu tak długo czekam i ciągle widzę w (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane