urlop rehabilitacyjny 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zatrudniona to mogę się starać o urlop wychowawczy ? kasiak prawo-pracy.net a ja mam pytanie skaczyl mi sie urlop macierzynski w lipcu i nie poszlam na urlop wychowawczy poniewaz mialam (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

nalezy mi sie tez urlop macierzynski. Ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, bo pracuje w supermarkecie, a kazdy wie jak tam jest. Prosze o porade> Możesz starać się o zasiłek rehabilitacyjny (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE DO (...)

Urlop a chorobowe

Urlop a chorobowe

2008r przepracowałem pierwsze dwa miesiące ,a potem poważnie zachorowałem.Byłem na zasiłku chorobowym 6 miesięcy,a po tym okresie dostałem zasiłek rehabilitacyjny na okres roku.Czy należy mi się (...)

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011, Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

kase za chorobowe i czy wogole powinien czy nie musi??? czekam na wasze odpowiedzi xxx prawo-pracy.net zasilek rehabilitacyjny proszę was o pomoc wyjaśnieniu bylam na chorobowym ktore placił mi Zus

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok 27 grudnia kończy mi się urlop macierzyński, chcę złożyć podanie o zaległy urlop wypoczynkowy za 2010 rok, a także za 2011 (...)

Ile i komu przysługuje urlop rehabilitacyjny?

Ile i komu przysługuje urlop rehabilitacyjny?

Ile i komu przysługuje urlop rehabilitacyjny? W lipcu uzyskałam decyzję o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, jak do tej pory nie wykorzystałam ani jednego dnia wolnego z tytułu turnusu

mobbing - ciąża - zwolnienie

mobbing - ciąża - zwolnienie

pracy, czy po 33 dniu już do ZUS-u? Czy wniosek o zasiłek rehabilitacyjny po 182 dniu zwolnienia powinnam sama złożyć do ZUS-u czy do Zakładu Pracy? Czy po porodzie ze względu, że jest to moje drugie

ile dni urlopu mi sie nalezy-pomoooocy

ile dni urlopu mi sie nalezy-pomoooocy

przysluguje mi 26dni urlopu;czy oprocz tego przysluguje mi urlop dodatkowy 10dni;czy tylko gdy pojade na turnus rehabilitacyjny-------prosze jak ktos moze niech mi podpowie jak to wyglada prawnie (...)

Umowa zlecenie-co trace

Umowa zlecenie-co trace

kosztem pracownika, ale bez tego nie mozna liczyc na zasilek chorobowy, rehabilitacyjny czy maciezynski. Jezeli praca jaka sie wykonuje ma znamiona pracy w rozumieniu prawa pracy czyli jest wykonywana pod

Urlop ojcowski

Urlop ojcowski

może dostać ojciec dziecka? z góry dziękuję hanna12 Witam, kiedy można wziąć ten urlop ojcowski? W zakładzie pracy mojego męża powiedziano mu ze może wykorzystać taki urlop, tylko wtedy, (...)

zaległy urlop 2011

zaległy urlop 2011

zaległy urlop 2011 witam, kończy mi się w tym miesiącu urlop macierzyński, chciałabym później wykorzystać urlop zaległy za 2010 i 2011. Czy szef jest zobowiązany udzielić (...)

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011 polecam kalendarz urlopowy na rok 2011 na: http://www.kalendarzswiat.pl/urlop/2011/1 dzięki niemu sprytnie zaplanujesz urlop (...)

urlop wychowawczy 2011

urlop wychowawczy 2011

urlop wychowawczy 2011 Ile dni przysługuje zarówno matce jak i ojcu w ramach urlopu wychowawczego? Czy nastąpiły jakieś zmiany w wymiarze urlopu w 2011 roku? Prawo do urlopu wychowawczego (...)

Urlop na żądanie w 2011

Urlop na żądanie w 2011

Urlop na żądanie w 2011 Witam, każdemu pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuje urlop na żądanie ale słyszałem że pracodawca może nie wyrazić zgody na taki urlop. (...)

Zaległy urlop wypoczynkowy 2011

Zaległy urlop wypoczynkowy 2011

Zaległy urlop wypoczynkowy 2011 Do końca marca 2011 r. pracodawcy powinni udzielić pracownikom urlopów wypoczynkowych niewykorzystanych w 2010 roku. Pracownik powinien wykorzystać urlop (...)

Urlop wychowawczy w 2011 roku

Urlop wychowawczy w 2011 roku

Urlop wychowawczy w 2011 roku Witam Na jakich zasadach można wziąć urlop wychowawczy w 2011 roku. Kiedy trzeba złożyć wniosek o urlop i jak długo można zostać przy dziecku?Z (...)

urlop zdrowotny nauczyciela

urlop zdrowotny nauczyciela

urlop zdrowotny nauczyciela Od 1999 roku zatrudniona jestem w placówce oświatowej. Przez 5 lat pracowałam jako wychowawca w internacie, a kolejne lata już jako nauczyciel w szkole. Zatrudniona jestem

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

nowej pracy. Pewnego dnia przyjechalam do starej firmy po zaległe pieniadze za urlop( zaleganie z wyplatami to w tej firmie normalna rzecz), było ogromne zamieszanie i straszny gorac a ja bylam z rocznym

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

zgodne z prawem i jak w takim przypadku postąpić? adrian65 Witam, 5 marca złożyłam wniosek do swojej firmy na ręce szefa o dodatkowy macierzyński, urlop wychowawczy za 2011 i 2012r. oraz o (...)

Urlop macierzyński 2011 na bliźnięta

Urlop macierzyński 2011 na bliźnięta

Urlop macierzyński 2011 na bliźnięta W 2011 r. urlop macierzyński po urodzeniu bliźniąt matce przysługuje 31 tygodni.

Urlop macierzyński 2011 drugie dziecko

Urlop macierzyński 2011 drugie dziecko

Urlop macierzyński 2011 drugie dziecko W 2011 r. urlop macierzyński przysługujący po urodzeniu jednego dziecka to 20 tygodni. W przypadku każdego kolejnego dziecka, wymiar urlopu (...)

Urlop macierzyński 2011 na jedno dziecko

Urlop macierzyński 2011 na jedno dziecko

Urlop macierzyński 2011 na jedno dziecko W 2011 r. urlop macierzyński przysługujący po urodzeniu jednego dziecka to 20 tygodni.

Jak obliczyć przysługujący mi urlop na rok 2011

Jak obliczyć przysługujący mi urlop na rok 2011

Jak obliczyć przysługujący mi urlop na rok 2011 Jak mogę obliczyć sobie urlop na 2011 rok? W pierwszym roku pracy za każdy przepracowany miesiąc pracownik podejmujący pracę uzyskuje (...)

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

rozwiązanie umowy z tytułu ciężkiej choroby. Jakie nalężą się świadczenia ze strony zakładu

w stosunku do byłego pracodawcy skoro wypłacił mi aż urlop tylko 17 dni choć według kodeksu pracy i lat wypracowanych miałam prawo do 26 dni urlopu , oraz czy należy mi się odprawa i jakiej

URLOP 2011 - Lista długich weekendów w 2011 roku

URLOP 2011 - Lista długich weekendów w 2011 roku

URLOP 2011 - Lista długich weekendów w 2011 roku Poniżej umieszczam listę długich weekendów według kalendarza na 2011 r. Uwzględniłem również takie sytuacje, w których należy (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

czas sa jakies poprawki , bo biegly zle wyliczyl, teraz znowuz sad ma urlop i zawsze cos. Prosze napiszcie czy ktos juz cos dostal mamuska487 Szanowni Państwo. Dla uspokojenia. Proszę się nie dziwić,że

płatny urlop wychowawczy 2011

płatny urlop wychowawczy 2011

płatny urlop wychowawczy 2011 Jestem szczęśliwą mamą od 3 miesięcy i postanowiłam iść na urlop wychowawczy, czy są jakieś szanse żeby był on płatny? Rodzic przebywajacy na urlopie (...)

1

2