urlop macierzyński 2008 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

zatrudniona to mogę się starać o urlop wychowawczy ? kasiak prawo-pracy.net a ja mam pytanie skaczyl mi sie urlop macierzynski w lipcu i nie poszlam na urlop wychowawczy poniewaz mialam (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

przysługuje świadczenie rehabilitacyjne przyznane tą decyzją. Także gdy 182-dniowy okres zasiłkowy został przez ubezpieczoną wykorzystany przed 31 grudnia 2008 r. (najpóźniej 30 grudnia 2008 (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

31.03. beata prawo-pracy.net Witam, moja umowa o pracę wygasa 30 listopada 2008, natomiast urlop macierzyński kończy się miesiąc później. Pracodawca nie daje mi żadnych gwarancji, że (...)

Urlop macierzyński i wychowaczy a urlop wypoczynkowy

Urlop macierzyński i wychowaczy a urlop wypoczynkowy

przedszkolu i na okres wakacji zawsze ma urlop. Tak sie składa że urlop macierzyński kończy się jej mniej więcej jak sie ma zacząć urlop. Czy po zakończeniu macierzyńskiego (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja 2010 mam urlop macierzyński do 08 października. (...)

Urlop ojcowski

Urlop ojcowski

sprawa się tak naprawdę przedstawia? Niedługo rodzę i chciałabym wiedzieć zawczasu:) Pozdrawiam Witam Mam pytanie czy tylko jednemu z rodziców przysługuje urlop macierzyński? W jakiej sytuacji (...)

Urlop macierzyński 2002

Urlop macierzyński 2002

Urlop macierzyński 2002 Czy będzie mi przysługiwał 26 tygodniowy urlop macierzyński jeżeli urodzę dziecko 1 stycznia 2002 r., a urlop rozpocznę przed narodzinami dziecka (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

kwietnia jest przedawniona ,ale do końca nie jest pewny... Czy może mnie pan poinformować ,jak to wygląda prawnie?Czy to ,że starał się o ten urlop w kwietniu 2012rzakłóca mi pójscie na urlop (...)

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

odprowadzanych rzadnych składek., pobieram rentę rodzinna gdybym zaszła w ciąże to będzie mi przysługiwał zasiłek i urlop macierzyński? Moge jeszcze dodac ze w pracy traktujamojaumowe jakoprace, (...)

zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza

zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza

zlikwidowana w styczniu 2008 roku. Pytanie: 1. jaka jest długość urlopu macierzyńskiego, czy urlop można skrócić, bo zus mi skrócił o 2 tygodnie 2. jaka jest wysokość zasiłku wypłacanego (...)

zasiłek na urlopie wychowawczym

zasiłek na urlopie wychowawczym

ten dodatek. ANULKA prawo-pracy.net Kończy mi sie urlop macierzyński i chce wziąść urlop wychowawczy, poniewaz nie mam z kim zostawic dziecka. Chcialam sie dowiedziec czy bedzie mi przyslugiwal (...)

jak napisac wniosek o dodatkowe 14 dni macierzynskiego?

jak napisac wniosek o dodatkowe 14 dni macierzynskiego?

jak napisac wniosek o dodatkowe 14 dni macierzynskiego? jak napisac wniosek o dodatkowe 14 dni macierzynskiego? reni Proszę napisać: \"Zwracam się z uprzejmą prośbą o dodatkowy urlop macierzyński (...)

Praca na urlopie macierzyńskim

Praca na urlopie macierzyńskim

trzeba pisac od tej i do tej godziny, ale o wykonanie tego co jest do zrobienia i tyle. czy urlop macierzyński wyklucza możliwość takiej pracy? nam to pomorze z finansami w domu, a żonie pomoże (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

. po czym dzień przed wyjazdem jak partenr zadzwonił do byłej , o ktorej ma przyjecechać po dzieci, żeby je odstawić na dworzec itd to powiedziała że ich nie puszcza i że ona ma właśnie urlop i (...)

Dodatkowy urlop macierzyński

Dodatkowy urlop macierzyński

Dodatkowy urlop macierzyński Witam, jeżeli moja żona urodziła dziecko pod koniec roku i jej podstawowy urlop macierzyński biegnie od początku stycznia. Czy w związku z tym, iż (...)

Urlop macierzyński w przypadku umowy na czas określony

Urlop macierzyński w przypadku umowy na czas określony

zaszłam w ciąży, termin porodu mam na 5.11.2010r, pytanie czy przysługuje mi urlop macierzyński i wychowawczy? Urlop macierzyński i wychowawczy przysługuje tylko wtedy, jeśli (...)

urlop macierzyński

urlop macierzyński

urlop macierzyński Od kiedy liczy się urlop macierzyński? Od wyznaczonego terminu, od daty porodu, czy od daty wypisu ze szpitala? witam mam pytanie jestem na urlopie macierzyńskim (...)

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011, Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi (...)

Urlop macierzyński a umowa o dzieło oraz zasiłki

Urlop macierzyński a umowa o dzieło oraz zasiłki

Urlop macierzyński a umowa o dzieło oraz zasiłki W chwili obecnej przebywam na urlopie macierzyński do 5 marca 2005r.. Pobieram z tego tytułu zasiłek macierzyński (jestem zatrudniona (...)

16-tygodniowy urlop rodzicielski odroczony z 2014 roku

16-tygodniowy urlop rodzicielski odroczony z 2014 roku

16-tygodniowy urlop rodzicielski odroczony z 2014 roku Witam, Żona w czerwcu 2014 urodziła córkę. Wzięła wtedy tylko urlop macierzyński (który zakończył się w grudniu 2014). Ze wzgolędu (...)

Pierwsza praca - pierwszy urlop

Pierwsza praca - pierwszy urlop

to? Jesteś pewny, że masz rację, że powinien mi od lutego przysługiwać urlop w pełnym wymiarze? urlop2003 niestety nie, pracodawca nie ma takiego obowiązku poprostu ten urlop przechodzi (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

zajde w ciaże to czy należy mi sie chorobowe i ile ?i czy nalezy mi sie płatny urlop macierzyński jak to wyglada prosze o odpowiedz.pozdrawiam magdaadamska magda prawo-pracy.net Mam trudną sytuację

zasiłek a utrata dochodu

zasiłek a utrata dochodu

, wychowawczego oraz dodatku dla samotnej matki.Absurd mojej sytuacji polega na tym , że w roku 2008 byłam wyłącznie na zwolnieniu lekarskim , później macierzyński oraz wychowawczy . Pobieram (...)

Urlop macierzyński i dni wolne od pracy

Urlop macierzyński i dni wolne od pracy

Urlop macierzyński i dni wolne od pracy Czy urlop macierzyński należy rozpocząć od dnia porodu, czy jego początek może być w dowolnym czasie po porodzie? Już mówię o co chodzi. (...)

Urodzłam 11.09.2013 do jakiej daty mi przysługuje urlop macierzyński( 20 tyg),dodatkowy urlop macierzynski(6

Urodzłam 11.09.2013 do jakiej daty mi przysługuje urlop macierzyński( 20 tyg),dodatkowy urlop macierzynski(6

Urodzłam 11.09.2013 do jakiej daty mi przysługuje urlop macierzyński( 20 tyg),dodatkowy urlop macierzynski(6 Urodzłam 11.09.2013 do jakiej daty mi przysługuje urlop macierzyński( (...)

urlop dla ojca

urlop dla ojca

macierzyńskim? Czy mogę przerwać macierzyński i wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy, a potem wrócić na macierzyński? Witam, niedawno urodziłam synka. Nie pracuję, (...)

urlop wypoczynkowy

urlop wypoczynkowy

urlop wypoczynkowy Chciałabym się dowiedzieć czy i ile dni urlopu przysługuje mi jeżeli odbyłam 6-miesięczny staż pracy, który rozoczął się 01.09.00 i trwał do 28.02.2001,później miałam przerwe (...)

urlop wychowawczy podanie??

urlop wychowawczy podanie??

pytanie brzmi czy przed urlopem wychowawczym powinnam wykorzystać ten zaległy urlop za zeszły i ten rok? czy za urlop wypoczynkowy pracodawca mi zapłaci? czy wniosek o dodatkowy urlop macierzyński, (...)

urlop macierzyński i wychowawczy

urlop macierzyński i wychowawczy

urlop macierzyński i wychowawczy Witam, mam umowę o pracę do końca 2013 roku. Za miesiąc urodzę dziecko. Chciałabym po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego wybrać zaległy urlop za (...)