uprawnienia na skuter w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

niepełnosprawnej może polegać w całości lub w części na osobistych staraniach o wychowanie lub o utrzymanie uprawnionego. W takim jednak wypadku świadczenie alimentacyjne pozostałych (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

mieszkanie ze względu na dziecko.Po ukończeniu studiów podejmuje pracę w innej jednosce i mieszka w internacie. Po kilku latach zakłada drugą rodzinę i na jej potrzeby kupuje (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

Mieszkanie policyjne

Mieszkanie policyjne

na drodze sądowej,ale podobno mamy marne szanse na otrzymanie mieszkania. anulawasz Mieszkam w Warszawie w dużym lokalu /90m2/ lokal jest z zasobow gminnych ale w gestii MSWiA (...)

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

możliwością zadawania pytań omawiające: - w zakresie procedury karnej - zmiany dające nowe uprawnienia radcom prawnym -w zakresie procedury cywilnej - regulacje wprowadzone nowelizacja (...)

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

możliwością zadawania pytań omawiające: - w zakresie procedury karnej - zmiany dające nowe uprawnienia radcom prawnym -w zakresie procedury cywilnej - regulacje wprowadzone nowelizacja (...)

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany!

Prawo jazdy w 2011 r. - zmiany! Czy orientujecie się może, jakie zmiany nastąpią w uzyskiwaniu prawa jazdy w przyszłym roku? czy wydłuży się ilość godzin, które trzeba samochodem (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

rozwiązaniu umowy - dawał mi jakieś zlecenia na weekend do wykonania, ale nie regulował należności za nie. Poleciałam nawet w październiku na prezentację do Wiednia u nowego klienta (...)

Urlop ojcowski

Urlop ojcowski

ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2008 r. nr 237, poz. 1654). Wymiar urlopu ojcowskiego w latach 2010 -2011 wyniesie 1 tydzień. Na podstawie art.182 (...)

Składka zdrowotna

Składka zdrowotna

ich ubezpieczenia, czyli masz uprawnienia do leczenia itd. a składka płcona przez pracodawce ojca jest zalezna od jego zarobku a niezalezna od ilosci osob na utrzymaniu pawel1 W roku 2011 (...)

darmowe testy na prawo jazdy kat b 2011

darmowe testy na prawo jazdy kat b 2011

darmowe testy na prawo jazdy kat b 2011 Bank pytań egzaminacyjnych do egzaminowania kandydatów na kierowców ubiegających się o uprawnienia do prowadzenia pojazdów samochodowych (...)

nielegalny handel

nielegalny handel

grzywny, a na podstawie art. 603 par. 2 k.w. możliwe jest także orzeczenie przepadku towarów przeznaczonych do sprzedaży, choćby nawet nie stanowiły własności sprawcy. O konfiskacie decyduje sąd, (...)