uprawnienia budowlane z 1990 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane Czy praktyka odbyta w czasie studiów inżynierskich(4 rok) i po ich skończeniu ale jeszcze przed studiami magisterskimi, będzie mnie upoważniała do (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP 31/90 czy uchwała z dnia 5 grudnia 1991 r., sygn. III CZP 127/91. (...)

 Inwentaryzacja powykonawcza budynku na zgłoszenie do 35m2 - w jakim terminie ?

Inwentaryzacja powykonawcza budynku na zgłoszenie do 35m2 - w jakim terminie ?

o braku sprzeciwu Na podstawie art. 30 ust. 5aa ustawy z dnia 07 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (t. j. Dz. U. 2021 poz. 735 z późn. zm.). Jednakże w decyzji organ zobowiązał mnie do (...)

prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane

prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane

właścicielowi do dysponowania nieruchomością na cele budowlane z godnie z ustawa Prawo Budowlane a więc do występowania przed urzędami o zgody, pozwolenia i opinie Pozdrawiam (...)

Uprawnienia budowlane - watpliwości

Uprawnienia budowlane - watpliwości

Uprawnienia budowlane - watpliwości witam mam pewien problem z interpretacja Prawa Budowlanego a dokładniej jego części w której opisane sa wymagania dotyczące uprawnień budowlanych. (...)

Podział majątku

Podział majątku

rodzicami to mogłabym zalozyc im sprawe o to aby mnie splacili z polowy majątku. Jestem zameldowana na stałe i chcialabym spytac czy cos takiego jest mozliwe ? Karolina19 Witam mam pytanie rozwodze się (...)

Prawo spadkowe

Prawo spadkowe

domaga się spłaty.Czy ma do tego prawo krystynalek Poszłam do baku z aktem zgonu mojej mamy ( z roku 2006) oraz z aktem poświadczenia dziedziczenia aby zamknąc mamy konto i podjąć 1200 (...)