Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  które zostają same, nie wszystkie odchodza bo mają kochanków, moze ojciec dziecka zneca sie nad nia i wykozystuje dziecko zeby móc sterować jej życiem. Tak jest w moim przypadku mam 3 letniego syna (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  społeczeństwie mamy aż nadto. NIe skomentuję Twoich wypowiedzi, poziom mówi sam za siebie. Życzę .. hmmmm.. czego mogę Tobie życzyć? Mądrości to Ty już nie nabędziesz... qpnw Rena nie denerwuj (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  kontaktow z dzieckiem, a ja chce tylko chronic mojego synka przed zlem jakim jest taki ojciec. Nie interesuje go los dziecka, on poprostu lubi sie pastwic nad innymi. Czasem juz braki mi sil zeby walczyc (...)

 • Wysokość alimentów29 Sierpnia 2001

  ... Jeśli ojciec dziecka nagle nie zacznie być bezrobotnym, bądz nie będzie miał stada kredytów do spłacania to może dostaniesz tyle. Tylko musisz pożądnie "podliczyć miesiąc"! Ja od swojego, (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc nie tego, ile zarabia, ale ile mógłby zarabiać, (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!11 Grudnia 2002

  nazwisko na swoje i co musze zrobic prosze o pomoc,acha ojciec dziecka pojechal za granice, nie mamy kontaktów! Maruila martyna123456789 alimenty.pl ja obecnie prowadzę taką sprawę,więc (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  takie same prawa goja74 alimenty.pl Witam moze tutaj ktoś Mi pomoże -mianowicie mam nast problem : Moja bardzo bliska przyjaciólka ma 6 mies synka , nie jest w związku z ojcem dziecka ale on co 1-2 (...)

 • Prawo rodzicielskie10 Kwietnia 2001

  prawo do kontaktu, to dziecko w przyszłości nie będzie miało obowiązku płacenia alimentów na rodziców. Rodzice pozbawieni wladzy rodzicielskiej nie mogą decydować o wychowaniu dziecka i (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów31 Stycznia 2002

  problem. Tatuś nie płaci alimentów, ale zaczął mnie nękać. Nigdy nie utrudniałam mu specjalnie kontaktów z dzieckiem. Uważam, że dopóki ona tego chce nie mam do tego prawa. Jednak ostatnio mam (...)

 • prawa do dziecka28 Kwietnia 2007

  Witam! Mój problem przedstawia się następująco, mam rocznego synka i zyjemy a raczej zylismy z jego ojcem bez slubu. Tatuś mojego dziecka jest skrajnie nieodpowiedzialnym czlowiekiem dla ktorego kumple,alkohol (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane