Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • umowa kupna sprzedaży samochodu2 Lutego 2011

  Witam Gdzie znjade wzór umowy kupna-sprzedaży auta?Z góry dziekuję Witam, po sprzedaży auta zadzwonił do mnie klient z pretensjami iż auto posiada wady o których go nie poinformowałam. (...)

 • Umowa kupna-sprzedaży samochodu19 Maja 2010

  Witam, niedawno sprzedałam samochód. Po kilku dniach nowy właściciel zadzwonił do mnie z pretensjami, że są jakieś wady o których nie wiedział. Ja powiedziałam o wszystkich wadach, jakie znałam, a w (...)

 • umowa kupna sprzedaży samochodu współwłaściciel24 Stycznia 2011

  Witam gdzie znajde w zór umowy kupna samochodu, a dokładnie chodzi mi o taki wzór gdzie kupno auta wykonane przed dwie osoby.Z góry dziękuję za pomoc

 • Umowa kupna-sprzedaży samochodu; dwóch właścicieli18 Października 2010

  Witam ! Poszukuję umowy kupna-sprzedaży samochodu który ma dwóch właścicieli. Byłbym wdzięczny za jakiś wzór. ........................................ ....................................... ( (...)

 • Umowa kupna - sprzedaży samochodu - dwóch kupujących / sprzedających !!!16 Kwietnia 2011

  Jeżeli kupujących lub sprzedających jest kilku to należy podać dane wszystkich osób. Nie jest to nic skomplikowanego i nie potrzeba specjalnej wersji umowy w tym celu. Np. gdy jest dwóch kupujących samochód (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  . Damiii Kolego mi się wkońcu udało zarejestrować samochód. Jeśli chodzi o umowę kupna sprzedaży z komisem no to urząd ma prawo żądać rachunku faktury od tego komisu. Jeśli jeszcze nie (...)

 • Zgubiona umowa kupna sprzedaży samochodu, co teraz?18 Lutego 2011

  Niedawno sprzedałem auto i zgubiłem umowę kupna sprzedaży, myślę że jest już nie do odzyskania. Wczoraj dostałem ponaglenie do zapłaty OC, którego nie uiścił nowy właściciel. Co mam (...)

 • Sprzedaż na raty a VAT30 Października 2002

  Na podstawie umowy sprzedaży dokonano zbycia samochodu (środka trwałego). Zgodnie z umową płatność będzie odbywała się w 12 ratach ( co miesiąc). Ponadto w umowie zawarto klauzulę, iż (...)

 • współwłasność samochodu15 Lipca 2005

  Niedawno kupilem samochód i zrobiłem błąd bo nie uczyniem z taty współwłaściciela (chodzi o zniżki przy ubezpieczeniu). Jestem w trakcie rejestracji samochodu, została mi juz tylko wizyt w Wydziale (...)

 • Zakup samochodu - proszę o pomoc!!!10 Kwietnia 2004

  Witam! Przedwczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem samochodu Cinquecento. Z przyczyn ode mnie niezależnych nie udało mi się go jeszcze zarejestrować, ani zapłacić podatku w urzędzie skarbowym. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane