Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • urząd skarbowy podatek24 Maja 2011

  Witam Państwa! Czy w prawie Polskim powodzianie, ciężko dotknięci przez żywioł mogą ubiegać się o umorzenie podatku? Moja koleżanka Utraciła cały dorobek podczas powodzi. Udało im się (...)

 • umorzenie spłaty podatku13 Stycznia 2012

  witam, jestem w ciężkiej sytuacji materialnej od nowego roku. niestety obawiam sie ze podatek ktory przyjdzie mi zaplacic bedzie poza moi możliwościami finansowymi. mimo iż nie bedzie on wielki. poprostu straciłam (...)

 • zakup mieszkania18 Czerwca 2007

  maz zakupil mieszkanie w trakcie zwiazku malzenskiego ale zostalo zapisanego jedynie na niego. Czy istnieje mozliwosc podzialu majatkowego tego lokum ? Takze dodam , ze bez mojej wiedzy wymienil zamki w drzwiach (...)

 • BARDZO WAZNE podatek od spadku19 Stycznia 2003

  Moja córka miała dom piętrowy, lecz niestety zmarła.dom w spadku przeszedł na jej dziecko, a ja jako babcia dziecka wzięłam go pod opiekę-prawnie(ojciec nieznany) teraz przyszedł mi do zapłaty podatek (...)

 • Podatek Drogowy4 Stycznia 2004

  Prośba o umożenie podatku drogowego -Jak ją napisać (Scorpio) Jeżeli ktoś pisał już takie pismo proszę o pomoc na scorpio.vip@interia.pl Scorpio Posiadam samochód marki lublin którego masa całkowita (...)

 • Umorzenie zaleglej skladki zdrowotnej?28 Września 2009

  Od 1999 r. prowadziłem jednoosobowo działalność gospodarczą, zryczałtowaną, na karcie podatkowej. Ponieważ pracowałem jednocześnie na pełnym etacie w innej firmie, tutaj opłacałem tylko składkę zdrowotną. (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  sutuacji sciagna ci ze zwrotu podatku. a jak nie uda im sie tego zrobic w ciagu 3 lat to mandat ulega przedawnieniu. komornika sie nie martw nic ci nie zabierze co najwyzej odwiedzi Cie zeby przypomniec (...)

 • Pomocy Idea i Pogromcy długów Ultimo7 Lutego 2006

  Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum ale niestety nie dokońca wiem co odpisać firmie ultimo. Moje zadłużenie powstało w 2000 roku na skutek zerwania uwmowy. (...)

 • Praca bez wynagrodzenia, za umożenie czynszu.13 Kwietnia 2012

  Mam pytanie, czy mogę pracować nie za pieniądze ale np. za to że wykonam szereg rzeczy w miesiącu, na umowę o dzieło to, za umorzenie czynszu? I jak w takim wypadku będzie potem wyglądało moje odliczenie (...)

 • Przedawnienie dlugu, czy jest cos takiego???29 Sierpnia 2007

  Mam pytanie, podobno jest cos takiego jak przedawnienie dlugu tzn sprawa w sadzie juz sie odbyla i podobno komornik ma 10 lat na odzyskanie pieniedzy - jezeli nie to musi umozyc sprawe. I bank nie moze po raz kolejny (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane