ulgi za abonament rtv w 2011r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

polską, ma wzrosnąć ściągalność długów za abonament RTV. pila45 zaległości osób zarejestrowanych iż posiadają odbiorniki RTV w stosunku do państwa wynoszą 2 mld. (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

zamieszkania (w gospodarstwie domowym). Posiadam jeden radioodbiornik za używanie którego płacę abonament. UŻYWAM radioodbiornik w godz. 7-15 w pracy, a następnie ten sam (...)

Nr konta bankowego za abonament rtv

Nr konta bankowego za abonament rtv

rejestracja na stronie poczty polskiej? Czy mogę wpłacać na to samo konto co w zeszłym roku? Itap111 Witam Gdzie mogę sie dowiedzieć na jakie konto wpłaca sie kwote za abonament RTV (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

złożyć w terminie do złożenia zeznania podatkowego za rok, w którym nastąpiło zbycie nieruchomości. ? A co z osobami, które nabyły nieruchomości po 31 grudnia 2008 r.? ? (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

zapłacenia rachunek za abonament rtv 1600 zł pod groźbą zajęcia mienia przez komornika. Tata tak się wystraszył że zapłacił (z pożyczonych pieniędzy) bez wahania........chociaż (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok Witam Ile wynosi kwota za całoroczny abonament za rok 2011?W jaki sposób mozna to opłacic?Z góry dziekuje za informacje (...)

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?!

kiedy przedawnia sie opłata za rtv ?! Witam ile czasu trwa przedawnienie zaległości za abonament RTV?! po 5 latach waldek_80 Można również starać się o umorzenie (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przyjda w pozniejszym czasie, zaplacilismy po czym ona kiedy ja nakrylam w mieszkaniu zaczela nam grozic rozprawa w sadzie ze bedziemy placic za brak miesiecznego wypowiedzenia za (...)

Abonament RTV - wezwanie do zapłaty

Abonament RTV - wezwanie do zapłaty

Abonament RTV - wezwanie do zapłaty Ostatnio dostałem pismo, w którym mam zapłacić zaległy abonament rtv za kilka lat wstecz prawie 1500zł. Posługując się tym (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. kozaczek90 Hello. Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, natomiast opłata (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

Abonament rtv - kilka odbiorników to kilka abonamentów?

pytanie jeżeliw domu mamy 3 telewiziry to powinniśmy płacic abonament za kazdy? gadek Na szczęście nie, płaci się jak za jeden, a nie za każdy odibornik w domu. paweł78 (...)

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

Opłata abonamentowa za rtv - zawiadomienie o zajęciu prawa majątkowego

majątkowego stanowiącego wynagrodzenie u dłużnika zajętej wierzytelności będącego pracodawcą za nieopłacanie abonamentu rtv. Po przeczytaniu pouczenia wiem, że jest możliwość zgłoszenia (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niekorzystny dla mnie. Wniosłam apelację w tejże sprawie w lutym 2009r do Sądu Okręgowego Wydział Odwoławczy. Sąd Okręgowy pozbawił w całości wykonalności tytułu wykonawczego-bankowy (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

2005r. jesteśmy w separacji (syg.Akt).Obecnie toczy się sprawa rozwodowa w Sadzie Okręgowym w P XIV Wydział Cywilny z siedziba w P(syg.Akt ). Od początku małżeństwa żona (...)

abonament rtv od radia w laptopie

abonament rtv od radia w laptopie

abonament rtv od radia w laptopie Poczta Polska przyłapała w moim sklepie pracownika który słuchał radia z laptopa przy kasie i wydała nakaz zapłaty 30 krotności abonamentu rtv, (...)

opłata roczna za rtv i radio  za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku

opłata roczna za rtv i radio za 2011 roku Witam Ile wynosi kwota za roczny abonament RTV i radio w roku 2011?W jaki sposób sie opłaca?Z góry dziękuję

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

forum kilkanaście) podkreślam, ze przedawnienie nie następuje z urzędu i trzeba o nie wnieść do sądu. Za każdym razem, w każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że przedawnienie podnosi sie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

w celu osiągnięcia pożądanego celu. Szantaż , nagrywanie rozmów jest karalne, jedynie perswazja jest dopuszczalna w polskim prawie. antykruk W 2001 roku nie opłaciłem rachunku za (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic (...)

zadłużenie

zadłużenie

tak brzydko powiem "olałem". Dziś nadszedł taki dzień, że zmądrzałem i w chwili obecnej kończe spłacać zadłużenie u komornika związane z wypadkiem w kwocie 4200zł. Ostatnio chciałem (...)

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny

opłata rtv na 2011 rok za okres półroczny Witam Ile wynosi łaczna opłata za poł roczny abonament TRV na rok 2011?w jaki spsób trzeba za niego zapłacić?Z góry dziekuję (...)

Loteria TVP - !?UCZCIWA?! - oszustwo i sprawa w sądzie!!

Loteria TVP - !?UCZCIWA?! - oszustwo i sprawa w sądzie!!

powinna budzić zaufanie. Tak. Czy powinna dbać o nasz interes. Oczywiście. A czy to robi?... odpowiedzcie sobie płacąc abonament RTV za ten rok. piekne jaja... TVP,, ktoś powinien poleciec, (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia 75 tys (...)

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów Witam, Mam dziadków w podeszłym wieku, mają po ok. 70 lat. Zastanawiamy się jakie ulgi im przysługują z tego tytułu. Czy ja mogę ich reprezentować w (...)

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

Alimenty wstecz - proszę o pomoc

. mrozowskim moje dziecko ma 6 lat do tej pory żyłam sama ma ojca nieznanego,ponieważ ojciec dziecka w 2005r uciekł za granice nie znałam jego miejsca pobytu,ukrywał się przed prawem.W (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

. Ja mam dowody wpłaty w terminie i pomimo tego komornik zajął mi w tym miesiącu z wypłaty alimenty za dwa poprzednie miesiące. Co lepsze, w tym miesiącu dodatkowo wysłałem alimenty (...)

"Oszustwo, wyłudzenie ? przestępstwo polegające na.."

tylko glupotą.niestety do dzis ponoszę za to konsekwencję, ale chciałabym, żeby to osoba za to odpowiedzialna za wszystko zapłąciła. Zacznę od tego, że zaczeło się w 2013r. (...)