ulgi rehabilitacyjne 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie sa dostepne? (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

wymienionych powyżej wydatków limitowanych podatnik ma prawo do odpisania ulgi w wysokości 2280 złotych rocznie. Ponadto do wydatków limitowanych zaliczamy również wydatki na leki przewyższające (...)

Ulga rehabilitacyjna - wszystko o odliczeniu PIT !

Ulga rehabilitacyjna - wszystko o odliczeniu PIT !

ma prawo do odpisania ulgi w wysokości 2280 złotych rocznie. Ponadto do wydatków limitowanych zaliczamy również wydatki na leki przewyższające 100 złotych, jeżeli będą one zalecane przez lekarza

PIT 2010 - ulga rehabilitacyjna 2010

PIT 2010 - ulga rehabilitacyjna 2010

rehabilitacyjne. Warunkiem skorzystania z tej ulgi jest, by podatnik miał zaświadczenie o niepełnosprawności albo decyzję o przyznaniu renty z tytułu całkowitej lub częściowej niezdolności (...)

Ulga rehabilitacyjna

Ulga rehabilitacyjna

ulgi rehabilitacyjne? justys8 Czy pobyt w sanatorium i rehabilitacje opłaciła Pani z własnych środków? kerto pobyt w sanatorium był dofinansowany z zakładu pracy, ale tylko częściowo (...)

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i jaka kwota obecnie obowiazuje? Rodzic (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011 Witam. czy ktoś ma dostęp do wiadomości dotyczących ulg podatkowych na 2011 rok? bardzo bym prosił o takie informacje. z góry dziękuję za odpowiedź! Hej, sam sie (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

2011, a nie w 2007-2008. Dla zbycia nieruchomości nabytych poza latami 2007-2008 ulgi meldunkowej nie ma. abdiasz witam mam pytanie dotyczące ulgi mieszkaniowej. od którego momentu należy (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

przeżyć. Proszę o pomoc. karolka6 witam gdy rodzic skorzystał z ulgi podatkowej na dziecko w rozliczeniu rocznym pit to czy może ubiegać się o zasiłek rodzinny? jakie kryteria dochodowe musi spełnić

Świadczenie rehabilitacyjne - batalia z ZUS

Świadczenie rehabilitacyjne - batalia z ZUS

/stycznia 2011 należą mi się odsetki za zwłokę? Zlożyłam odwołanie więc odmowna decyzja ZUSu nie uprawomocniła się. Posępowanie sadowe zakończyło się zmieniając tę nieprawomocną decyzję. Bardzo (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!!

Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!!

Ulga rehabilitacyjna 2011 - PIT-36 lub PIT37 i formularz PIT/O !!! Odliczenia wydatków na cele rehabilitacyjne dokonujemy w zeznaniu podatkowym, które trzeba złożyć w urzędzie skarbowym do 2 (...)

Ulga rehabilitacyjna 2012.

Ulga rehabilitacyjna 2012.

rodzina jakos zaoszczedzic zeby bylo wiecej kasy na nich. Jak narazie rodzic niepełnosprawnych dzieci jak najbardziej może w zeznaniu rocznym odliczyć w ramach ulgi rehabilitacyjnej wydatki poniesione (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, które

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku ! Jakie ulgi podatkowe są przewidziane na 2011 rok ?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011 Kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko, co stanowi kwotę 1112,04 zł rocznie na dziecko. Nadal bez zmian w 2011 roku? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to miejsce w kwietniu podczas robienia projektu organizacyjnego na nowy rok szkolny. Z dniem 4 maja 2011 pracownik poszedł na zwolnienie lekarskie, przypuszczam że na zwolnieniu będzie przebywał do końca (...)

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów Ustawa budżetowa na 2011 rok zwiększa wysokość ulgi dla studentów za przejazdy pociągiem na podstawie biletów jednorazowych. Ich wysokość (...)

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie

mi ta sama ulga. Czy moze za caly rok moge korzystac tylko ze zwyklej ulgi podatkowej z w tytulu wychowywania maloletnich dzieci. 2. Czy w tym roku powinnam sie rozliczac juz z mezem, czy dopiero w

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!!

Ulga na dziecko 2011 !!! W 2011 roku i w latach następnych kwota ulgi na dziecko nie ulegnie zmianie i tak jak w rozliczeniu za 2009 rok będzie wynosić miesięcznie 92,67 zł, czyli 1112,04 (...)

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?!

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?!

Ulga prorodzinna 2011 - zmiany ?! Przewidziane są jakieś zmiany w kwestii ulgi prorodzinnej na rok 2011 w stosunku do zeszłego roku?? z góry dziękuję za odpowiedź!

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok

zeznanie PIT za 2011 rok co moge odpisac od podatku, krotka liste prosze, byle tresciwą. - Ulgi rehabilitacyjnej - Wydatków na sieć - Darowizn w PIT - Wychowywania dziecka - Składek ubezpieczeniowych

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

pielęgniarką i od niej dostaliśmy taką informacje niestety nic wiecej ponad to. Faktycznie, od tego roku honorowy dawca skorzysta z ulgi podatkowej w PIT 2011 nawet wtedy, gdy nie będzie posiadał (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją ze strony money.pl - cyt: "W zeznaniu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku? Czy może mi ktoś podać jaka jest kwota ulgi podatkowej za 2010 rok? Za 2010 rok będziemy rozliczać się według progresywnej skali podatkowej. Osoby zarabiające

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować faktury?! ;/ Wystarczy ci dokument

Wysokość składek zus 2011 dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą

Wysokość składek zus 2011 dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą

podstawa naliczania składek w 2011 r. wynosi więc 2015,40 zł. Przez pierwsze 2 lata prowadzenia działalności przedsiębiorcy mogą skorzystać z tzw. ulgi składkowej. Dla tej grupy osób prowadzących (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

kosztow w chwili ich rozliczania oczywiscie wiaze sie to z tym, ze w danym roku moglem nie korzystac z ulgi w podatku dochodowym bo nie mialem dowodu na korzystanie z niej. artur Piotr Szepczyński Szczecin

Ulga internetowa 2011

Ulga internetowa 2011

internet na imię i nazwisko nas wszystkich możliwe jest skorzystanie z ulgi na interne?

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

dzieci, w związku z wykonywaniem przez tych podatników ciążącego na nich obowiązku alimentacyjnego oraz w związku ze sprawowaniem funkcji rodziny zastępczej. Z ulgi mogą skorzystać osoby płacące (...)

1

2