ulgi podatkowe za 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

spełnieniu warunków ulgi Dodatkowo, dla skorzystania z ulgi meldunkowej podatnik obowiązany jest poinformować urząd skarbowy spełnieniu warunków skorzystania z ulgi (spełnienie 12 (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic prawa do zachowku (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

. Jeżeli zdecydują się oni na odliczenie,to wówczas będą mogli dokonać tego przez dwa kolejne lata podatkowe. Internauta, który skorzysta z odliczenia w zeznaniu podatkowym składanym za 2012 (...)

Studium a ulgi podatkowe.

Studium a ulgi podatkowe.

Studium a ulgi podatkowe. Witam, uczęszczam do szkoły policealnej. W przyszłym miesiącu kończę jednak 24l i nie jestem pewien, czy przysługują mi ulgi podatkowe (przy pracy na (...)

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010 W 2010 r. podatek dochodowy można było zmniejszyć o wydatki na utrzymanie dzieci, internet, oszczędzanie w kasie mieszkaniowej, rehabilitację czy darowizny. * ulga na (...)

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012.

;) kolidor ulgi za internet jeszcze mozesz odliczyc ulgi za dzieci jak co roku osoby które są honorowaymi dawcami krwi mogą mieć ulgi podatkowe;) Ofenda kiedy (...)

Ulgi podatkowe

Ulgi podatkowe

Ulgi podatkowe Witam W najbliższym czasie mam zamiar sprzedać działkę budowlaną, a moje pytanie dotyczy ulg podatkowych na które ewentualnie mógłbym się załapać. Działkę zakupiłem w roku (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

roku, spróbuje wole sam sie nauczyc i zaoszczedzic troche grosza, a moze kto wie w przyszłosci bede rozliczac za kase innych;p wczesniej jednak potrzebuje ingo, jakie ulgiza ten tamten (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do 85.528 (...)

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów Witam, Mam dziadków w podeszłym wieku, mają po ok. 70 lat. Zastanawiamy się jakie ulgi im przysługują z tego tytułu. Czy ja mogę ich reprezentować w niektórych sprawach (...)

Ulgi podatkowe?Jakie zmiany?

Ulgi podatkowe?Jakie zmiany?

Ulgi podatkowe?Jakie zmiany? Witam Mam pytanie jakie ulgi podatkowe nas czakaja w nowym roku?Co z ulga za internet co się zmienia?Z góry dziekuję za informacje

NSR - ulgi podatkowe?

NSR - ulgi podatkowe?

próbuje się ściągnąć coraz więcej osób do NSR, które mają jakieś extra umiejętności i w związku z tym daje sie preferencyjne warunki różne. Czy za dołączenie do NSR sa jakieś ulgi (...)

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku ! Jakie ulgi podatkowe są przewidziane na 2011 rok ?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Ulga na dziecko

Ulga na dziecko

zmianie i tak jak w rozliczeniu za 2009 rok będzie wynosić miesięcznie 92,67 zł, czyli 1112,04 za cały rok. Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2009 r. wprowadzona została dwustopniowa skala (...)

"Przejście części zakładu pracy na innego pracodawcę" a ulgi ZUS i Podatki

za mojego pracodawcę mimo że bezzwłocznie w terminie otrzymania zawiadomienia złożyłem rezygnację i może "sprzeciw" w formie wypowiedzenia można uznać za fakt, że pracowałem tylko dla (...)

Nieuprawnione korzystanie z ulgi podatkowej.

Nieuprawnione korzystanie z ulgi podatkowej.

przeniosłam się do Polski w maju 2021r. (przed 1 stycznia 2022r.). Sytuacja na tyle kuriozalna, że przed złożeniem oświadczenia dzwoniłam na infolinię MF i poinformowano mnie, że jestem uprawniona (...)

Te ulgi podatkowe idą do lamusa.

Te ulgi podatkowe idą do lamusa.

Te ulgi podatkowe idą do lamusa. Rząd w celu polepszenia sytuacji finansowej likwiduje lub zmienia zasady niektórych ulg. Niestety żegnamy się w tym roku z ulgą za internet. Ulga dla rodzin (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie sa dostepne? (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] w przedmiocie odmowy (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października 2014 r. (...)

Ulgi PIT za 2010 r.

Ulgi PIT za 2010 r.

Ulgi PIT za 2010 r. Ulgi PIT za 2010 r. Opłacam co miesiąc składkę, ubezpieczeniową z tytułu grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

mamy wymienione składki, które można odliczyć oraz ulgi, z których można skorzystać, natomiast po prawej stronie znajdują się 2 kolumny, z których, podobnie jak w części E pierwsza przeznaczona (...)

Umorzenie zaleglej skladki zdrowotnej?

Umorzenie zaleglej skladki zdrowotnej?

(wyliczył je w dniu 24.06.2009 r. na łączną kwotę 3.340,90 zł ? 1.388,60 zł należności głównej, 1.763,70 zł odsetek i 188,60 zł kosztów egzekucyjnych). Na wstępie zabrano mi zwrot z podatku (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa Witam Kupilam u developera mieszkanie w 2008r ale akt notarialny dostane dopiero w 04,2009r ,moge byc zamedowna w mieszkaniu juz od wrzesnia 2008r ,czy jakbym chciala sprzedac

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

. Sprzedaż nastąpiła w 2008r W tym przypadku stosuje się zasady opodatkowania obowiązujące do 31grudnia 2006 r (Dz. U. Nr 217, poz. 1588) Zbywca płaci zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

okres za czynsz za wynajm hali od urzędu gminy.Kilka razy przesyłali nakazy do zapłacenia jednak nie miałam za co,a chodzi o sumę5600 teraz przyszł mi płacić 11860.czy może uległo (...)

ulgi podatkowe dla singla 2012

ulgi podatkowe dla singla 2012

ulgi podatkowe dla singla 2012 Witma jestem singlem;) lub że tak powiem osobą żyjąca na kocią łapę, żadnych żon itp. tym bardziej mężów:P Co mogę sobie odliczyć napewno od podatku? internet, (...)

NSR da rezerwiście ulgi podatkowe?

NSR da rezerwiście ulgi podatkowe?

NSR da rezerwiście ulgi podatkowe? Hej tam. Razem z kumple wybieramy sie do NSR jako rezerwiści nie jako przyszli zawodowi żołnierze. Mam pytanie w związku z końcem roku zbliżającym się, czy (...)

Ulgi podatkowe od nowego roku

Ulgi podatkowe od nowego roku

Ulgi podatkowe od nowego roku Witam Mam pytanie czy wie ktoś może jak będzie z ulgami, z których musimy zrezygnować na rzecz budżetu Państwa i jakies decyzje są juz podjęte??Z góry dziękuję (...)

dliczenie ulgi na dzieci po rozwodzie przez rodziców

dliczenie ulgi na dzieci po rozwodzie przez rodziców

dliczenie ulgi na dzieci po rozwodzie przez rodziców Witam. Krótko przedstawię swój problem a właściwie to może problem prawny ustalenia kwestii odliczenia ulgi na dzieci po rozwodzie. Jest (...)

1

2

3