ulgi podatkowe 2011 na zone nie pracujaca Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

ma tu znaczenia). Podkreślić jednak należy, że do skorzystania z ulgi konieczne jest zameldowanie przez wskazany okres na pobyt stały. Meldunek na pobyt czasowy, bez względu na (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

, nie ma większych wydatków, no cud miód i orzeszki. Żyć nie umierać. A mi powiedziała że na kontakt z dzieckiem nie mam co liczyć. I co można w takiej sytuacji zrobić? Córka (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011 Witam. czy ktoś ma dostęp do wiadomości dotyczących ulg podatkowych na 2011 rok? bardzo bym prosił o takie informacje. z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Intrum to wielcy gracze na tym rynku. Oni kupują długi tysiącami. Nie zważają na takich jak ty, bo jesteś w tej machinie pionkiem. Możliwe że nie jesteś dłużnikiem bo różne (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

domostwa i ja nie biorę od niego oplat. On nie moze splacac kredytu na rzecz nie swoich dzieci, on nie moze im placic za ciuchy czy kurs jazdy na desce. niech sie nawet (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa (...)

obowiazek wykonywania polecen

obowiazek wykonywania polecen

, powolujac sie na to, ze mieszka we Wroclawiu, ma pracujaca zone i dzieci, ktore na zmiane z zona musza rano prowadzic do przedszkola i nie ma mozliwosci z dnia na dzien (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

, nie ma zwiekszenia tego siwadczenie ze wzgledu na ilosc dzieci. bartoo63 dostajesz na każde dziecko 1000zł, jeżeli dochody nie są większe niż 500zł z groszami to dostaje sie (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

oddac zonie na alimenty (zarabiam 1400, zona na pol etatu 600 euro), gdyz alimenty na trojke dzieci plus na zone na pewno doprowadziloby mnie do tego minimum socjalnego. (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

wymeldowac i wyżucić z tego mieszkania??Jeśli tak to na jakiej podstawie? Nie jestem imprezowiczem czy tp.Od 2 lat żaden kolega mnie nie odwiedza ani ja nie uzadzam zadnych libacji.Nie (...)

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku ! Jakie ulgi podatkowe są przewidziane na 2011 rok ?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

składaniu wniosku na przyszły rok, urzędniczka stwierdziła, iż takiego prawa nie posiadam. I nie wiem na podstawie jakiego aktu prawnego ona tak powiedziała. madzia292929 Art. (...)

spadek

spadek

. Dokumenty z sądu informującą mnie do odniesienia się do zakwestionowania testamentu otrzymałem 13 maja i mam dwa tyg na złożenie jakegokolwiek pisma do sądu. Czy jeżeli zakończy sie sprawa i (...)

Studium a ulgi podatkowe.

Studium a ulgi podatkowe.

Studium a ulgi podatkowe. Witam, uczęszczam do szkoły policealnej. W przyszłym miesiącu kończę jednak 24l i nie jestem pewien, czy przysługują mi ulgi podatkowe (przy pracy (...)

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i jaka kwota obecnie (...)

Ulgi podatkowe

Ulgi podatkowe

Ulgi podatkowe Witam W najbliższym czasie mam zamiar sprzedać działkę budowlaną, a moje pytanie dotyczy ulg podatkowych na które ewentualnie mógłbym się załapać. Działkę zakupiłem (...)

Darowizna Babcia - Wnuk - Mieszkanie

Darowizna Babcia - Wnuk - Mieszkanie

takim razie takie przepisywanie mieszkania na kogoś, ponoszenie kosztów nie miałoby sensu, ponieważ po ew. śmierci na nowo będzie trzeba wszystko rozpatrywać, dzielić, itd. nie (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

2011, a nie w 2007-2008. Dla zbycia nieruchomości nabytych poza latami 2007-2008 ulgi meldunkowej nie ma. abdiasz witam mam pytanie dotyczące ulgi mieszkaniowej. od którego (...)

zachowek

zachowek

aktem notarialnym(darowizna) na ciotkę. Mój tata fakt faktem nie jest wzorem cnót, nigdy nie wyrywał się pierwszy do dziadków, nie jeździł na święta nie odwiedzał, (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

ulgi podatkowe na studenta

ulgi podatkowe na studenta

ulgi podatkowe na studenta W tym roku zaczynam studia. Moja mama wychowuje mnie samotnie, jestem jej jedynym dzieckiem. Nasza sytuacja finansowa nie jest tragiczna, ale chciałbym zapytać, (...)

Można odliczyć wydatki na leki?

Można odliczyć wydatki na leki?

Można odliczyć wydatki na leki? Proszę mi napisać czy w ramach tzw. ulgi rehabilitacyjnej można od dochodu odjąć wydatki na leki?? Tak, w ramach tej ulgi można od dochodu odjąć (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

, zostały zaakceptowane przez Ministerstwo Finansów. Nowa stara ulga przysługiwać będzie podatnikom, którzy do tej pory z ulgi nie korzystali. Czyli nie odliczali wydatków z tytułu użytkowania (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

to podatnik nie ma możliwości skorzystania w związku z jego poniesieniem z jakiejkolwiek ulgi. Wydatki ponoszone w związku z niepełnosprawnością podzielić możemy na dwie grupy ? (...)

NSR - ulgi podatkowe?

NSR - ulgi podatkowe?

próbuje się ściągnąć coraz więcej osób do NSR, które mają jakieś extra umiejętności i w związku z tym daje sie preferencyjne warunki różne. Czy za dołączenie do NSR sa jakieś ulgi podatkowe? (...)

nadplacone alimenty wysokości 7200

nadplacone alimenty wysokości 7200

widział sąd na rozprawie w obecnej sytułacji w styczniu 2011 chciałem wnieśc sprawe do sadu by na byla żone wogóle niepłacić bo napsuła mi tyle nerwow mam juz dos telefonów po pijaku (...)

Czy będą nowe ulgi podatkowe 2012?

Czy będą nowe ulgi podatkowe 2012?

Czy będą nowe ulgi podatkowe 2012? Cchiałabym się dowiezdiec czy będą wprowadzone przez rząd jakieś nowe ulgi podatkowe na przyszły rok? Chyba nie zabardzo, conajwyżej (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

wymienione powyżej osoby rocznych dochodów nie wyższych niż 9120 złotych. Jeżeli chcemy skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej należy poza pit 37 druk wypełnić jeszcze odpowiedni załącznik, (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy Czy można być zwolnionym z wpłat na fundusz remontowy? Jaka jest na to podstawa prawna? Jestem "tylko" lokatorem, nie mam mieszkania "własnościowego". (Megi) (...)

1

2