ulgi opłat za abonament radiowo-telewizyjny na 2010r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

nie sa dwie inne osoby powyżej 26 roku zycia. Wtedy pozamiatane i płaci się normalnie. sylwika34 Mozliwe, ze za dwa lata abonament radiowo-telewizyjny bedzie mogl zostać zastąpiony (...)

abonament za TV i radio

abonament za TV i radio

opłacili abonament i wtedy problem by zniknął a okazałoby sie ile tak na prawdę osób ogląda te publiczne wypociny. L. R. Mowisz, ze policja nie moze wejsc bez nakazu ? Bajka :] "Rewizja (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

abonament RTV wiem, że będzie on droższy a o ile?Jaka będzie obowiązywała kwota za ten abonament?Z góry dziekuję za informacje irek28 Wysokość opłat za (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

ma tu znaczenia). Podkreślić jednak należy, że do skorzystania z ulgi konieczne jest zameldowanie przez wskazany okres na pobyt stały. Meldunek na pobyt czasowy, bez względu na (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

do dzis za te mieszkanie regularnie a zaznaczam ze te mieszkanie zadlurzyli na niecale 20 tysiecy tylko w czynszu chociasz wplacili na zadlurzenie 4 tysiace to komornik w gdansku i tak zlecil

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

sprawa ciagnie sie od 2004r, faktury sa z grudnia. Marta Witam! W 2004 r. zarejestrowałam się na działalności gospodarczej nie długo po tym na to zaświadczenie wzięłam telefon (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

dostala kase za kogos kto sie zarejestruje wiec nie pisz takich bzdur. Tu ludzie czekaja na porady a nie na takich cwaniaczkow jak ty. ziomal Firmy windykacyjne to jedna wielka sciema nie ma (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

bezumownym bedzie co dalej.... mamuska487 dlugosc linii energetycznej na mojej dzialce wyliczyl 26 metrow i dalej niewiem skad wzial 1900 zl za 3 lata mamuska487 To chyba niewiele dostać za (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

której opłaty za media wspólne naliczane są według wielkości mieszkania. Moje mieszkanie jest duże więc płacę za media więcej niż właściciele mniejszych lokali. Uważam to za (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

że jestem dłużnikiem tej firmy. Posiadam u nich "nieopłacone" faktury ze stycznia i marca 2005 r. Są to ponoć faktury za abonament i nota karna za sprzęt. Dekoder był oddany (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

Kto nie musi płacić abonamentu RTV?

zapłacenia rachunek za abonament rtv 1600 zł pod groźbą zajęcia mienia przez komornika. Tata tak się wystraszył że zapłacił (z pożyczonych pieniędzy) bez wahania........chociaż jak mu (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

masz wlasnosc, ale za jakis czas mozesz ja stracic [za dlugi]. smutas Szkoda, że w Polsce każdy zna się na leczeniu i na prawie :( Własnościowe prawo do lokalu nie jest prawem własności. (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski z Warszawy (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

syna. Ubezpieczenie rozpoczęło się w 1988 roku, okres ubezpieczenia został określony na 20 lat. Suma ubezpieczenia została ustalona na kwotę 150.000 starych złotych, natomiast składka miesięczna (...)

Abonament telewizyjny a cyfra plus

Abonament telewizyjny a cyfra plus

Abonament telewizyjny a cyfra plus Witam, moje pytanie dotyczy abonamentu telewizyjnego. Czy jeśli biorę teraz dekoder Cyfry plus, za który będę płacił, to czy zwalnia mnie to automatycznie (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

sama pieniądze za zobowiązania, dostęp do faktur miałam elektroniczny. Po zerwaniu umowy pod koniec kwietnia pobrano mi z konta zwyczajną kwotę za abonament, a jak wiadomo abonament (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ile ich nie przysposobiłeś - nie powinieneś na nich płacić alimentów- tylko na swoje dzieci).Muszą być świadkowie. U nas w sądzie EX tak kłamała, że płaciła za wszystko, a zarabiała (...)

windykacja - telefonu służbowego przez TPSA

windykacja - telefonu służbowego przez TPSA

umowa, panienka i"opiekunowie" twierdzą że nie, bo wystarczą moje dane podane przez kogokolwiek (na pytanie czy udzielają na tej samej zasadzie pożyczek panienka uchyliła się od odpowiedzi

Windykacja telefonu służbowego prywatnej osoby przezTPSA

Windykacja telefonu służbowego prywatnej osoby przezTPSA

opłat i w celu ułatwienia mi życia rozłożą mi płatności na raty napisałem odwołanie do TPSA (polecony z potwierdzeniem odbioru) na które do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi mimo (...)

windykacja z telefonu służbowego przez TPSA

windykacja z telefonu służbowego przez TPSA

umowa, panienka i"opiekunowie" twierdzą że nie, bo wystarczą moje dane podane przez kogokolwiek (na pytanie czy udzielają na tej samej zasadzie pożyczek panienka uchyliła się od odpowiedzi

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

na fundusz remontowy ? m2 Konserwacja hmmm ? Centralne ogrzewanie ok. Energia elektryczna chyba za intalacje nie wiem ? za m2 Zimna woda i scieki ok m3 Podgrzanie wody ok m3 Smieci za (...)

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

na obniżenie tej opłaty? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za każdą pomoc! Dzień dobry, na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty ma Pani 14 dni od dnia jego otrzymania. Sprzeciw (...)

zachowek

zachowek

aktem notarialnym(darowizna) na ciotkę. Mój tata fakt faktem nie jest wzorem cnót, nigdy nie wyrywał się pierwszy do dziadków, nie jeździł na święta nie odwiedzał, nie interesował się (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

dzieci na rzecz swojego syna. Ubezpieczenie rozpoczęło się w 1988 roku, okres ubezpieczenia został określony na 20 lat. Suma ubezpieczenia została ustalona na kwotę 150.000 starych złotych, (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

szczęśliwy, właśnie dla własnego dziecka. Zresztą oboje rodziców powinno być szczęśliwymi na tyle na ile to możliwe. Niulka, dziękuję za link. Przeczytałem 3 strony i dalej sobie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013

Abonament RTV 2013 Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego

1

2

3

4

5

...

6