ulga za internet za 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej Witam, dopiero co byłem zadowolony z nowych uproszczonych zasad korzystania z ulgi za internet, a już rząd zapowiada, że ulga zniknie. Teraz dowiaduje się że (...)

ulga podatkowa 2013 za internet

ulga podatkowa 2013 za internet

ulga podatkowa 2013 za internet Witam jak korzystałem do tej pory z ulgi za internet, to w tym roku też jeszcze mogę, czy już nie, tylko ktoś \"nowy\" na kogo mogę (...)

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010

* ulga za internet * ulga od darowizny * ulga za krew * ulga rehabilitacyjna * ulga odsetkowa * tzw. ulga na powrót * ulga dotycząca wydatków (...)

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012. W roku 2012 po raz ostatni można skorzystać z tzw. ulgi internetowej na takich samych zasadach jak w roku poprzednim. Niewykorzystanego limitu z roku (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

Ulga internetowa 2013.

Ulga internetowa 2013.

Ulga internetowa 2013. Mam pytanie, do tej pory internet był zarejestrowany na mojego ojca. W domu jest nas w sumie 5 osób i jedna nie pełnoletnia (lat 17). Czy możemy zrobić tak aby dalej (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

zwiększyć w razie czego, tzn, ten próg? Ulgę tracą dobrze zarabiające rodziny z jednym dzieckiem. Ulga na trzecie dziecko w rodzinie będzie za to o 50 proc.wyższa niż dziś. Na czwarte i (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na L4. Zus nie chce wypłacić mi pieniędzy za chorobę. Od sierpnia 2013 roku byłam zgłoszona do ubezpieczeń w tym do chorobowego. Urodziłam dziecko 25.12.2013 - nie wygłaszałam się od sierpnia (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'?

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'?

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'? Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'? Witam. Planuję remont mieszkania - do kiedy mam czas aby zbierać faktury. Co (...)

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

za internet zostanie zlikwidowane, a ulga na dziecko ograniczona. Przywileje strącą też bogaci naukowcy i artyści. kiedy mają wejść nowe przepisy? jeszcze w tym roku czy nastepny rok? (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

Y nie chciał uznać długu wynikającego z tytułu umowy o pracę brutto (powiększonego o składki i podatki), jedynie netto i to w kwocie 2.500 zł za okres od maja 2013 r. oraz obliczył kwotę (...)

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga za internet przysługuje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje za ten temat. Pozdrawiam

Ulga za internet

Ulga za internet

Ulga za internet Witam W jakim wypadku przysługuje ulga za internet?Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

będzie mógł skorzystać jeszcze tylko przy rozliczeniu PIT za rok 2013. Aha, czyli raz na całe życie do użycia... normalnie super okazja, jak 10 letnia lodówka do kupienia, funkiel nówka nie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w trakcie rozmowy (...)

pit 37 - ulga za internet

pit 37 - ulga za internet

pit 37 - ulga za internet Witam, Składam zeznanie podatkowe wspólnie z mężem, który zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, ja nie pracuję i nie jestem zarejestrowana w PUP, faktury (...)

500+ a ulga prorodzinna

500+ a ulga prorodzinna

sytuacji co wpływa na dochód za 2016 rok. Druga rzecz to jeśli ja jestem na urlopie wychowawczym czy moje ulgi też są brane po uwagę - np. Ulga na dziecko jest wpisana na mnie. Będę bardzo (...)

PIT 2010 - ulga za internet 2010

PIT 2010 - ulga za internet 2010

PIT 2010 - ulga za internet 2010 Ulga internetowa, a dokładnie odpis za wydatki ponoszone z tytułu użytkownika sieci Internet w lokalu będącym miejscem zamieszkania (...)

ulga internetowa

ulga internetowa

ulga internetowa ulga internetowa jak mam odliczyc internet od podatku jezeli przez pol roku za internet mojej mamie przychodzily rachunki ale gdy jej sie umowa skonczyla to ja (...)

Dobry adwokat...

Dobry adwokat...

polecam leksis_p Pani Grześkwiak jest dobrym adwokatem i szczerze mówiąc jestem zadowolona z tego jak poprowadziła moją sprawę rozwodową. A nie była to lekka sprawa, także jestem jej bardzo wdzięczna (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

dodatkowo obciążony jakimiś jego wydatkami , opląty egzekucyjne zł, wydatki gotówkowe 61 ???? + 2 zł za przelew.Co to za samowolka , na jakiej podstawie? przecież to normalnie wyłudzenie... (...)

PLUSGSM - Nieuznana reklamacja - brak możliwości odwołania (?)

PLUSGSM - Nieuznana reklamacja - brak możliwości odwołania (?)

obniżenie abonamentu za telewizję z 89,90 na 69,90, lecz, tak, jak już wspomniałem, nie zostałem poinformowany o tym, że przystanie na tą ofertę spowoduje uchylenie rabatu na abonament za (...)

Zwrot kosztów za internet a ulga

Zwrot kosztów za internet a ulga

Zwrot kosztów za internet a ulga witam, czy jak skorzystam z ulgi na internet w rozliczeniu PIT za 2010 to otrzymam zwrot tych 750 zł?? Czy US zwraca całą kwotę poniesioną (...)

Ile będzie wynosic strata z tytułu likwidacji ulgii internetowej?

Ile będzie wynosic strata z tytułu likwidacji ulgii internetowej?

Ile będzie wynosic strata z tytułu likwidacji ulgii internetowej? Wiadomo już ze ulga internetowa może zostać uchylona najwcześniej od 2013 r., za jej likwidacją przemawia jednak wiele (...)

Ulga za internet w każdym miejscu??

Ulga za internet w każdym miejscu??

Ulga za internet w każdym miejscu?? doczytałam, że mogę odliczyć wydatki na internet w wynajmowanym mieszkaniu, ale czy faktury muszę mieć na moje nazwisko? Czy mogę mieć umowę (...)

ulga za internet na pit 37

ulga za internet na pit 37

ulga za internet na pit 37 jeżeli rozliczam się na PIT 37 na podstawie PIT 11 otrzymanego od pracodawcy, to jak mam odliczyć sobie internet? Jaką kwotę mam wpisać w pozycji \"Odliczenia (...)

przedawniony rachunek za internet

przedawniony rachunek za internet

przedawniony rachunek za internet Z końcem marca 2008 roku zakończyłam umowę z dostawcą internetu, okres umowy minął, wszystkie rachunki zostały uregulowane. W marcu 2013 roku, wyrzuciłam (...)

1

2