ulga za internet 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012. W roku 2012 po raz ostatni można skorzystać z tzw. ulgi internetowej na takich samych zasadach jak w roku poprzednim. Niewykorzystanego (...)

ulga podatkowa 2013 za internet

ulga podatkowa 2013 za internet

ulga podatkowa 2013 za internet Witam jak korzystałem do tej pory z ulgi za internet, to w tym roku też jeszcze mogę, czy już nie, tylko ktoś \"nowy\" na kogo mogę przepisac (...)

Ulgi podatkowe 2010

Ulgi podatkowe 2010

* ulga za internet * ulga od darowizny * ulga za krew * ulga rehabilitacyjna * ulga odsetkowa * tzw. ulga na powrót * ulga dotycząca wydatków (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę w B za (...)

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

za internet zostanie zlikwidowane, a ulga na dziecko ograniczona. Przywileje strącą też bogaci naukowcy i artyści. kiedy mają wejść nowe przepisy? jeszcze w tym roku czy nastepny rok? (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

500+ a ulga prorodzinna

500+ a ulga prorodzinna

sytuacji co wpływa na dochód za 2016 rok. Druga rzecz to jeśli ja jestem na urlopie wychowawczym czy moje ulgi też są brane po uwagę - np. Ulga na dziecko jest wpisana na mnie. Będę bardzo (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

. Jeżeli zdecydują się oni na odliczenie,to wówczas będą mogli dokonać tego przez dwa kolejne lata podatkowe. Internauta, który skorzysta z odliczenia w zeznaniu podatkowym składanym za 2012 (...)

ulga internetowa

ulga internetowa

ulga internetowa ulga internetowa jak mam odliczyc internet od podatku jezeli przez pol roku za internet mojej mamie przychodzily rachunki ale gdy jej sie umowa skonczyla to ja (...)

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga za internet przysługuje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje za ten temat. Pozdrawiam

Ulga za internet

Ulga za internet

Ulga za internet Witam W jakim wypadku przysługuje ulga za internet?Z góry dziękuję za odpowiedzi

pit 37 - ulga za internet

pit 37 - ulga za internet

pit 37 - ulga za internet Witam, Składam zeznanie podatkowe wspólnie z mężem, który zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, ja nie pracuję i nie jestem zarejestrowana w PUP, faktury (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

odpowiedzialności za swój związek. Jeżeli tego nie zrobisz, to ciągle będą się za Tobą ciągnąć myśli typu: "Ona za mną biega", "Buntuje dzieci" czy "Jak mogła..." itd. Zarówno (...)

PIT 2010 - ulga za internet 2010

PIT 2010 - ulga za internet 2010

PIT 2010 - ulga za internet 2010 Ulga internetowa, a dokładnie odpis za wydatki ponoszone z tytułu użytkownika sieci Internet w lokalu będącym miejscem zamieszkania (...)

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej Witam, dopiero co byłem zadowolony z nowych uproszczonych zasad korzystania z ulgi za internet, a już rząd zapowiada, że ulga zniknie. Teraz dowiaduje się że (...)

ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do jakiegoś częściowego odliczenia

ulga na dzieci w 2012

ulga na dzieci w 2012

ulga na dzieci w 2012 moglby ktos z Was mi powiedziec ile wynosi przewidziana ulga na dzieci w 2012 r? bede wdzieczna za odpowiedz

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

pracę. Mój zarobek widać powyżej. Zgodnie z progiem ulgi, 3089zł ulga NIE należy sie moim rodzicom. Tutaj moje pytania: 1) Jestem honorowym dawcą krwi. W roku 2012 oddałem 0,9 litra. Znalazłem (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

Dobry adwokat...

Dobry adwokat...

polecam leksis_p Pani Grześkwiak jest dobrym adwokatem i szczerze mówiąc jestem zadowolona z tego jak poprowadziła moją sprawę rozwodową. A nie była to lekka sprawa, także jestem jej bardzo wdzięczna (...)

PIT 2010 - ulga internetowa a mobilny internet (wydatki na internet z telefonu komórkowego lub laptopa)

PIT 2010 - ulga internetowa a mobilny internet (wydatki na internet z telefonu komórkowego lub laptopa)

PIT 2010 - ulga internetowa a mobilny internet (wydatki na internet z telefonu komórkowego lub laptopa) witam. chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z PIT 2010 i ulgą internetową. (...)

Zwrot kosztów za internet a ulga

Zwrot kosztów za internet a ulga

Zwrot kosztów za internet a ulga witam, czy jak skorzystam z ulgi na internet w rozliczeniu PIT za 2010 to otrzymam zwrot tych 750 zł?? Czy US zwraca całą kwotę poniesioną (...)

Ulga za internet w każdym miejscu??

Ulga za internet w każdym miejscu??

Ulga za internet w każdym miejscu?? doczytałam, że mogę odliczyć wydatki na internet w wynajmowanym mieszkaniu, ale czy faktury muszę mieć na moje nazwisko? Czy mogę mieć umowę (...)

ulga za internet na pit 37

ulga za internet na pit 37

ulga za internet na pit 37 jeżeli rozliczam się na PIT 37 na podstawie PIT 11 otrzymanego od pracodawcy, to jak mam odliczyć sobie internet? Jaką kwotę mam wpisać w pozycji \"Odliczenia (...)

odliczanie wydatkow za internet z podatk w 2012 r obowiazuje

odliczanie wydatkow za internet z podatk w 2012 r obowiazuje

odliczanie wydatkow za internet z podatk w 2012 r obowiazuje odliczanie wydatkow za internet z podatk w 2012 r obowiazuje

Jak rozliczyć się przez Internet za 2012 rok??

Jak rozliczyć się przez Internet za 2012 rok??

Jak rozliczyć się przez Internet za 2012 rok?? Witam serdecznie, jak rozliczyć się przez Internet za 2012 rok??

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Jakie są zasady obliczania/odliczania tej ulgi? Ulga na dzieci przysługuje na każde małoletnie dziecko, w stosunku do którego w roku podatkowym podatnik: (...)

PIT, ulga dla bezrobotnych

PIT, ulga dla bezrobotnych

PIT, ulga dla bezrobotnych Witam. Pracuje od 28.07.12. Czy przysługuje mi ulga dla bezrobotnych za okres od 1 stycznia 2012 do 28.07.12r ? Jeśli tak to za 6 mc czy 7 ? Jak się (...)

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012.

;) kolidor ulgi za internet jeszcze mozesz odliczyc ulgi za dzieci jak co roku osoby które są honorowaymi dawcami krwi mogą mieć ulgi podatkowe;) Ofenda kiedy mają ulgę za (...)

1

2

3