ulga rodzinna w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

, rodzeństwo i inne dzieci, w tym również w ramach rodziny zastępczej. Ponadto prawo do renty przysługuje małżonkowi (wdowie i wdowcowi) oraz rodzicom.Renta rodzinna przysługuje (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

w którymś momencie będę musiał działalność gospodarczą zamknąć i tak się stało. Matka synów jednak danych nie oddawała. Wystawiłem w tym roku w 4 agancjach na sprzedaż dom, (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

on się nimi opiekuje i na nie płaci??? witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko pracy to ulga (...)

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

informacji na temat, iż każdy litr oddanej krwi zmniejsza dochód o 130zł. W moim przypadku wtedy wyniosłoby to 117, co zmniejszyłoby dochód, do 3 035,22. Czy moje rozumowanie jest poprawne? Dowiadywałem (...)

Ulga rodzinna na dorosłe dziecko niepełnosprawne

Ulga rodzinna na dorosłe dziecko niepełnosprawne

Ulga rodzinna na dorosłe dziecko niepełnosprawne Witam, w 2007 roku nie skorzystałam z ulgi prorodzinnej na niepełnosprawnego syna (w tej chwili ma 30 lat). Mój syn otrzymywał (...)

ulga rodzinna dla ojca?

ulga rodzinna dla ojca?

ulga rodzinna dla ojca? witam, byłem w nieformalnym związku z którego mam dwójkę dzieci. matka dzieci nie jest już ze mną i nie interesuje się dziećmi, pozostają więc one pod moją (...)

koszty uzyskania, zus, ulga, progi  w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011

koszty uzyskania, zus, ulga, progi w 2011 Witam, czy ktoś wie czy KUP, ulga , ZUS i progi podatkowe w 2011 roku ulegną zmianie, nigdzie nie mogę znalezc informacji (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa Witam Kupilam u developera mieszkanie w 2008r ale akt notarialny dostane dopiero w 04,2009r ,moge byc zamedowna w mieszkaniu juz od wrzesnia 2008r ,czy jakbym chciala (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 ! Rozlicz swój pit 37 druk i skorzystaj z ulgi rehabilitacyjnej. Ulga rehabilitacyjna jest ulgą, która przysługuje osobom niepełnosprawnym, a także osobom, (...)

ulga na dziecko  2012

ulga na dziecko 2012

ulga na dziecko 2012 Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do jakiegoś częściowego (...)

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i jaka kwota obecnie obowiazuje? (...)

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011

Ulga za internet 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga za internet przysługuje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje za ten temat. Pozdrawiam

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011 Witam mam pytanie jaka ulga przysługeje na dziecko w roku 2011?Za wszelkie inforamcje na ten temat z góry dziękuję. Pozdrawiam

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany !

Waloryzacja emerytur i rent oraz innych świadczeń od lutego 2011 !!! sprawdź zmiany ! Od lutego 2011 r., ZUS w ramach corocznej waloryzacji (najprawdopodobniej - 2,7 proc.) podwyższy wypłacane

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

to podatnik nie ma możliwości skorzystania w związku z jego poniesieniem z jakiejkolwiek ulgi. Wydatki ponoszone w związku z niepełnosprawnością podzielić możemy na dwie grupy ? limitowane (...)

zniknie ulga prorodzinna w 2011?

zniknie ulga prorodzinna w 2011?

zniknie ulga prorodzinna w 2011? Czy to prawda, że rządowy projekt ustawy o finansach publicznych przewiduje zapis, z którego wynikałaby likwidacja ulg prorodzinnej i na internet? W (...)

Ulga rodzinna 2012 - kto może odliczyć ulgę?!

Ulga rodzinna 2012 - kto może odliczyć ulgę?!

Ulga rodzinna 2012 - kto może odliczyć ulgę?! Pomocy. Czy ulgę prorodzinną może odliczyć ktoś jeszcze poza rodzicami bilogicznymi?? Oczywiście, opiekunowie prawni i rodzice zastępczy. o (...)

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie

mi ta sama ulga. Czy moze za caly rok moge korzystac tylko ze zwyklej ulgi podatkowej z w tytulu wychowywania maloletnich dzieci. 2. Czy w tym roku powinnam sie rozliczac juz z mezem, czy (...)

meldunek

meldunek

jest akt urodzenia dziecka - jeśli widnieje w nim tylko matka a ojciec wskutek nieuznania dziecka lub w wyniku postępowania o ustalenie ojcostwa jest nieznany (albo wpisano imię ojca a nazwisko (...)

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011

ulga na dzieci 2011 Witam, szybko i do rzeczy. Jak wyglada ulga na dziecko studjujace w przypadku studiów dwu stopniowych?! tak kuropatwa1975 co tak? kiera Studia dwustopniowe nie (...)

Ulga prorodzinna 2011 - bez zmian ??

Ulga prorodzinna 2011 - bez zmian ??

Ulga prorodzinna 2011 - bez zmian ?? - Rząd nie przedstawił rozwiązania likwidującego ulgę prorodzinną. Uznał bowiem, że ulga ta jest potrzebna do tego, by prowadzić aktywną politykę (...)

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ??

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ??

Ulga na dzieci 2011 - komu przysługuje ulga na dzieci ?? Przysługuje ona podatnikowi, który wykonywał władzę, pełnił funkcję albo sprawował opiekę nad małoletnim dzieckiem. Odliczenie (...)

ulga meldunkowa, ulga za grunt ?

ulga meldunkowa, ulga za grunt ?

proszę o pomoc, czasu już niewiele. Według mnie ulgę można odliczyć, najlepiej powołac się na wyrok WSA w Olsztynie z 24 marca 2011 r. (I SA/Ol 97/11) oraz WSA w Warszawie (...)

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011

Ulga na dzieci 2011 Mój syn ma 17 lat ale już się nie uczy, czy w takim razie przysługuje mi ulga na niego od państwa?

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź !

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź !

Ulga rehabilitacyjna 2011 - ulga na leki - sprawdź ! Do wydatków limitowanych zaliczamy również wydatki na leki przewyższające 100 złotych, jeżeli będą one zalecane przez lekarza specjalistę. (...)

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011 Witam, wraz z mężem oddajemy krew od roku, wiemy że można to odliczyć od podatku. Czy w tym roku będzie to nieco łwtiejsze i szybsze? pytam bo rozmawialiśmy (...)

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

transportu zbiorowego na podstawie biletów miesięcznych. W tym przypadku ulga wzrośnie z 49 do 51 proc.

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota !

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota !

Ulga na dziecko w 2011 roku - kwota ! W rozliczeniu za rok 2010 kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na jedno dziecko (tj. 1.112,04 zł w przypadku spełnienia warunków (...)

1

2