ulga remontowo budowlana za 2012 rok czy obowiazuje Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

: - czy tak położony kabel jest zakopany legalnie czy nie? - czy mogę domagać się odszkodowania za utratę wartości działki i ograniczenie moich praw do swobodnego nią rozporządzania? - (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

za rok 2007 czy dostaniemy z opieki te 400zl nasza rodzina sklada sie z 5 osob a dochod meza teraz to najnisza krajowa teraz nam nie przekraczaja zarobki ,ale za rok 2007 tak (...)

PYTANIE O URLOP

PYTANIE O URLOP

OBOWIAZUJE JAK DAM WYPOWIEDZENIE DWA TYGODNIE WCZEŚNIEJ ?(W MOJEJ UMOWIE NIC O TYM NIE MA). 3)- CZY JAK NIE WYKOZYSTAM URLOPU PŁATNEGO ,TO CZY ZAKŁAD MUSI ZA NIEGO ZAPŁACIC (ILE (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

sierpnia 2009 roku, przysługuję mi 26 dni urlopu. Czy za miesiąc sierpień także przysługuje mi urlop ( na miesiąc 2,2 dnia)?? Czy jeśli wychodzi mi 8, 5 dnia czy się to zaokrągla (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

wkurzalam czytajac maila od P.K.:X. Brak mi słów poprostu. Zreszta zastanawia mnie to, że aż 1,5 roku zastanawiali się nad tym czy mąją prawo otworzyc punkty czy nie?? Przecież świeta bozego (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę w B za (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to (...)

zachowek

zachowek

informacje czy był jakiś spadek? Jeżeli nie to czy może starać się o zachowek od jego zony I dzieci. Pozdrawiam Joanna Aska Dzień dobry, mama powinna najpierw ustalić czy toczyło (...)

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

tak dziecko jest najwazniejsze. Wczesniej czy pozniej sam oceni czy matka uczciwie wydawala jego pieniadze. A Ojca zapamieta jako tego odleglego ale zawsze gotowego do pomocy. Pozniej to do ojca

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

tygodniu ciaży:))))niewiem czy mam mówic szefowej czy poczekac do 3-go miesiąca.Wiem ze trzecia umowa miała byc juz na czas nieokreslony,ale teraz niewiem jak to bedzie proszę o rade czy (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy ze teraz (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

miszkał z nami u mojej mamy i nie było takiej potrzeby meldowania go .czy zamiast nagrania wystarczy świadek(np moja mama czy koleżanka one wiedzą o wszystkim).czy powinnam pozwolic mu (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

pro?blemach płatniczych. 6.Zastanów się nad tym, co możesz zmienić. Czy możesz zwiększyć dochody lub zmniejszyć wydatki? Czy masz mienie, które można sprzedać? Samochód? Czy być (...)

Zwrot z funduszu remontowego

Zwrot z funduszu remontowego

większe mieszkanie i sąsiad (2 osoby zalegają z opłatami), na ten cel zarząd chce wziąć kredyt, ale ci co maja większe mieszkania mają więcej płacić kredyt ja mieszka na parterze już za (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

niska i nic sie za nia nie zrobi praktycznie!! mozna sie upic zawsze;] jsydl8 to mało, trudno opłacic za to chocby kawalerke za 800zł plus media... Trzeba być z kimś, najlepiej w związku, (...)

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

do lipca tego roku! Musze sie wyprwadzic bo nei idzie mieszkac, właściciel uszczelnil okra tasma za 3,50 taka do papieru. Nie wiem czy rozlicza sie ze skarbowym i to tez bedzie hak na niego czy (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

Polsce czy w Niemczech?Ja wlasnie chce sie za to zabrac i nie wiem gdzi ebedzie szybciej czy w PL czy w De. Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Karo Cześć wszystkim! (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

mam przykre doświadczenie. Kupiłam kozaczki za 300 zł. Reklamowałam tą samą wadeje 3 razy . Dwa razy mi ja uznano. Za pierwszym razem naprawiono, a za drugim wymieniono na nowe. Ale (...)

ulga podatkowa 2012 dla dobrowolnie ubezpieczających się.

ulga podatkowa 2012 dla dobrowolnie ubezpieczających się.

ulgi? Niech się wypcha watoliną Kaczor Donald, 4% od podstawy to nic. Lupe Ważne że taka ulga jest, za rok moze coś kolejnego wprowadzą i się uzbiera już kilka takich paro procentówek. (...)

Wynajem mieszkania

Wynajem mieszkania

organ? I jeszcze jedna sprawa: czy sad bedzie badal czy najemcy byli zaeldowani w mieszkaniu czy nie?A jezeli tak to jakie konsekwencje ponosi wlasciciel mieszkania za niedpoelnienie (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013 Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę czy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

alimentów? Czy można założyć jemu jakąkolwiek sprawę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Sebastianoo Witam Mam pytanie jestem w trakcie rozwodu mamy córeczkę 3-letnią ale mam wątpliwości (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

pozostale dni tygodnia corka pracuje. Czy w takiej sytuacji obowiazek alimentacyjny wobec niej wygasa czy nadal obowiazuje? Jaka jest podstawa prawna? Dziekuje Kaga Moja sprawa jest taka. Córka (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pytanie czy w moim przypadku takie przedawnienie obowiazuje i czy po 2 latach czy po 3 latach i czym sie rozni ten okres 2 czy 3 lat bede wdzieczna za odpowiedz bo termin (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

będzie mógł skorzystać jeszcze tylko przy rozliczeniu PIT za rok 2013. Aha, czyli raz na całe życie do użycia... normalnie super okazja, jak 10 letnia lodówka do kupienia, funkiel nówka nie (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zainteresuj sie o swoje dziecko zeby to nie skonczylo sie tylko na placeniu i problem z glowy pozdrawiam jolanta1952 dzięki za odpowiedź i zrozumienie olek3076 Czy ktoś mi powie,czy jest (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

starać się o kredyt gotówkowy/ratalny jeszcze w lutym? Ciągłość zatrudnienia pozostaje zachowana, ale nie wiem jak na to patrzą instytucje. Dziękuję za pomoc, Justyna Justyna Witam pracuje w pewnym

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

robic i jak mam to zalatwic.Poradźcie mi cos zalamana alimenty.pl Powiem Ci, że jestem w podobnej sytuacji tylko, że mój mąż nie potrafi się określić czy chce ze mną być czy nie. Też za (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

drugiej firmie miałem przez parę miesięcy podpisaną umowę z firmą UPS niestety za dodatkowe opłaty za paczki niestandardowe zrezygnowałem z usług. Opłata jaka wynosiła za przesyłkę (...)

Czy zakupiona działkę budowlana za gotówkowe w 2012 r mogę odliczyć od podatku??

Czy zakupiona działkę budowlana za gotówkowe w 2012 r mogę odliczyć od podatku??

Czy zakupiona działkę budowlana za gotówkowe w 2012 r mogę odliczyć od podatku?? Czy zakupiona działkę budowlana za gotówkowe w 2012 r mogę odliczyć (...)

1

2

3

4

5

...

6