ulga remontowa 2013 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'?

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'?

Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'? Ulga remontowa za rok 2013 - czy jest 'aktywna'? Witam. Planuję remont mieszkania - do kiedy mam czas aby zbierać faktury. Co (...)

Wymiana okien

Wymiana okien

za okna (ale to są marne grosze). Jednak możesz to sobie zrekoąpensować odliczeniem od podatku jako ulga remontowa. Poza tym pieniądze od spółdzielni dostałbym za 3 lata (brak funduszy) dlatego (...)

Ulga remontowa

Ulga remontowa

Ulga remontowa w styczniu 2005r. kupiłam blache na dach domu który jest własnoscia córki a ja mam tylko zapisane hipotecznie dożywotnie zamieszkanie w nim czy nalezy mi sie ulga remontowa (...)

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013 Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę czy tylko dorosłą i (...)

Ulga remontowa- kostka brukowa

Ulga remontowa- kostka brukowa

Ulga remontowa- kostka brukowa W ramach ulgi remontowej podobno nie mogę odliczyć opaski odwadniającej (chodnika) wokół domu, wykonanej z kostki brukowej. Podobno US powołuje się wtedy na wyrok (...)

Co wprowadza ulga remontowa 2012 ?

Co wprowadza ulga remontowa 2012 ?

Co wprowadza ulga remontowa 2012 ? Proszę o pomoc!! co można będzie odliczyć w przyszłym roku korzystając z ulgi remontowej?!

opłata skarbowa

opłata skarbowa

spadkobiercami sprzedałam, czy muszę płacić podatek skarbowy ze sprzedaży spadku?.Mieszkam z mężem 28 lat w domu który razem stawialiśmy, nadmienię iż akt własności jest na męża, czy należy mi (...)

KASY MIESZKANIOWE

KASY MIESZKANIOWE

realizowane przy pierwszym oszczędzaniu? (np. za pierwszym razem kupujemy stary dom, a następnym razem oszczędzamy na remont tego domu – ulga remontowa) . Dziękując za zajęcie się (...)

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej

Likwidacji ulgi internetowej Witam, dopiero co byłem zadowolony z nowych uproszczonych zasad korzystania z ulgi za internet, a już rząd zapowiada, że ulga zniknie. Teraz dowiaduje się że ulga (...)

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!!

Wraca ulga internetowa!! Ano tak, wraca ulga internetowa tyle że nie dla wszystkich. Wszystko przez to iż senatorowie uchwalili, że ulga internetowa nie będzie całkowicie zlikwidowana. (...)

Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi?

Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi?

Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi? Czy w 2013 roku będzieobowiązywać ulga rehabilitacyjna na leki i w jakiej wysokośxi?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ?

Znika jedna ulga mieszkaniowa 2012 ? Witajcie, chciałem się dowiedzieć czy któraś ulga mieszkaniowa ma zniknąć w przyszłym roku?? Wiem że pytanei brzmi nieco dziwnie i nie standardowo, ale (...)

ulga na dziecko 2013

ulga na dziecko 2013

ulga na dziecko 2013 Witam zwracam sie o porade, poniewaz juz pisalem w pewnej sprawie. Czy za ten rok ulga na dziecko ma wzrosnąć coś extra? Zmiany kreteriów jej przyznawania zostały (...)

ulga podatkowa 2013 IKZE

ulga podatkowa 2013 IKZE

ulga podatkowa 2013 IKZE Ulga podatkowa ma być przeznaczona dla osób które oszczędzają, na emeryture. Osoby te muszą oszczędzać na indywidualnych kontach zabezpieczenia emerytalnego (...)

 nowa ulga podatkowa 2013

nowa ulga podatkowa 2013

nowa ulga podatkowa 2013 Nowa ulga podatkowa ma być przeznaczona dla osób które oszczędzają. Oszczędzaja an emeryture dodajmy. Osoby te muszą oszczędzać na indywidualnych kontach (...)

Ile będzie wynosic strata z tytułu likwidacji ulgii internetowej?

Ile będzie wynosic strata z tytułu likwidacji ulgii internetowej?

Ile będzie wynosic strata z tytułu likwidacji ulgii internetowej? Wiadomo już ze ulga internetowa może zostać uchylona najwcześniej od 2013 r., za jej likwidacją przemawia jednak wiele argumentów

Ulga meldunkowa 2013.

Ulga meldunkowa 2013.

Ulga meldunkowa 2013. Hej, mam pytanie czy uglo meldunkowa w 2013 roku ma ulec zmianie?

dziedziczenie mieszkania własnościowego z hipoteką

dziedziczenie mieszkania własnościowego z hipoteką

roku trzeba poczekać do końca 2013 i pięć lat kalendarzowych. Bez podatku będzie można sprzedać mieszkanie po 01.01.2019 mrozowskim dziękuję za info., ale jeżeli mogę zapytac 1)to w jakiej wysokości

Ulgi prorodzinne w przyszłym roku.

Ulgi prorodzinne w przyszłym roku.

lepszej sytuacji sa ci którzy mają 2 dzieci i więcej, oni bez względu na zarobki ulge zachowują. ryszard30 Na 3 i kolejne dziecko ulga wynosi 50%. Ale te plusy zostaną dopiero wcielone w żcyie w 2013 (...)

Ulga internetowa 2013.

Ulga internetowa 2013.

Ulga internetowa 2013. Mam pytanie, do tej pory internet był zarejestrowany na mojego ojca. W domu jest nas w sumie 5 osób i jedna nie pełnoletnia (lat 17). Czy możemy zrobić tak aby dalej mieć (...)

ulga podatkowa 2013 za internet

ulga podatkowa 2013 za internet

ulga podatkowa 2013 za internet Witam jak korzystałem do tej pory z ulgi za internet, to w tym roku też jeszcze mogę, czy już nie, tylko ktoś \"nowy\" na kogo mogę przepisac internet? Jak to (...)

Ulga internetowa - faktury z PLAY

Ulga internetowa - faktury z PLAY

Ulga internetowa - faktury z PLAY Witam, Mam wątpliwości co do rozliczenia w 2014 roku (pit37) ulgi internetowej za 2013 rok. Na fakturze PLAY widnieje usługa "Ugługi telekomunikacyjne" natomiast (...)

III grupa podatkowa - ulga mieszkaniowa.

III grupa podatkowa - ulga mieszkaniowa.

wnioski do 31 grudnia 2013 r.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

Ulga podatkowa za internet w roku 2012.

można odliczać w roku następnym ? 2013. Rozliczając się z tytułu ulgi na korzystanie z sieci Internet należy wykazać w załączniku PIT/O dołączanym do jednej z następujących deklaracji podatkowych: (...)

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych 2012

przepisy mają wejść w życie 1 stycznia 2013 roku porterr a praktycznie wpłyną dopiero na rozliczenie które bedziemy składać w roku 2014.. kopytkaa