ulga prorodzinna do ilu lat w 2012 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ulga na dzieci 2013

Ulga na dzieci 2013

dziecko niepełnoletnie zawrze związek małżeński, to nie przysługuje już na takie dziecko ulga. Gdy np. dziecko w wieku 16 lat wzięło ślub 15. 05., to ulga przysługuje za miesiące (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

macierzyńskiego, w razie przyjęcia na wychowanie dziecka w wieku do ukończenia 7 lat albo odpowiednio 10 lat, ulega wydłużeniu do 9 tygodni. II. Zmiany w Ustawie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 maja 2010r. (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

prosze o podpowiedz [/cytat] hala62 ??? ana_p23@wp.pl Darowizna wchodzi w dział spadku, jeśli mieszkanie darowane było do 10 lat przed śmiercią babci. Natomiast o zachowek można ubiegać (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

przez UE. mrozowskim Witam Ja mam takowy problem: Kupiłem auto od Polaka we Francji w 2012 roku Samochód nabył on w 2009 roku ale nigdy nie sprowadził do polski.W dowodzie było (...)

Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie? Chce się dowiedzieć czy ulga prorodzinna w przyszłym roku ma ulec jakimś zmianom? Chodzi mi przede wszystkim o wzrost świadczeń (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. egzekwować alimenty w Polsce - zwraca się do polskiego sądu z wnioskiem, aby w jej imieniu przesłał do Szwecji dokumenty upoważniające ten sąd bądź też inny organ zagraniczny (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. Klient płaci w czasie sprawy, w momencie gdy Sąd powoła biegłego. remi81 Cimex1. Osobiście nie mam nic do małych Kancelarii, mówię tylko z doświadczenia. Wielu klientów którzy do (...)

SEX Z NIEPEŁNOLETNIĄ

SEX Z NIEPEŁNOLETNIĄ

uchroni przed tym swojej córci. Jak będzie chciała to to zrobi! W domu pod jej nieobecność, w lesie a nawet w toalecie supermarketu! pa tasior głowa do góry kolego! Ja też miałam (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

tytułu powstało to zadłużenie skoro nie potrafią odpowiedzieć Ci w Intrum. Możliwe że w firmie ubezpieczeniowej mają bajzel i sprzedali dług, który nie istnieje, możliwe, że to pismo (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

droższe niż w Zakopanym, ale do takich paradoksów już się przyzwyczaiłem. Do pracy wracam chętnie, bo ją lubię. Myślę jeszcze w sierpniu wyjechać na kilka dni do Kazimierza (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. jest to dla mnie nie do przyjecia poza tym czesto prowadzi pod wplywem alkoholu a w gre wchodza wyjazdy do innego miasta. co moge zrobic?? shoka witam! Od 6 lat jestem w seperacji (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku Witam. Odziedziczyłam w spadku mieszkanie własnosciowe po babci, w którym jestem zameldowana od urodzenia. Czy chcac sprzedac (...)

Zasiedzenie

Zasiedzenie

udostepnic ... czy moze ona nabyc prawo do czesci lokalu w skutek zasiedzenia najwiekszego przez 16 lat w mieszkaniu mieszka ogolnie 20 lat ... :( rob-win Nie można zasiedzieć (...)

Urlop macierzyński 2002

Urlop macierzyński 2002

urlopu macierzyńskiego będzie mi przysługiwał? Jeśli powinnam wystąpić do pracodawcy o urlop na starych zasadach to kiedy powinnam to zrobić? edytacos Jeżeli pracownica jest w ciąży w (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

, W najblizszym czasie chce wniesc sprawe rozwodowa, jestesmy malzenstwem 6 miesiecy, znamy sie 7 lat. Niestety w ciagu tych 7 lat caly czas bylam oszukiwana, mialam na to dowody w (...)

Ulga podatkowa w 2012

Ulga podatkowa w 2012

Ulga podatkowa w 2012 Jak to jest że Państwo Polskie ratowane jest z kieszeni rodziców wychowujących przyszłych podatników!? Tak ma wyglądać Polska polityka prorodzinna?? Może (...)

Bezprawie w majestacie prawa

Bezprawie w majestacie prawa

ochrona włascicieli w orzecznictwie sadów powszechnych, co uzasadnia w szczególności, iz mamy do czynienia z dobrym klimatem do starania się o swe prawa i rozkradane nasze ( bo (...)

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości Witam Wszystkich Proszę o pomoc w nastepujacej sprawie: Mieszkanie kupione w 2006r, zakup był finansowany z kredytu hipotecznego

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanko czy musze chodzić na praktyki w dni od świąt do nowego roku codziennie 5 dni czy tylko w te dni co mam praktyki 2dni BlackMill prawo-pracy.net witam jestem paulla mam 16lat (...)

ulga prorodzinna

ulga prorodzinna

ulga prorodzinna ulga prorodzinna witam. uczę się ostatni rok w szkole średniej. w roku 2010 w lipcu wyszłam za mąż. rodzice odpisywali sobie ulgę prorodzinną (...)

Ulga rodzinna na dorosłe dziecko niepełnosprawne

Ulga rodzinna na dorosłe dziecko niepełnosprawne

Ulga rodzinna na dorosłe dziecko niepełnosprawne Witam, w 2007 roku nie skorzystałam z ulgi prorodzinnej na niepełnosprawnego syna (w tej chwili ma 30 lat). Mój syn otrzymywał (...)

Kiedy dziecko decyduje z kim chce zamieszkać?

Kiedy dziecko decyduje z kim chce zamieszkać?

wero9572 Mafia w togach co walczy o praworządności w tym kraju . Jestem po rozprawach w dwóch sądach,pisałem do rzecznika praw dziecka. Wszyscy mają to w d....pie matka (...)

ulga prorodzinna

ulga prorodzinna

ulga prorodzinna Czy Aplikacja prawnicza pozwala skorzystać z ulgi prorodzinnej? nie, nie pozwala naclaw Jednym z warunków odliczenia ulgi prorodzinnej na dziecko pełnoletnie w wieku do (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

znajduję się w w/w rejestrze. Po kilkakrotnych odwiedzinach w tym banku dowiedziałem się w końcu, że zostałem tam wpisany przez bank od którego nie wziąłem ani złotówki, (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

wprowadzasz innych ludzi w błąd!!! sylwuśka WIESZ CO NIE DAWAJ KOMUś RAD W TAKICH SPRAWACH JAK TWOJA SYTUACJA JEST NIE WYJAśNIONA DO KOńCA ONI CIę DORWą ZA 5, 6, 7 LAT, W (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

wyroku pozbawienia wolnosci :( czy tak ??? kelmas w 1991r mezowi zatrzymano na rok prawo jazdy.Po jakim czasie kara ta ulega przedawnieniu? Iza Witam W 2001r. Skazany zostalem na 6miesiecy (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

będzie mógł odwiedzać syna tylko w weekendy bo w tygodniu pracuje od 8.00 do 16.00 !!! Ja natomiast jestem matką przez cały czas w tygodniu i w weekendy!!! AQUA a ja jestem (...)

1

2

3

4

5

...

38