ulga podatkowa od wynagrodzenia w roku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. (...)

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku? Czy może mi ktoś podać jaka jest kwota ulgi podatkowej za 2010 rok? Za 2010 rok będziemy rozliczać się według progresywnej skali podatkowej. (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net Ja jestem w 21 tygodniu ciąży i od miesiąca siedzę na zwolnieniu. Mój ginekolog od początku pytał czy chcę już siedzieć w domu. Uważa, że kobieta w ciąży (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

VAT-25

VAT-25

zakupilem w USA,a podatek zaplacilem w Niemczech, a urzednicy w US chca, zebym zaplacil im ejszcze raz VAT, co od razu uwazalem za bezpodstawne, ale jak widac urzednicy w US nie (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

palanta. UC na w dupie, że umowa jest lipna. mrozowskim Witam kupiłem auto od turka w niemczech jednak dostałem tylko od niego 2 brify bez rachunku, znajomy mi robił dalsze papiery (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

528 ? 14.839,02 zł + 32% nadwyżki ponad 85.528 zł czy w 2011 roku zajdą jakieś zmiany ?? z góry dziękuję za odpowiedź! warsza Witam, chciałbym zmienić pracę ale w obecnej (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

umowę właśnie na dwa miesiące od 21.06.2011 do 20.08.2011, potem miałam umowę w ramach prac interwencyjnych gdzie wynagrodzeniem jest najniższa krajowa od 24.08.2011r. do 31.01.2012r. (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę od (...)

ulga na dzieci

ulga na dzieci

pewna kwota którą dziecko może w ciągu roku zarobić coś niecałe 3100zł na rok. niulka Witam, mam takie pytanie: W roku 2011 ukończyłam studia, obroniłam się 4 września, (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa Witam Kupilam u developera mieszkanie w 2008r ale akt notarialny dostane dopiero w 04,2009r ,moge byc zamedowna w mieszkaniu juz od wrzesnia 2008r ,czy jakbym chciala (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca Witam. Pisze w takiej sprawie iz, w 2008 roku wymeldowalam sie od ojca. W styczniu 2014 roku dopiero przyszło mi pismo od komornika, jestem (...)

Ulga dla osób poniżej 26 roku życia

Ulga dla osób poniżej 26 roku życia

Ulga dla osób poniżej 26 roku życia Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc w kwestii zwolnienia z podatku osób poniżej 26 roku życia. Mam 21 lat i jestem zatrudniona na umowie o (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne 2011

przedsiębiorców w 2011 r. Składka na ubezpieczenie zdrowotne przedsiębiorców wynosi 9 proc. od 75 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w czwartym kwartale zeszłego (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

dyskusję. Dziękuję. Moje problemy zaczęły się w 2011 roku. Od 28.09.2011. byłam zatrudniona w spółce austriackiej nazwijmy ją ABC. Spółka zajmowała się działalnością (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł Skala (...)

Ulga dla młodych

Ulga dla młodych

Ulga dla młodych Witam, mam pytanie odnośnie nowej ulgi podatkowej dotyczącej młodych. Jeśli moja ulga podatkowa wyniosła w tym roku 9654zł a wyświetlana kwota nadpłaty (...)

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?!

Co mogę sobie odliczyć od podatku w 2011 roku?!?!?!?! Mogę w tym roku jeszcze odliczyć sobie ulgę internetową, tzn za rok 2011? Będę wtedy za to potrzebować (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

od pięciu lat w separacji. Nie mieszkam z żona, ja wychowuje naszego 12-letniego syna. Ona jest w Polsce, ja z synem w Niemczech. Chce złożyć pozew o rozwód. Jak długo bede czekał (...)

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011 Witam, wraz z mężem oddajemy krew od roku, wiemy że można to odliczyć od podatku. Czy w tym roku będzie to nieco łwtiejsze (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE (...)

1

2

3

4

5

...

22